Věštění u Ydrise

12. září 2018 v 22:13 | Courtney Rainrock |  Užitečné návody

Už jste si od Ydrise nechali předpovědět budoucnost?
Můžete tak učinit 1x denně, v malém, věšteckím stánku vedle cirkusu. Ovšem ani Star Stable team nám nezaručuje, že to co nám vyvěští, bude dávat nějaký smysl...

↑ Vlezte do věšteckého stánku tak, že kliknete na vchod...

Rovnou vám naskočí scénka, kde mluví Ydris...

Tohle vám říká, pokud jste u něj poprvé:

↑ Ydris: ,,Zdravím, Courtney. Už jsem tě očekával. Ach ano. Velký Ydris všechno ví a všechno vidí. Tvá budoucnost je průhledná jako křišťál! Ale jsi dost silná na to, abys mohla vědět svůj osud?"

↑ Ydris: ,,Pojďme na to."

↑ Ydris: ,,Jelikož jsme v Jorviku, jsou tu obzvlášť populární předpovědi ohledně koní, ale můžu také prozřít hlouběji do tvé duše... jestli máš odvahu."

Teď je na vás, co si vyberete - je to vlastně jedno :D ...

↑ Ty: ,,Udělej mi předpověď ohledně koní. / Beru tu záhadnou předpověď.

(Já jsem si vybrala tu záhadnou předpověď)

↑ Ydris: ,,Ovšem." (Tahle Ydrisova reakce na váš výběr se může lišit - někdy vám taky řekne, že to si myslel, někdy se vás zeptá, jestli to chcete určitě vědět, atd.)

↑ Pak se spustí animace, kde Ydris věští z křišťálové koule...

↑ "Vybírání dobrých znamení..."

...Mně zrovna vyšlo toto:

↑ Ydris: ,,Když ten kluk pojede na fialovém koni vůči rozbřesku, zvěstuje jo zradu! Než se tak stane, musíš požádat o požehnání trnitého sokola, aby sis zajistila šťastný zítřek."
(Taky vám z toho jde hlava kolem, že? :D)

↑ Ydris: ,,Osudy již promluvily! Budeš dbát toho, co ti řekly? Teď odleť, holubičko, a vrať se zítra, ať zjistíš, co tě čeká."

Pak vás to vyhodí zase ven ze stanu. Pokud se ještě ten den vrátíte, řekne vám Ydris tohle:

↑ Ydris: ,,Jsi zpátky tak brzo?"

↑ Ydris: ,,Pro dnešek již křišťálová koule promluvila. Vrať se zítra, ať zjistíš, co obnáší tvá budoucnost... pokud si troufáš."

...Pak vás Ydris znovu vyhodí ze stanu... :D

Pokud nejste u Ydrise ve věšteckém stánku prvně, bude se text trochu lišit - zejména 1. a 3. "bublina", kterou Ydris říká:
↑ Ydris: ,,Chtěla vys vědět svou budoucnost? Nebo porozumět své minulosti? Přeješ si bohatství, najít pravou lásku nebo dokonalého koně? Pak jsi na správném místě. Úžasný Ydris vidí vše!"

Pak normálně řekne ,,Pojďme na to."

A pak:

↑ Ydris: ,,Zajímají tě dnes koňácké záležitosti? Nebo by ses snad ráda pohrabala hlouběji ve svém osudu...

Dál už mluví stejné věci s tím, že se může lišit jeho reakce na váš výběr tématu věštby, a také se nejspíš bude lišit to, co vám vyvěští.

...

Tady jsou nějaké další předpovědi, co mi vyšly:

↑ Ydris: ,,Vidím okřídleného anglického plnokrevníka sjíždějícího ze zasněženého vrcholku. To může v tvé budoucnosti signalizovat buď šťastné, nebo nešťastné časy podle toho, jestli nejdřív i přes všechna očekávání uspěješ ve výhře. Víš, co musíš dělat."

↑ Ydris: ,,Ve snech tě honí dvouhlavý motýl. Ten motýl symbolizuje smůlu a marnost. Jedině vytvořením nečekaného partnerství budeš svůj osud moct změnit a najít opožděnou změnu."

↑ Ydris: ,,Včera mě navštívila mazaná kočka a varovala mě, že budou následovat neblahé dny. Teď vidím, že to varování bylo myšleno na tebe. Všude kolem tebe je aura touhy! Ale dnes to můžeš změnit, když budeš řešit tajného ctitele. Kdyby ne pro sebe, udělej to aspoň pro svého koně. Copak si Dragonheart nezaslouží mír?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rate Horse Rate Horse | E-mail | 17. září 2018 v 21:08 | Reagovat

No,taky jsem to zkoušela a vyšlo mi že v budoucnu najdu veterinářku na morabovi která se bude tvářit jako kamarádka ale co když... :DD

2 Courtney Rainrock Courtney Rainrock | 17. září 2018 v 21:24 | Reagovat

[1]: Taky dobrý :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama