Červen 2018

Teaser - Jorvik Pony

Včera v 22:42 | Courtney Rainrock |  Aktualizace
Díky tomuto teaseru, konečně víme, kdy přesně budou noví jorvičtí poníci!Aktuálky z 21.6.2018

Včera v 22:41 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

Happy Midsummer!

Šťastnou Svatojánskou noc!

Ahoj, StarFam! Jorvické léto je tu, a nadešel čas pro naše každoroční Svatojánské slavnosti - ale letos máme úplně úplně novou oslavu!
Letošních slavností se mohou zúčastnit všichni hráči, i neSR. Svatojánské slavnosti v Jorviku budou trvat do 11. července, tak se ke slavení určitě přidej, dokud je co slavit!


Oslav s námi Svatojánskou noc!
Slavilas už někdy v Jorviku Svatojánskou noc? Pokud ano, letošní rok tě odmění zbrusu novým zážitkem! POd útesem za Starým Jasperovým domem v Moorlandu najdeš Jorvickou rangerku Marisol, a ona, společně se svými přáteli, zapracovala na přípravách na slavnosti. Ale i tak je stále dost práce, kterou je potřeba udělat, a oni už snad ani nemohli být šťastnější, že se najde pomocná ruka!


Čeho se letos můžeš zúčastnit?
★ Jorvický ranger Stanislav potřebuje tvou pomoc s přípravou májky, abys mohla tančit jak žába (jo, žába) na klasické svatojánské tóny!
★ Zahraj si s přáteli naši zbrusu novou svatojánskou hudnu! Zajdi k hudebním nástrojům na našem cool pódiu a ukaž světu, že můžeš být příštím výhercem soutěže Jorovision!
★ Jorvický ranger Ashley by potřebovala pomoc rozdělat svatojánský oheň. Bude potřebovat tvou pomoc, aby se ujistila, že je všechno udělané bezpečně!
★ Když jde o jídlo, Jorvický ranger Dylan je ten správný člověk, se kterým si promluvit. Potřebuje pomoct posbírat své zásilky a ty s tvůj silný kůň mu určitě můžete pomoct je posbírat!
★ Dej si se svými přáteli pauzu a udělejte si piknik u stolů nebo u dek, nebo proč se nejít podívat k pódiu, jak si vedou tví přátelé!
★ Popovídej si se všemi postavami, co jsou v místě slavností, aby sis vyslechla jejich názor na oslavy!
★ A víš co? To ještě není zdaleka všechno! Čti dál, ať se dozvíš více!

Talk to Marisol to get started!
Promluv si s Marisol, ať můžeš začít!

Sen noci svatojánské
Říká se, že když natrháš sedm různých druhů květin večer před svatojánskou nocí a dáš si je na noc pod polštář, bude se ti zdát o někom speciálním. Kdo bude tím ve tvých snech? Navštiv speciální květinový stan, ať to můžeš vyzkoušet!

Who will you find in your dreams?
Koho najdeš ve svých snech?

Rybářský rybníček
Bez rybářského rybníčku nejde slavit Svatojánskou noc! Můžeš sem jít jednou denně rybařit a dostat náhodnou odměnu. Může to být buď nějaká malá svačinka nebo jedna z osmi cool věcí na nošení. Tak na co ještě čekáš, jdi rybařit!

Find fun rewards in our Fishing Pond!
Najdi ve svém rybářském rybníčku zábavné ceny!

Svatojánský obchod
Jistěže v oblasti oslav najdeš náš rozkošný Svatojánský obchod! V tomhle obchodě najdeš oblečení a další věci z minulých let a je tam také k omrknutí pár zbrusu nových věcí!


Vyrob si svůj vlastní svatojánský věnec!
No jo, myslela sis, že jsme zapomněli na každoroční svatojánský věnec? Letos si můžeš vyrobit svůj vlastní! Na místě slavností je výrobní stůl, který pro tento účel můžeš využít. Podívej se na seznam květin na stole, ať zjistíš, kde můžeš najít květiny, které můžeš použít a jdi najít v každé oblasti speciální květiny. Přines květiny zpět na místo slavností a začni! Je celkem sedm různých květin, které můžeš použít na sedm různých věnců - to platí, pokud máš zpřístupněná všechna území, kde ty květiny rostou...


Abys sis mohla vyrobit svůj vlastní věnec, musíš mít hotový quest, kde pomáháš Marisol umístit vlajku na špičku májky.

Get crafting to get your own wreaths!
Pusť se do tvoření, ať máš své vlastní věnce!

Bonusový obchod
V Moorlandském bonusovém obchodě je nový věc pri všechny z vás, kdo máte Star Ridera s jednorázovou platbou (lft)!
Já jsem vám novou věc vyfotila:

Koňský trh
Eddie a Ferdinand jsou zaneprázdněni slavením Svatojánské noci a mají zavřeno. Budou zpátky příští týden, v jízdárně v Jorvik Stables.


Přejeme nádherný týden v Jorviku!
Objetí od vašehoStar Stable Teamu ♥

RAINBOWMANE

Středa v 21:09 | Courtney Rainrock
Funguje pro: všechny
kód: RAINBOWMANE
návod, jak kód aktivovat: zde
Dává: Duhovou mašli do hřívy
Foto:


RAINBOWTAIL

Středa v 21:08 | Courtney Rainrock
Funguje pro: všechny
kód: RAINBOWTAIL
návod, jak kód aktivovat: zde
Dává: Duhovou mašli do ocasu
Foto:


TOGETHER2018

14. června 2018 v 10:34 | Courtney Rainrock
Funguje pro: všechny
kód: TOGETHER2018
návod, jak kód aktivovat: zde
Dává: Světlé tričko s nápisem Together a srdíčky
Foto:


↑ Tričko Together - pro každého, kdo miluje Together!

Aktuálky z 13.6.2018

13. června 2018 v 11:47 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

Time to race!

Čas závodit!

Ahoj, StarFam! Nadešel čas pro úplně novou funkci, která změní všechny závodní rekordy ve Star Stable!

Hodnocení závodů!
Ode dneška můžeš sbírat medaile z nástěnek s rekordy z téměř všech závodů v Jorviku!

Nad všemi nástěnkami s rekordy, kde začínáš závody, teď uvidíš šedivou medaili. Když se závodu zúčastníš, medaile změní barvu na zlatou, stříbrnou, nebo bronzovou, podle toho, jak rychle jsi závod zajela! Kliknutím na nástěnku s rekordy se můžeš podívat, jaký čas musíš překonat. Až budeš jezdit tyto závody, můžeš kdykoliv začít znovu kliknutím na tlačítko "přetáčení" v horní části obrazovky.

Pamatuj si, že tato nová změna nezasáhne šampionáty, závody s vlaječkami, balónkové závody, skupinové závody a závody ve stylu "kdo bude první v ....".


Abychom zdůraznili naši novou funkci, byla aktualizována většina rozhraní ohledně závodů. Nenech si ujít všechny ty noví, skvělé věci!

Can you collect all the gold medals?
Dokážeš posbírat všechny zlaté medaile?

Resetování rekordů!
Všechny závodní rekordy jsou teď resetovány, takže můžeš jít ven a sbírat všechny medaile!


Nové zpracování souborů!
Neustále pracujeme na zlepšování požitku ze hry ve všech možných směrech, a dnes vydáváme nový způsob, jakým se herní soubory stahují přes launcher, než začneš hrát po středečních aktualizacích. Pouze tentokrát by stahování aktualizovaných souborů mohlo trvat trochu déle než obvykle, ale potom uř bude čas stahování kratší, takže budete moct vždy po aktualizacích začít hrát dříve!

Zatímco jsme pracovali na tomhle, jsme také aktualizovali některé textury ve hře, aby vypadaly ještě lépe! Pokud hraješ na starším počítači, možná budeš muset vyladit grafická nastavení v herním nastavení, aby hra fungovala co nejlépe.

Koňský trh
Sháníš nového koně? Eddie a Ferdinand se tento týden utábořili u Silverglade Village!


Teď se všichni pusťte do závodění - a promluvíme si znovu za týden!
Objetí od Star Stable Teamu ♥

Pár zajímavostí ze Star Stable Live

11. června 2018 v 15:46 | Courtney Rainrock |  Užitečné návody
Včerejší vysílání Star Stable Live nás velmi uvedlo do kontaktu s různými tvůrci hry a dozvěděli jsme se spoustu zajímavých věcí! Ty nejzajímavější jsem se zde snažila přeložit!
PS: Odkaz na kódy, které byly zveřejněny během živého vysílání, najdete v úplně nahoře v menu.

V první řadě jsem přeložila zajímavosti, které byly na začátku videa, před zahájením vysílání:

→ Během prvního celého roku existen Star Stable (2012!) jsme měli 173 000 aktivních hráčů. Za poslední rok máme úžasných 1 750 000 hráčů, kteří si užívají jorvická dobrodružství! To je více než 900 % nárůst.

→ V kuchyni, která patří k našim kancelářím, plují nad našimi hlavami rejnoci z Pandorie. Tihle rejnoci jsou extra speciální, protože je vyrobil ručně jeden z našich talentovaných zaměstnanců!

→ V roce 2011 pracovalo ve Star Stable jen šest lidí. Dnes má tým na naší základně 113 lidí a stále se rozrůstáme.

→ 5 Nejpopulárnějších křestních jmen ve hře jsou Emma, Luna, Bella, Zoe a Emily. V tomto pořadí!

→ Star Stable miluje rovnost pohlaví! Náš tým tvoří 49% žen a 51% mužů. Jinde v herním průmyslu ve Švédsku je zaměstnáno jen 16% žen. To jsme jim sebrali všechny úžasný holky, neboco?! (Zdroj: Game Developer Index 2017, Dataspelsbranschen)

→ Všimli jste si někdy ve Star Stable náhodného odkazu na popkulturu a napadlo vás, že to už vám asi hrabe? No, máme v týmu pár skalních fanynek Shakiry, které se snaží dělat vše pro to, aby tam ty odkazy nějak vecpaly, takže kdykoliv, kdekoliv uvidíš náhodný odkaz, dost možná to není náhoda!
(PS: "kdykolov, kdekoliv" má být právě náhodný odkaz na Shakiru - v angličtině je to "whenever, wherever", což je název jedné z písniček od Shakiry.)

→ Nejsou to jen koně, co v SSO milujeme! Tým má interní kanál chatu, který má název Cat Club, kde si posíláme fotky svých koček!

→ Tak jako všechny ty nádherné koně, máme také stovky postav, tisíce questů a jedinečnou mytologii, která se s dalším časem a prostorem rozšiřuje!

→ Star Stable tvoříme ve Švédsku, a i když spousta lidí z našeho týmu je z různých částí světa, stále dodržujeme v kanceláři některé švédské tradice. Třeba si zouváme boty, když jdeme dovnitř, a každý pátek si užíváme švéskou "fiku"!
(Fika je taková pauza na kafe, na čaj, na něco sladkého, na popovídání, atd.)

→ Vyrobit ve Star Stable nového koně trvá až tři měsíce. Lidé, co u nás vytváří koně, jsou extrémně vzdělaní ohledně koní a dohledávají si spoustu věcí, aby je ve hře udělali tak nádherné, jako jsou ve skutečnosti!

→ Příběh, který prožíváš ve hře, je jen špičkou ledovce. Propracováváme příběhy postav a historii daleko dále, než co vidíš ve hře. Tím se ujišťujeme, že svět ve hře zůstává ucelený a uvěřitelný.

→ Už po celých sedm let, vydává Star Stable každý týden pro hráče aktualizace se zbrusu novým obsahem. Vsadíme se, že není moc her, které tohle mohou říct!

→ Na Star Stable základně je socha Frippa! A svítící runy!

→ Některé z našich postav jsou inspirovány opravdovými lidmi, kteří nějak souvisí se hrou... Například Madam Asp je inspirována jednou z našich 3D výtvarnic a inspirací ro Eda Fielda byl jeden z našich zakladatelů!

→ Nejpopulárnější koně se rok od roku mění. V roce 2018 je to zatím nový severošvédský kůň! V roce 2017 to byl mustang, 2016 nový anglický plnokrevník, a v roce 2015 jorvický poník.

→ Lidé, kteří pracují v našem herním studiu, rádi čtou články na blozích, sledují videa, a prohlížejí fan art, který vytváří hráčská komunita. Takže zůstaňte dál kreativní! Je velká šance, že jeden z lidí, co vás pravidelně sledují, pracuje ve Star Stable.

→ Máš koně, který se jmenuje Darkangel, Rainbowdash, Supernova, Darkshadow nebo Snowangel? Tohle je pět nejpoužívanějších jmen pro koně!

Další zajímavé věci z vysílání:

→ Hráči si mezi barevnými variacemi pro jorvické poníky vybrali plaváka. Protože se pak ještě vybíral vzor srsti, nakonec se tvořil plavý strakáč. Toho Lisa, 3D výtvarnice, během vysílání tvořila. Jako odznáčky vyšly z ankety nejlépe ponožky a lucerna.

→ Klisna Zee, kterou jsme poznali v nových questech s předělaným cirkusem a s Ydrisem, má zbarvení, které není pro severošvédské koně povolené. Ona je ale velmi speciální kůň, Lisa nám zatím nechtěla prozradit více, proč je tak speciální :)) → z toho číhají další tajemné questy!

→ 3D výtvarnice Lisa, která má na starost koně, je ve Star Stable celkem nová - působí tam od loňského podzima a zatím vyráběla connemary, severošvédské koně, lusitana, nové jorvické poníky a navíc dělala zbarvení pro pintabiany.

→ Žena, kterou nám SSO tým již dřívek ukázal jako "Queen of Redeem", která je jediný člověk, který ví, kdy bude kód, protože jejich vydávání má na starosti, je nyní "product owner" a jmenuje se Nika. Dělá všeobecnou organizaci hry.

→ Marcus, "cretive director" pracuje v SSO týmu od samého začátku a podílel se už na jeho předchůdcích, jako je Star Shine Legacy! Jeho úplně nejoblíbenějším koněm je Tin-Can!

→ Jake, který je hlavní člověk, co má na starost děj a questy, nám prozradil, že brzy budou nové story questy!

→ Protože vzhled Soulriderů (Lisy, Lindy, Anne a Alex) a jejich koní (Starshine, Meteor, Concorde, Tin-Can) je starý už cca 15 let (od SSL se ještě nezměnil), čeká je brzy nový vzhled! Předběžné návrhy jejich nových vzhledů můžete vidět právě ve videu.

→ Také chtějí soulridery prezentovat "více jako holky" a připletou jim tam nějakou lásku! Navíc chtějí více zdůraznit silné pouto mezi soulridery a jejich koňmi.

→ Ve hře se prý Alex zúčastní soutěže v jedení hamburgerů! Také uvidíme ve hře víc z jejího volného času, co dělá, když zrovna nezachraňuje Jorvik, a bude více rozvinuto její přátelství s Mayou!

→ Brzy se prý dočkáme kromě postav i dalších sbírek. Má to souviset se závody, takže možná nějaké medaile?

→ Pokud jsem tomu správně rozuměla, žije Linda se svojí tetou v Jarlaheimu a mají kočku jménem Misty (ta se jmenuje podle kočky jedné z tvůrců, co pracují na soulriderech!). Linda navíc miluje kočky a jednorožce.

→ Meteorovi se budou dál vracet vzpomínky z dob, než patřil k Lindě.

→ S Lindou se velmi brzy setkáme v nových story questech. Také bude nakupovat v Purple Pony, dozvíme se o její rodině a o kultuře, odkud pochází. Také se dozvídáme, že Linda je velmi aktivní online a píše fanfiction.

→ Ze všech soulriderů se nám pokusí v budoucnu nejvíc přiblížit Lisu.

→ Protože Lisa pochází z Texasu, její nový vzhled bude víc "westerňácký". Hnědá bunda, kterou bude nosit, je bunda její matky, která tragicky zemřela při jízdě na koni.

→ Jelikož je Lisa zpěvačka, v budoucnu bude ve hře i zpívat.

→ Brzy nás čekají další questy, kde se opět vrátíme do cirkusu.

→ Všechny zasedací místnosti ve Star Stable základně jsou pojmenovány podle míst ve hře (Moorland, Silverglade, Dino Valley,...)

→ V aplikaci Star Stable Horse budeme mít brzy na výběr ještě další koně.

→ Pravděpodobně již brzy budeme moct vysvobodit Anne z Pandorie.

→ Nový styl oblékání Anne bude inspirován návrhářem Pierrem Cardinem.

→ Brzy se v questech setkáme buď s Anne nebo s Concordem.

Závěrem dodávám i video:NINE

11. června 2018 v 14:17 | Courtney Rainrock
Jeden z kódů z Livestreamu - 10.6.2018. Jeho platnost končí 12.6.2018 cca v 15:00 :)
Funguje pro: všechny
kód: NINE
návod, jak kód aktivovat: zde
Dává: Hnědo-modrá uzdečka
Foto:

SPOTIFY

11. června 2018 v 14:16 | Courtney Rainrock
Jeden z kódů z Livestreamu - 10.6.2018. Jeho platnost končí 12.6.2018 cca v 15:00 :)
Funguje pro: všechny
kód: SPOTIFY
návod, jak kód aktivovat: zde
Dává: Modro-bílé baleríny
Foto:

GAMEMASTERZELDA

11. června 2018 v 14:15 | Courtney Rainrock
Jeden z kódů z Livestreamu - 10.6.2018. Jeho platnost končí 12.6.2018 cca v 15:00 :)
Funguje pro: všechny
kód: GAMEMASTERZELDA
návod, jak kód aktivovat: zde
Dává: Modré kraťasy
Foto: