Červenec 2018

Aktuálky z 25.7.2018

28. července 2018 v 20:12 | Courtney Rainrock |  Aktualizace
Fort Pinta Beach Party!

FORT PINTA BEACH PARTY!

Čau, StarFam! Pokud chcete oslavit léto a sluníčko, není na to žádné lepší místo než pláž u Fort Pinty - kterou nezná nikdo lépe než Tim Hooper a Kylie Summerbreeze!

Letní Beach Party 2018 bude burácet do 8.srpna, tak se tam nezapomeň zastavit a navštívit oba, Tima a Kylie, dokud tu jsou!

Oslav léto s Timem Hooperem!
Neexistuje žádný víc cool týpek než Tim Hooper! Tim tráví každé léto na pláži u Fort Pinty, aby připravil tu nejlepší plážovou party, jakou si lze představit. Zařídil všechno od tanečního parketu až po zábavný závod na pláži! Když je tu Tim, je také otevřený plážový obchod, tak se rozhodně koukni na nové věci, až pomůžeš Timovi zahájit party!

Help Tim at the Fort Pinta beach!
Pomož Timovi na pláži u Pinty! #FPBeachParty


Krásné lampiony!
Kylie Summerbreeze je konečně zpátky se svými nádhernými (a ekologicky nezávadnými - nechceme v naší jorvické přírodě žádný odpad) lampiony! Když si s ní promluvíš na pláži u Fort Pinty, můžeš sehnat pár pěkných lampionů, které můžeš vyslat na oblohu se svými přáteli. Pro nejlepší možný efekt zkus vypouštět lampiony v noci!

Send off the lanterns with your friends!
Vypouštěj lampiony se svými přáteli! #FPBeachParty


Pomazli se se svým koněm!
Tvůj kůň je tvůj nejlepší přítel, že? Teď mu můžeš ukázat nějakou tu lásku navíc tím, že se s ním pomazlíš! Stuopni si před svého koně a klikni na jeho hlavu, abys ho pohladila.

The bond between you and your horse is the most beautiful thing there is
Pouto mezi tebou a tvým koněm je ta nejkrásnější věc, co může být!


Nová přepravní funkce!
Řidiče přepravníků v Jorviku už unavovalo řídit pořád po těch samých trasách, takže se rozhodli odteď řídit do VŠECH možných přepravních míst v Jorviku! To znamená, že už nebudeš muset měnit různé přepravníky, aby ses dostala do svého konečného cíle cesty - teď můžeš cestovat z Moorlandu rovnou do Goldenleaf Stables, nebo z Dundullu do Crescent Moon Village, nebo z Baroness' Race Track do nové loďky u Hermitovy chaty...

Jo, teď můžeš cestovat do ještě více míst než předtím! Z jakéhokoliv přepravníku v Jorviku se můžeš dostat na vzdálená místa jako je Icengate ve The Valley of the Hidden Dinosaur, na která se dostaneš horkovzdušným balónem. Abys mohla cestovat na konkrétní místo, musíš ho nejdřív navštívit, nebo mít hotový quest požadovaný na zpřístupnění přepravníku. Každé přepravní místo poznáš podle červených vlajek, které má okolo.

Tady jsou všechny nová místa s přepravníky:
★ Hermit's Cottage (Hermitova chata)
★ South Hoof Farm
★ Everwind Fields
★ Nic Stoneground's Camping Site
★ Icengate
★ Jarlaheim
★ Cape West Fishing Village
★ Paddock Island

Traveling on Jorvik has never been easier!
Cestování po Jorviku nikdy nebylo jednodušší! 
 

Koňský trh
Jelikož stejně budete tento týden trávit čas veFort Pintě, Eddie a Ferdinand mají otevřeno ve Fort Pintském přístavu! are open for business by the Fort Pinta harbor!


Přejeme nádherný týden na pláži!
Objetí od Vašeho Star Stable Teamu ♥

Dva týdny nečinnosti!

22. července 2018 v 11:24 | Courtney Rainrock
Čauky! ♥
Jedu teď na dva týdny na praxi na koňský tábor, pomáhat děti učit jezdit a taky se s ostatními "vedoucími od koní" starat o koně :)
Pokud se vůbec dostanu domů, tedy na noťas a na internet, bude to někdy o víkendu, jinak tam není skoro ani signál, natož wifi :D
Takže se tu zatím mějte, aktuálky i všechny další články prostě doženu, až bude po táboře :)...
Držte palce, ať děcka ani koníci nezlobí, ať se mi do toho povede vložit i svoje tréninky a ať mě nezlobí můj Pilgímek :)
Pokud se snad s někým z vás na táboře uvidím, tak se moc těším, kdybyste chtěli jet příští rok, můžete mi nechat v kometnářích nějaký kontakt, kam bych vám poslala odkaz na stránky farmy :)


Aktuálky z 18.7.2018

18. července 2018 v 22:19 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

The return of the Jorvik Wild Horses!

Návrat jorvických divokých koní!

Čau, StarFam! V Jorviku je pár putujících obchodníků, a tento týden, se jeden z nich udělal cestu do Firgrove, společně se třemi epickými koňmi!

Jorvičtí divocí koně!
Jorvický divoký kůň, plemeno tak záhadné, že o něm v životě slyšelo jen pár lidí, se vyskytuje ve všech tvarech, velikostech a barvách. Taky jsou velmi speciální tím, že vlastně mění barvu podle toho, kde v Jorviku se nachází!

Gary Goldtooth přichází zpoza Mountains of Jor (Jorových hor), a pokaždé, když nás navštíví, vezme s sebou pár koní z divokých stád. Koně, které s sebou přivádí tentokrát, jsou už naši staří známí, ale jelikož ho spousta Jorvičanů žádala, aby se s nimi vrátil, tak to i udělal!

Tito koně budou dostupní dva týdny, než se Gary a jeho přátelé vydají zpět, daleko za mrazivý chlad hor, takže se nezapomeň vydat do Firgrove, jakmile budeš mít tu možnost!

Spectacular Jorvik Wild Horses to buy from Gary!
Nádherní jorvičtí divocí koně ke koupi od Garyho! 

Soubor faktů o jorvických divokých koních:

★ Co je zač jorvický divoký kůň?
Je to starodávné plemeno koně, které vzniklo v Jorviku, a koně se vyskytují v mnoha tvarech, velikostech a barvách. Tito koně jsou pomalejší, než ostatní koně na ostrově, ale to bohatě vynahradí svými úžasnými zbarveními!

★ Kolik stojí?
Tito tři nežní obři jsou každý za 599 Star Coins.

★ Kde je mohu sehnat?
Gary Goldtooth se utábořil ve Firgroveských lesích! Pokud ses ním už seznámila, budeš přesně vědět, kde hledat - prostě jen jeď po cestě z Firgrove do Silverglade!

★ Kdy je mohu sehnat?
Kteréhokoliv z těchto koní můžeš mít, jakmile se budeš moct dostat do Firgrove, což je, když jsi Star Ridet a prvně jsi dojela do Silverglade Village!

★ Z jakých zbarvení mohu vybírat?
To je ta nejlepší část! Jelikoš byli tito koně stvořeni za velkého vlivu Pandorických energetickývh proudění, mění vlastně barvu! Jakmile dojedeš do jorvické divočiny, vnitřní kouzlo koně vypluje na povrch a získá hříšně cool zbarvení! Přírodní odstíny se navrátí na místech trochu blíž stájím a vesnicím. Podívej se na obrázky dole, ať vidíš, jak vypadají!

Whenever you’re close to a village they look like this…
Kdykoliv jsi poblíž vesnice, vypadají takto... 

...and when you hit the forests they look like this!
...a když zajedeš do lesů, vypadají takhle!

Nové věci v Purple pony (Fialovém poníkovi)!
Určitě tvému zraku neunikl cosplay obchod Purple Pony v nákupáku v Jorvik City? Teď mají na skladě sladké pirátské outfity, pár cool elfích uší a tři plyšáky, kteří ti budou sedět v sedlové brašeně, zatímco ty a tvůj kůň jedete za divokým dobrodružstvím. Arrrgh!

Latest fashion out on the seven seas!
Nejnovější móda sedmi moří!

Star Stable Horses
Do naší aplikace, Star Stable Horses, právě dorazil nádherný jorvický pony! Tím, že si s ním budete každý den hrát a vychovávat ho v dospělého koně, si ho budete moct převést do Star Stable Online, abyste společně jeli za svým velikým dobrodružstvím!

Také jsme úplně předělali systém zvyšování úrovní. Každá aktivita, kterou se svým koněm uděláš, ti teď získává hvězdy, když získáš dostatek hvězd, tvému koni se zvýší úroveň! Pokaždé, když tvůj kůň získá novou úroveň, odemkne se ti s hříbětem více aktivit, a kdykoliv budeš moct dělat znovu už odemčené aktivity. Když tvůj kůň dosáhne maximální úrovně 10, můžeš taky pokračovat s hraním v aplikaci, pokud ho nechceš poslat do Star Stable Online.

V neposlední řadě jsme v aplikaci zaktualizovali některé textury, takže vypadá ještě lépe, než dřív!

Raise the cutest pony ever!
Vychovej si toho nejroztomilejšího poníka všech dob!

Ale zachráníme Concorda?!!
Bez dalšího protahování, se tento týden příběh Soul Riderů a záhadného cirkusu dokončuje!

Bonusový obchod
V Moorlandském bonusovém obchodě je dostupná nová věc vám všem, kdo jste se stali Star Riderem jednorázovou platbou (lft).

Já jsem vám novou věc vyfotila - jsou to sluneční brýle:
↑ Exkluzivní červené sluneční brýle - Sluneční brýle vysoké kvality od velmi exkluzivní značky.

Koňský trh
Koňský trh bude mít otevřeno příští týden ve Fort Pintě!

Přejeme skvělý týden!
Objetí od Vašeho Star Stable Teamu ♥

Vedlejší questy - Silverglade

17. července 2018 v 10:34 | Courtney Rainrock
→ Zverimex ve Fort Pintě

Vedlejší questy

17. července 2018 v 10:20 | Courtney Rainrock
→ v South Hoof

→ v Eponě

→ v Harvest Counties

→ v Golden Hills Valley

→ ve Valley of the Hidden Dinosaur

→ v Jorvik City

→ v Mistfallu

Nákupy s Mayou

17. července 2018 v 10:15 | Courtney Rainrock

seznam questů:
  • Time to go shopping!

Po záchraně Moorlandských stájí se vám nabídnou 2 nové questy. Jeden z nich je u Mayi a ukáže vám, jak nakupovat. Promluvte si s ní... (PS: na fotkách má Maya ještě starší vzhled. Dnes vypadá jinak. Najdete ji ale také před stájí!)

↑ Maya: ,,Jak to všechno jde, Petro? Už jsi navštívila ty cool obchody? Co? Ještě ne? Musíš okouknout všechny ty úžasné věci, co prodávají."

↑ Maya: ,,Dojdi navštívit Obchod s vybavením na koně, Obchod s oblečením a Hvězdný obchod, který má nejlepší oblečení a vybavení na koně, jaké můžeš tady v Moorlandu najít... Ale musíš mít vážně dobrou pověst v Moorlandských stájích, abys mohla v Hvězdném obchodě nakupovat."

↑ Čas jít nakupovat! - Dojdi navštívit tři obchody, Obchod s vybavení, Obchod s oblečením a Hvězdný obchod, v Moorlandu.

↑ Dojděte k nějakému z obchodů a klikněte na něj.

↑ Oznámí vám to, že jste ten obchod navštívili. Pak stejným způsobem navštivte ostatní dva obchody. Když navštívíte všechny tři, promluvte si zase s Mayou.

↑ Maya: ,,To bylo cool, co? No, pracuj dál na své pověsti v Moorlandu a brzy si budeš moct koupit nějaké to úžasné vybavení a oblečení."

↑ Maya: ,,Nezapomeň, že sposta dalších obchodů je v Silvergladde, Fort Pintě a Jorvik City, ale může to chvíli trvat, než se na některé z těch míst dostaneš."

A to je konec questu k nakupování. Pokud, jste nepokračovali dalšími questy Tan, jděte za ní. Pokud je už máte hotové, čekají vás nové questy v kovárně u Conrada Maarsdena a také ve Fort Pintě.

Záchrana Moorland Stables + Otevření Fort Pinty

15. července 2018 v 22:59 | Courtney Rainrock

V těchto questech pokračujete s řešením Thomasových problémů s panem Kembellem, které jste začali řešit zde. Také se vám v rámci těchto questů otevře přístup do Fort Pinty.
Stačí jen si znovu promluvit s Thomasem.

seznam questů:
  • Time to turn off the sign
  • Moorland title deed
  • Papers from the past
  • Old man Jasper
  • Sealed with a kiss
  • To Fort Pinta
  • Old documents for Thomas

↑ Thomas: ,,Co, že budu dělat, Petro? Pan Kembell na mě s těmi všemi svými legálními dokumenty vážně vyvíjí tlak. Jsem si jistý, že bych ho dokázal zastavit, kdybych měl jen trochu víc času. Hmm... Kdyyž chce hrát špinavou hru, ukážu mu, že potkal sobě rovného."

↑ Thomas: ,,Tak se na to podívejmě, jeď kolem kovárny a nahoru ke kopcům. Po cestě tam je elektrický rozvaděč, přesně tam, kde cesta přechází ve staveniště. Mělo by být možné vypnout tu hroznou ceduli tím, že tam vypneš elektřinu."

↑ Thomas: ,,To by nám mělo získat nějaký čas!"

↑ Thomas: ,,Označil jsem ti to na mapě, je to to rozmazané, oranžové místo. Můžeš to vidět na scé minimapě a také na velké, celkové mapě (stiskni "M")."

↑ Čas vypnout tu ceduli - Jeď k elektrickému rozvaděči a vypni elektřinu pro staveniště, takže se cedule vypne.

↑ Najděte rozvaděč. Klikněte na něj pro vypnutí elektřiny. Pak se vraťte za Thomasem a znovu si s ním promluvte.

↑ Thomas: ,,Haha! Myslím, že slyším ty protivné chlapy křičet až sem! Teď mám trochu víc času - přesně, co jsem potřeboval. Teď už se nemusím dál koukat na tu hroznou ceduli GED!"

↑ Thomas: ,,Všechno, co musím udělat, je dokázat, že ve skutečnosti ty pozemky patří mně. Pak budu moct pana Kembella zastavit."

↑ Thomas: ,,Existuje vlastnická listina k Moorlandským stájím, kterou můj otec dostal před zhruba padesáti leti od baronky ze Silverglade, která žije na hradě."

↑ Thomas: ,,Nemůžu ty dokumenty najít tady, ale myslím, že naše stará účetní, paní Holdsworthová, musí vědět, kde ta listina je - o našem podnikání ví všechno. Loni odešla do důchodu a teď tráví dny péčí o květiny kolem svého domku. Jeď se za ní podívat, měla by ti být schopná říct, kde jsou ty dokumenty."

↑ Thomas: ,,Můžeš jí najít v jejím malém, červeném dřevěném domku, hned u stájí, poblíž pláže."

↑ Moorlandská vlastnická listina - Najdi paní Holdsworthovou u Moorlandských stájí, v červeném domě poblíž moře.

↑ paní Holdsworthová: ,,Ahoj, drahoušku, co pro tebe mohu udělat?"

↑ paní Holdsworthová: ,,Hmm... Nech mě popřemýšlet. Věřím, že existovala listina o vlastnictví, ale před nějakými roky se ztratila. Když manželka Thomase Moorlanda, Catherine, zemřela při porodu, Thomas ztratil zájem o papíry a dokumenty a chtěl jen trávit čas se svými koňmi. Všechny ty papíry se daly do bedny a poslaly se Catherininu otci, a je velká šance, že..."

↑ paní Holdsworthová: ,,...ta vlastnická listina byla v té bedně. Její táta je Jasper Holbrook a to dítě, které se narodilo, je samozřejmě Justin."

↑ paní Holdsworthová: ,,Jasper obviňuje Thomase za Catherininu smrt a nemluví spolu už dvacet let. Je to tragédie, že tenhle nešvat trvá už tak dlouho, ale pokud má někdo tu vlastnickou listinu, byl by to stařec Jasper. Nebude ale snadné ho přesvědčit, aby se s tou listinou rozloučil."

↑ paní Holdsworthová: ,,Starce Jaspera nejdeš po cestě do Fort Pinty, blízko zdi." (Stiskni "M" na klávesnici nebo klikni na minimapu, abys otevřela mapu. Uvidíš ho jako malý, zelený bod na mapě).

↑ paní Holdsworthová: ,,Hodně štěstí, drahoušku!"

↑ Papíry z minulosti - Promluv si se starcem Jasperem u kamenné zdi a staré stodoly, podél cesty do Fort Pinty.

↑ Jasper: ,,No dobrá, našla jsi mě! A teď mě můžeš zase nechat být!"

↑ Jasper: ,,Ále! Proč by mě mělo zajímat, jestli budou Moorlandské stáje srovnané se zemí? To místo zabilo mou dceru a Moorlandovy nesnáším už dobrých dvacet let. Pokud si myslíš, že to můžeš změnit, tak si to klidně zkus, ale já ti nepomůžu."

↑ Stařec Jasper - Najdi způsob, jak oslabit Jasperovo odhodlání. Možná by ti mohl pomoct Justin?

...Promluvte si s Justinem...

↑ Justin: ,,Ahoj, Petro! Tys jela navštívit mého dědečka, Jaspera? Ten bláznivý stařec nás nesnáší a nic by mu neudělalo větší radost, než vidět, jak naši stáj srovnávají se zemí."

↑ Justin: ,,Nevím, jak bych mohl toho starého blázna, dědečka, přimět, aby změnil svůj názor. Vím, že moje máma, vážně milovala mého tátu, Thomase. To, co se stalo, byla hrozná tragédie."

↑ Justin: ,,Mám ty dopisy od mojí mámy a táty, co si navzájem psali, než se vzali. Dokazují, že to byla opravdová láska. Přemýšlel jsem, že bych je ukázal svému dědečkovi Jasperovi, ale nikdy jsem si netroufl. Kdyby je viděl, zjistil by, že Catherine a Thomas se opravdu milovali."

↑ Justin: ,,Možná bys mu je mohla ukázat?"

↑ Justin: ,,Vezmi si tyhle dopisy a ukaž je Jasperovi, měly by na něj nějak udělat dojem!"

↑ Zpečetěno polibkem - Ukaž Jasperovy staré milostné dopisy.

↑ Jasper: ,,Co? Ty jsi tu zase? Co je s těmi všemi papíry?"

↑ Jasper: ,,Nech mě se na ně podívat - vypadají opravdu staře."

↑ Jasper: ,,Ten rukopis poznávám..."

↑ Jasper: ,,Je to pravda? Napsala je vážně moje dcera?"

↑ Jasper: ,,Když jsem si přečetl ty dopisy od mé milované dcery, mé srdce pláče. Byl jsem celá ta léta takový pyšný idiot a stálo mě to mého vnuka...Fňuk fňuk!"


↑ Jasper: ,,Mám tu vlastnickou listinu a samozřejmě ji dám Thomasovi Moorlandovi."

↑ Jasper: ,,Ten šmejd, pan Kembell, je ostudou tohohle ostrova. Tady je klíč k mému sejfu ve Fort Pintě - najdeš v něm tu vlastnickou listinu. Vezmi ji a přines mi zpátky klíč, než budeš něco říkat Thomasovi Moorlandovi."

↑ Jasper: ,,Odteď můžeš jezdit přes můj pozemek, kdykoliv budeš chtít."

↑ Jasper: ,,Do Fort Pinty se dostaneš tak, že pojedeš tady po Fort Pinta Road (silnice do Fort Pinty). Sejf najdeš u notáře v hlavní budově Fort Pinty."

↑ Do Fort Pinty - Přines Jasperovi vlastnickou listinu ze sejfu ve Fort Pintě.

Jeďte dál po cestě, na křižovatce u hřbitova odbočte vpravo a dojedete do Fort Pinty. Najít notáře nebude problém, jen se projeďte kolem dokola po náměstí a určitě ho najdete.

↑ V batohu máte klíč od Jaspera, tak ho přetáhněte k notářovi.
Vyzvednete dokumenty a pak jeďte zpátky za Jasperem.

↑ Jasper: ,,Díky, žes dojela pro tu vlastnickou listinu! Tohle jsou staré, legální dokumenty, které prokazují, že Thomas je právoplatným vlastníkem Moorlandských stájí."

↑ Jasper: ,,A taky jsi mi přivezla zpátky můj klíč, skvěle, děkuju."

↑ Jasper: ,,No, kdo ví? Mé mrazivé srdce je teď rozehřáté, po dvaceti letech chladu. Mladá dámo, dám ti tuhle vlastnickou listinu k Moorlandským stájím, rozhodně sis ji zasloužila."

↑ Jasper: ,,Thomas teď bude rozhodně šťastný."

↑ Staré dokumenty pro Thomase - Vezmi vlastnickou smlouvu k Thomasovi.

↑ Thomas: ,,Svatí koně! Zachránilas stáje před demolicí!"

↑ Thomas: ,,Konečně můžu potvrdit, že jsem právoplatným vlastníkem Moorlandských stájí a to všechno díky tobě. Ukážu tohle městské radě a pak nebude mít pan Kembell jinou možnost, než zastavit stavbu nových budov."

↑ Thomas: ,,Nevím, jak ti poděkovat, dlužím ti víc, než jak se ti můžu vůbec kdy odvděčit."

↑ Dostanete černé kalhoty.

Na tento úkol navazují další questy s Bobcats a vedlejší úkol u Mayi.

Nové video - relaxační hudba pro pravé fanoušky SSO!

13. července 2018 v 20:36 | Courtney Rainrock |  Aktualizace
Čauky!
SSO dnes vydalo nové video - jakousi SSO verzi relaxačního videa, které vás má teoreticky třeba i uspávat :D :D :D ...
Pustit si ho můžete zde:Stáhni si zdarma zdroje pro své umění!

13. července 2018 v 20:33 | Courtney Rainrock |  Aktualizace
Download free fan art resources!

Ráda děláš vlastní Star Stable edity? Moc rádi vidíme vaši SSO tvorbu! A teď vám chceme dát něco na oplátku, abychom podpořili vaši tvořivost. Sdílíme tu s vámi věci exkluzivně ve vysokém rozlišení! Takže pokračujte ve své dobré práci, a ukažte nám, co vyrábíte použitím hashtagu #SSOEdit !


Pro stažení souborů klikni na odkazy! (PS: Já jsem tu ty odkazy nedělala, jděte si je stáhnout přímo ze stránek SSO, kde tento článek, ale nepřeložený, najdete na tomto odkaze: https://www.starstable.com/en/article/5563)

Koně
★ Lusitano
★ Severošvédský kůň
★ Jorvický pony

Postavy
★ Darko
★ Ydris
★ Rania
★ Mica

Mazlíčci
★ Veverka
★ Pes
★ Mistfallská liška

Ostatní věci
★ Sbírka postav - vzor stránky

Hudba
★ Svatojánská melodie 1
★ Svatojánská melodie 2

Pozadí
★ Léto 2018
★ Jaro 2018
★ Zimní pozadí

EXTRA! Stáhni si tapety na plochu!
★ Letní vesnice 2017
★ Letní dobrodružství 2017
★ Letní pláž 2017
★ Podzim 2017
★ Zima 2017
★ Předjaří 2018
★ Jaro 2018
★ Léto 2018
★ Star Stable Live léto 2018 - Soul Riders

Všechny hvězdy - The Harvest Counties

13. července 2018 v 14:44 | Courtney Rainrock

Všech 9 hvězd, které můžete najít v Harvest Counties (kromě těch, co mají zvlášť "svoji" oblast).
Tentokrát jsem úplně zapomněla ukázat na mapě, kde přesně jsem, tak se omlouvám. Ale věřím, že hvězdy najdete i tak. Pozorně se chytejte různých orientačních bodů, v Grenndale třeba překážek, které znáte ze závodů.


Odkaz, kdyby video nešlo: https://youtu.be/yl_IFudM4lg