Květen 2018

Aktuálky z 31.5.2018

31. května 2018 v 20:15 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

New clothes and the Potato Festival!

Nové oblečení a Bramborové slavnosti!

Ahoj, StarFam! V Jorvik City najdeš nové oblečení, a na Marleyho farmě se můžeš zúčastnit každoročních Bramborových slavností! You'll now find new clothes in Jorvik City, and at Marley's Farm you can participate in the yearly Potato Festival!


Pociť návrat Bramborových slavností!
Každý rok má Marley na starost slavit Bramborové slavnosti na své farmě u Silverglade Village. Pokud mu pomůžeš, budeš si moct vyzkoušet 'sladký' bramborový závod na jeho polích, a také dostaneš hustou odměnu!

Bramborové slavnosti jsou přístupné do 6. června, tak se zúčastni, dokud ještě můžeš!

Join in on the Potato Festival!
Přidej se k Bramborovým slavnostem!

Nové oblečení a cool postroje!
Šíleně talentovaná módní návrhářka, Madam Asp, právě ve svém obchodě v Jorvik City, na Governor's Fall, vydala pár nových designů. Obchod, který je hned vedle, Jaharla, obdržel novou zásilku koňské výstroje, kterou můžeš také okouknout. Vezmi si kartu na autobus a jeď do Jorvik City, jakmile budeš moct, ať si to všechno prohlédneš!

Don’t miss out on Madam Asp’s latest work!
Nenech si ujít nejnovější práci Madam Asp!

Nové mašle!
S novou výstrojí přichází i více možností sladit set! To je důvod, proč teď máme pár nových setů mašlí v obchodě s dekoracemi v Jorvik City Mallu! Najdeš jak mašle na uzdečku, tak na ocas, abys mohla vytvořit ty nejvíc cool outfity na léto.


Větší skříň!
Cože? Ty si chceš koupit ještě víc oblečení? To už teď není problém! Dnes naši jorvičtí tesaři akorát dokončili rozšiřování VŠECH skříní v Jorviku! To znamená, že tvůj prostor ve skříni na oblečení a na koňskou výstroj má teď každý PĚT nových záložek!

Jelikož je teď hodně záložek, ve kterých je potřeba se vyznat, naši tesaři sbírají nápady na generální přestavbu skříně. To je rozhodně obrovský úkol a bude to stát hodně práce, ale rádi bychom si vyslechli vaše nápady, jak by měla fungovat vaše vysněná skříň ve Star Stable! Spoj se s námi na sociálních sítích a řekni nám o svých snech, abychom získali nějakou inspiraci během procesu plánování!


Koňský trh
Koňský trh je plně v provozu u Fort Pinty! Nezapomeň se tam objevit a pozdravit Eddie a Ferdinanda!


Star Stable zprávy
Matildu a Game Mastera Ylvu najdeš na našich sociálních sítích!Přejeme nádherný týden!
Objetí od Vašeho Star Stable Teamu ♥

PS: Povedlo se mi to přeložit nečekaně dříve, protože mám úžeh z rozpáleného autobusu a tak se nedokážu dost soustředit na učení :D

Sbírka postav - NPC collections

23. května 2018 v 20:28 | Courtney Rainrock

23.5.2018 nám v aktuálkách přibyla do hry nová funkce - sbírka postav v diáři. Tato funkce se bude dále rozšiřovat. Zatím můžete v diáři odkrýt celkem 38 postav. Každá z postav se vám odkryje v diáři po splnění určitého úkolu (A s tím bych od VÁS potřebovala pomoct! Já je mám na svém hlavním účtu odemčené rovnou všechny plně a na ostatních účtech se mi naskytne hrát dál questy jen velmi vzácně... Takže byste mi ohromně pomohli, když mi do komentářů napíšete, jaká postava se vám odkryla po splnění jakého úkolu (název questu + o co tam zhruba šlo). Předem díky každému, kdo mi s tím pomůže!) Poznámky v diáři jsou psané v první osobě, protože si je jakoby píšete vy.

POZOR, PRO NĚKOHO MOHOU BÝT V ČLÁNCÍCH SPOILERY!

Aktuálky z 22.5.2018

23. května 2018 v 17:42 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

New horses and a new feature!

Noví koně a nová funkce!

Ahojky, StarFam! Dnes přichází noví koně a velmi zajímavá funkce!


Více lusitánských koní!
Tři nádherní lusitánští koně dorazili na Steve's Farm! Tyto elegantní koně můžeš najít v malém výběhu vedle stodoly, a mohou být tvoji za 949 Star Coins. Můžeš si vybrat ze zbarvení vraník, palomino a plavák. V Jorviku je lusitano známý svou piaffou, což je speciální pohyb, který může předvést, když stiskneš mezerník ve chvíli, kdy kůň stojí na místě.

Will one of these #LovelyLusitanos join you in your stable?
Přibude jeden z těhle #LovelyLusitanos do tvé stáje?

Star Stable Horses
Určitě ti neuniklo, že do naší aplikace Star Stable Horses před pár týdny dorazil ještě další lusitano? Star Stable Horses se dá stáhnout ZDARMA na Android a iOS, a můžeš si tam vychovat své vlastní hříbě, dokud nevyroste dost na to, abys na něm mohla jezdit ve Star Stable Online. Můžeš si vybrat z pěti různých plemen koní, a když si převedeš svého nového koně do Star Stable Online, bude mít rovnou úroveň 10, až dorazí do tvé stáje. Lusitánské hříbě může být do Star Stable Online převedeno za 949 Star Coins.


Nová funkce - sbírka postav
Máš problém si pamatovat všechny ty postavy, co potkáš v Jorviku? Dnes vydáváme novou kapitolu našeho rozkošného diáře (té knihy, kde se můžeš kouknout na své nasbírané Zlaté hvězdy), kde si můžeš přečíst zajímavá fakta o některých důležitých lidech, které potkáváš během svých dobrodružství! Různé postavy se odkryjí po určitých úkolech, a pokaždé, když odkryješ novou postavu, dostaneš nějaké zajímavé informace, které o ní můžeš zjistit. Čím jsi ve hře dál, tím víc toho budeš mít ke čtení, jelikož po důležitých událostech se odkrývají nové informace. Aby sis přečetla ta zajímavá fakta, prostě otevři diář z podkovového menu (nebo použij klávesovou zkratku "J") a klikni na postavu, o které se chceš dozvědět víc!
Pokud už máš ve hře splněné všechny související úkoly, budeš mít už všechny postavy odkryté. ale nezoufej, časem přidáme další!

How many characters have you unlocked?
Kolik už máš odkrytých postav?

Bonusový obchod
V Bonusovém obchodě v Moorlandu je k dispozici nová věc vám všem, kdo máte Star Ridera s jednorázovou platbou (lft)!

Já jsem vám tento předmět vyfotila - jde o kšiltovku.
↑ Exkluzivní modrá kšiltovka - Vysoce kvalitní oděvy od velmi exluzivní značky. Vedení +1

Koňský trh
Koňský trh má tento týden zavřeno, ale od příští středy bude mít otevřeno ve Fort Pintě.


Star Stable Zprávy
Jako obvykle najdeš Matildu a Game Mastera Ylvu na našich sociálních sítích ještě pár týdnů, než buduou mít své zasloužené letní prázdniny.Přejeme pěkný týden!
Objetí od Star Stable Teamu ♥

Aktuálky z 16.5.2018

16. května 2018 v 19:11 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

New cool squirrels!

Nové cool veverky!

Ahoj, StarFam! Co chceme? Chodící mazlíčky! A kdy je chceme? Teď! Dnes se k naší stále se rozrůstající rodince mazlíčků přidá pár nových přátel!


Nejvíc cool mazlíček v Jorviku? Jasně, že veverky!
Nemůžeme se nabažit mazlíčků! Všichni víme, jak zábavné je vozit s sebou po dobrodružstvích v Jorviku víc přátel.
Doreen je dívka, která je blázen do veverek! Veverky jsou její oblíbené zvíře, a má štěstí - v Harvest Counties jsou jich spousty! Doreen se rozhodla sdílet svůj velký zájem o tyto roztomilé hlodavce s celým světem, takže našla tři různé druhy jorvických veverek, o kterých zjistila, že jsou DOKONALÍ mazlíčci. Doreen najdeš u startu Greendale race u Goldspur Farm, a prodá ti pár z těch nejrozkošnějších hlodavců v Jorviku za 249 Star Coins.

The coolest squirrels on Jorvik!
Nejvíc cool veverky v Jorviku! 

Víc divokých zvířat v Greendale!
Je to tak - opravdu jsme ŘÍKALI, že v Harvest Counties je hodně veverek! V Greendale teď budeš moct najít spousty Doreeniných milovaných veverek.


Nové opravy zvuku!
Neustále skrytě pracujeme na vylepšení našich systémů, abychom se ujistili, že všechno ve hře funguje co nejlépe. Tento týden byl celý o zvuku! Spousty z toho, co jsme tento týden udělali se zvukem, si nevšimnete, ale je tu jedna věc, které si všimnete hned - už ode dneška! Přidali jsme nové, cool zvuky koním, což znamená, že máte nové zvuky pro dusot koňských kopyt a když jedete se sedlem a uzdečkou, dokonce budete moct slyšet za jízdy jejich drobné zvuky!

Koňský trh
Eddie a Ferdinand se nemůžou dočkat, až se s tebou setkají na jízdárně u Jorvik Stables!


Star Stable zprávy
Víš, že teď můžeš najít na našich sociálních sítích Matildu a Game Mastera Ylvu, že?
Přejeme pěkný týden!
Objetíod Vašeho Star Stable Teamu ♥

Nové video - Jak SSo vyrábělo postavu JoJo?

15. května 2018 v 19:05 | Courtney Rainrock |  Aktualizace
SSO vydalo nové video o tom, jak vyrobili do hry postavu JoJo Siwy... Podívat se na tohle video doporučuji i těm, kteří ji nemusí, protože je tam hezky ukázáno, jak vznikají ve hře postavy a jsou tam zajímavé rozhovory s tvůrci hry :)
Mimo jiné se tam také dozvídáme, že nás brzy ve hře čeká něco doopravdy zajímavého...! :)Dragonheart

15. května 2018 v 13:21 | Courtney Rainrock

Jméno: Dragonheart
Přezdívka: Pouco
Plemeno: Lusitano
Zbarvení: bělouš
Odznáčky: 4 bílé podkolenky (asi?), v důsledku vybělování se na nose začíná projevovat vitiligo - ztrátou pigmentu.
Hříva: bílá, původní
Úroveň: 15
výhody plemene: síla +3, poslušnost +2, obratnost +2, umí piafu
Kolik SC mě stál: 949
Další údaje (= co jsem si přimyslela ale ve hře to není :P)
Pohlaví: hřebec
Nejlepší kamarád: Je neobvykle přátelský - ať už přespáváme kdekoliv, spřátelí se téměř s každým valachem či mírným hřebcem, který je mu přidělen jako společník.
Nejlepší jídlo: Pampelišky, na ty nedá dopustit...
Povaha: Dragonheart je kůň velmi neobvyklé povahy. Jakožto lusitánský hřebec je poměrně dost horkokrevný a temperamentní, ve společnosti klisen hřebčí, ale na druhou stranu je velmi spolehlivý a pracovitý a k valachům a ostatním hřebcům neobvykle přátelský. To z něj dělá dobrého koně i na několikadenní putování, kde musíme přespávat v jiných stájí - není problém, že by se s jinými koňmi popral. Původně je přiježděn v Portugalsku, já si ho přeježďuji podle svého gusta a inspiruji se klasickou drezurou - uměním starých mistrů. Dala jsem mu přezdívku Pouco - to znamená v Portugalštině "maličký".
Zajímavosti: xxx
Fotky:

↑ Nejvíc mu to sluší v v romantickém, historickém stylu...

↑ Snažíme se společně o klasickou srezuru, bohužel stále ještě nemáme tu správnou výstroj :)

↑ Projíždět se s ním po pláži je až kýčovitě krásné... :)

↑ Často s ním dlouze putuji krajinou za novými dobrodružstvími!

↑ Je neuvěřitelně přátelský... Jiný hřebec by cizí hříbě zabil (nebo se o to alespoň pokusil), ale Pouco se s hříbaty jen něžně očichává, případně se opatrně zapojí do jejich her :)

Mapa celého jihozápadaního Jorviku!

10. května 2018 v 19:41 | Courtney Rainrock |  Užitečné návody
V SSO se pohybujeme celou dobu na ostrově s názvem Jorvik. A protože jde o velmi velký ostrov, dělí se na spoustu oblastí. Do spousty z nich se zatím ve hře nelze dostat, ale už jsou v předběžném plánu. Nějaké oblasti budou i v částech Jorviku, které ani ta veliká mapa nezahrnuje. SSO mapa se očividně inspiruje hrami SS1-4 (Star Stable 1 až 4), protože je mapě z těchto her dost podobná a najdeme i některá stejná místa. Protože se ale děj SSO má odehrávat několik desítek let po SS1-4, některá místa jsou jinak....

Tuto mapu jsem ne úplně dokonale oskenovanou získala od Matteo Murgo, mapa byla ve Švédské verzi, takže většina názvů byla švédsky. Pokusila jsem se všechno přeložit do angličtiny a identifikovat místa, která už ve hře máme.
Původně mapa pochází ze švédské knížky Ödesryttarna - Jorvik Kallar, kterou vydalo Star Stable a zatím není vydána v jiném jazyce než ve Švédštině.

Ti z vás, co hráli SSL a SS1-4 asi ocení i české překlady některých míst, která se vyskytla právě v těch starších hrách. Tyto překlady jsou dole pod mapou, kde se rozepisuji o jednotlivých místech.Některá místa bych ráda "vypíchla":

Místa ze SS1 - podzimních jezdců:

→ opakuje se nám spousta míst, jen jsou na mapě trochu jinak rozmístěna...

Jorvik Stables - V SS1 v těchto stájích začínáte, v SSO je již máme také. Umístění je však jiné. Stejně jako v SS1 je provozuje pan Herman.

Devil's Gap??? - Nejsem si úplně jistá tím, jestli toto místo nemá být to samé, které se v SS1(a ve všech dílech SSL) jmenovalo Ďáblův průsmyk. V SS1 se přes něj jelo od Jorvických stájí ke Vraní hoře, v SSL nevedl k Vraní hoře, ale k místě setkání s Katjou a Buckem...

Vraní hora (Scarecrow Hill) - Přestože přesnější překlad by byl "Hora strašáků", tvůrci SSL a SS1 ji přeložili jako Vraní horu, takže tohoto překladu se budu držet i já. V SSO jí máme v Golden Hills Valley, což je poměrně daleko od Jorvik Stables. Podle SSL měla být poměrně blízko Jorvik Stables, podle SS1 za Ďáblovým průsmykem.

Cape West Fishing Village - V SS1 ani v SSL tato vesnice není, ovšem poblíž Vraní hory je v SS1 ostrov s majákem. Mohla vesnice vzniknout během těch let právě na tomto ostrově?

Old Hillcrest - SS1 jsme tuto horskou vesničku viděli ještě před legendárním velkým výbuchem, který ji zničil. Tehdy se jmenovala jen Hillcrest, protože před výbuchem ještě neexistoval New Hillcrest. V SS1 je tato vesnička poměrně blízko Jorvik Stables. V SSL bylo o Hillcrestu zmíněno jen to, že z něj pochází Alex a její rodina.

Mill Hill of Will - Téměř v každém dílu SS byl větrný mlýn. Možná je tohle jeden z nich?

Barney's silo - Něco podobnéh je v SS1 na cestě mezi Hillcrestem a Valedale... Možná jde o stejné místo, jen v něm hospodaří už jiná generace?

Vodní mlýn u Valedale village - Podobně je u Valedale village umístěný vodní mlýn i v SS1...

Hollow woods - Ve stejném postavení k Valedale village jsou tyto lesy i v SS1. Není v nich však žádná vyhořelá chata a nemají tam název...

Silversong river - ta se také v podobné podobě vyskytla v SS1, jen opět neměla název.

Valedale village - Podobné místo na mapě zaujímá i v SS1. Protože je ale děj posunutý o několik generací, stará se o stáj jiná žena, není tam Elizabeth, ani Avalon, alespoň je v SS1 nepotkáme.

Valedale Lake - V SS1 je na jeho místě stezka na steeplechase. Teď tu máme stezku taky, jen je tu navíc jezero...

Firgrove Mountain passage - V SS1 nemá tento masiv hor název, ovšem také slouží k přejezdem od steeplové stezky do Firgrove village.

Firgrove village - V SS1 má dost podobnou polohu vůči Silversong river i vůči Valedale village. O stáj se ale tehdy místo Felicity starala Georgina, která byla pěkně přísná, pokud jste si chtěli ve stáji přivydělat...

Silverglade Sandpit - V SS1 je pod Firgrove village tohle místo také, ale zatím je to jen louka...

Místa ze SS2 - zimních jezdců:


Určitá část mapy poměrně dost odpovídá mapě ze hry SS2...

Panství Borovicový vrch (Pine Hill Mansion) - Panství nechvalně známého pana Sandse, kam jsme se mohli dostat jak V SSL, tak v SS2. v SSO ho zatím máme v nepřístupné části mapy. V SSL2 jsme tam jeli zjistit víc informací o panu Sandsovi a pak odtamtud prchali. V SS2 je to místo, kde musíme přesvědčit pana Sandse, aby nás s sebou vzal na parkurové závody v Dietrichu.

Meander - Vesnice a stáj, kde začínáte v SS2. Také je v SSo zatím v nepřístupné části mapy.

Mys Špičák (Cape Point) - Jde o další z vesnic v SS2. Také zatím v SSO nepřístupná.

Zátoka kovadlinek (Anvil Bay) - V SS2 u ní byla hala na zvláštní druh parkuru. V SSO také zatím na nedostupné části mapy.

Rtuťové jezero - Bylo v SS2, bude asi v SSO, protože je na mapě. Také k němu vede řeka, která není v SS2 pojmenovaná a jméno ze švédské mapy SSO jsem bohužel nedokázala přečíst.

Secret Stone Circle - Přestože je v nedostupné části mapy, v SSO se tam dostaneme přes zvláštní portál u Valedale village. Ve všech dílech SSL a v SS2 se tohle místo jmenovalo Posvátný Háj. V SSL tam sídlil Fripp, v SS2 tam byl poustevník, který nám pomohl "sžít" se s naším koněm.

The Great Tank (Obří nádrž) + The Dam (Přehrada) - V nepřístupné části mapy je veliká přehrada, kde jsme měli důležité poslání v SSL2. V SS2 jsme mohli dojet až dolů pod přehradu, ale přímo k ní a za ní se dostat nedalo.

Místa ze SS3 - jarních jezdců:


Rockville (Kamenná Lhota) - Jde o vesnici, kde se v SS3 začíná. v SSO je velmi daleko na sever, v nepřístupné části mapy.

Bayridge village (Hřebenka) - Další vesnice a stáj ze SS3. Opět v nepřístupné části mapy v SSO, úplně na severu.

Dark Core's Headquarters - základna Dark Core - V mapě je v nepřístupné oblasti, ale díky questům se tam dostaneme. V SS3 byla možná umístěná víc na severu a šlo tam o těžbu ropy, základna byla na pobřeží.


Možná si časem vzpomenu i na víc míst :)

Aktuálky z 9.5.2018

9. května 2018 v 18:40 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

Save Nightdust!

Zachraň Nightdusta!

Ahoj, StarFam! Madison potřebuje TVOJI pomoc, protože nadešel čas na velkolepé zakončení vzrušujícího příběhu o Nightdustovi!

Zachraň koně od pana Anwira!
Madison je pryč - zase! Erik jde po jejích stopách a teď potřebuje tvou pomoc najít Madison. Společně s ní budeš muset čelit zloději koní, panu Anwirovi, zachránit ukradené koně a učinit přítrž ďábelskému projektu, na kterém se pracuje na útesu v Jorvik City! Setkej se s Erikem u Pier 13 v Jorvik City, ať můžeš začít.
Tyto questy mohou být pro nejmladší z hráčů trochu strašidelné, tak se nestyďte je hrát s kamarádem!

Abys mohla hrát tyto questy, musíš mít hotový quest, kde doručíš psa Prince Charminga jeho majitelce, Anastasie Silverglade, když Madison odešla z Leonardovy cukrárny.

Help Madison bring Nightdust back home!
Pomoz Madison dostat Nightdusta zpátky domů!

Star Stable Horses
Tento týden naši věčně se rozrůstající rodinku v naší ZDARMA aplikaci, Star Stable Horses, rozšíří nový kůň! Aplikaci si můžeš stáhnout na svůj Android nebo iOS.
Ve Star Stable Horses se staráš o své vlastní hříbě, dokud nevyroste dost na to, aby se přidalo k tvým koním Star Stable Online. Přesně tak, když se tvé hříbě přidá do tvé stáje ve Star Stable Online, vyrostlo už dost na to, abys na něm mohla jezdit! Vybrat si můžeš z několika plemen koní, a teď je k dispozici i zbrusu nový lusitano! Až tvůj lusitano dosáhne úrovně 10, můžeš si ho převést do Star Stable Online za 949 Star Coins.

Take care of your very own Lusitano foal in Star Stable Horses!
Starej se o své vlastní hříbě lusitana ve Star Stable Horses!

Koňský trh
Tento týden má koňský trh zavřeno, ale s Eddie a Ferdinandem se budeš moct setkat příští týden na jízdárně v Jorvik Stables.


Star Stable herní zprávy
Nenech si ujít nejnovější zprávy s Matildou a Game Masterem Ylvou!

Video nahraju, až ho SSO team přidá na YouTube :)

Dubnové opravování bugů
Stále pracujeme na likvidování drobných bugů, a tady jsou některé z těch, co jsme opravili během dubna!

★ Lusitana ve Fort Pintě mělo být možné koupit od úrovně 1, ale nepustilo tě to vzít si ho domů, pokud jsi nedosáhla úrovně 7. Ten kůň se teď rozmyslel a teď ho můžete mít všichni, pokud chcete!
★ Zdá se, že Linda objevila jakýsi neviditelný plášť! Během pár questů z pozdější části hry záhadně zmizela. Teď už je to zase v normálu!
★ Když už mluvíme o neviditelnosti, vypadalo to, jako kdyby se někteří hráči dali na jemné umění mimů - tím, že nabíhali do nebiditelných zdí v Eponě! Našim jorvickým tesařům trvalo chvíli, než je našeli, ale teď už jsou konečně všem pryč z cesty.
★ Jakmile jsi rybářem, už se toho nezbavíš! Někteří z vás mohli omylem vyhodit svojí rybářskou povolenku, ale teď už jsou zpátky tam, kam patří - ve vašich skříních. Nechceme, aby vás chytli bez papírů!
★ Během některých questů, kde nosíte věci na hřbetě svého koně, byly věci na severošvédských koních umístěné trochu divně. To je teď opravené!
★ Ti z vás, kteří si žijete sladký život u své domovské stáje v Dundullu, si mohli všimnout, že jedny ze stájových dveří byly zamčené! Konečně jsme našli klíče a teď můžete zase chodit oběma dveřmi.
★ Řidiči koňských přepravníků v Jorviku byli chvíli trochu zmatení a nikam vás nemohli zavést modrým přepravníkem, pokud jste předtím jeli růžovým. Promluvili jsme si s nimi a už zase jezdí své obvyklé trasy.
★ Reproduktory na diskotéce ve Fort Pintě hrály jiné písničky - extrémně matoucí! Koukli jsme se na ně a teď hrají zase stejné písničky.
★ Víme, jak může být složité dostat svoují poštu včas, obzvlášt když je něco špatně se schránkou! V Crescent Moon Village byly dvě schránky omyslem postaveny společně jako jedna (obviňujeme z toho sestavovací návody z JKEi), ale naši skvělí tesaři to vyřešili a teď máme zase jen jednu schránku.
★ V jednom z obchodů na Fort Pinta Beach měli na chvíli úplně vyprodané všechny zásoby, ale teď zase všechno zpět v normálu!


Přejeme nádherný týden!
Objetí od Vašeho Star Stable Teamu ♥

Star Stable Live

9. května 2018 v 10:08 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

Star Stable Live!

Star Stable Live!

Ahoj, StarFam! Jsme extrémně nadšení, že vám můžeme představit naši úplně první GLOBÁLNÍ akci!


Star Stable Live 10.června 2018 - zapiš si datum!
Naše hráče milujeme! A to je důvod, proč bude tak úžasné být s vámi všemi na Star Stable Live: úžasné SSO party pro vás všechny! Bude se to konat 10.června 2018 v Inferno Online ve Stockholmu - A NAVÍC celosvětově přes live stream úváděný našemi vlastními YouTube legendami - Stacy Place a Game Masterem Doris!


Tohle se bude dít na Star Stable Live!
Chceš se seznámit se svými oblíbenými youtubery?
Dostat exkluzivní bonusy? Určitě!
A co zjistit něco o tom, jak vyrábíme hru? No, to tam bude taky!


A to nejlepší? Může se přidat každý!
YouTuberky Stacy Place a Karin neboli Game Master Doris budou uvádět speciální live stream. K live streamu se můžeš přidat, ať jsi kdekoliv na světě, takže i ti z vás, co tu nemohou být s námi, nepřijdete o legraci!
Jak se akce bude blížit, zveřejníme více informací, ale pokud máte jakékoliv otázky, můžete se s námi spojit přes naše sociální sítě!

Spoustu lásky posílá,
Star Stable Team ♥

Aktuálky z 2.5.2018

2. května 2018 v 16:01 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

New pets in Fort Pinta!

Noví mazlíčci ve Fort Pintě!

Ahoj, StarFam! Do Jorviku dorazil zbrusu nový mazlíček, a lusitano dostal novou animaci!

Nová štěňata!
Viděli jste ty rozkošné pejsky, co právě dorazili do zverimexu ve Fort Pintě? Tihle roztomilí jorkšírští teriéři možná mají krátké a baculaté nožičky, ale jsou mnohem rychlejší, než byste si mohli myslet, a snadno stíhají koně i v nejrychlejším trysku. Jo, je to tak - tihle psíci jsou chodící mazlíčci a můžou běhat vedle tebe a tvého koně!

Radši si pospěš do zverimexu ve Fort Pinta, ať se můžeš na naše nejnovější přátele podívat!

The cutest dogs on Jorvik!
Nejroztomilejší psi v Jorviku!

Pomoz najít BowBowin obojek!
Jak už asi víš, před pár týdny přišla do Jorviku JoJo Siwa. Tento týden nás také přišel navštívit její roztomilý pes BowBow! Je tu jen jeden problém: BowBowin obojek se ztratil někde v Jorviku... Dokážeš ho najít?

Promluv si s jednou ze Siwanatorek, abys mohla začít!


Animace navíc pro lusitana!
Před dvěma týdny dorazil do Jorviku rozkošný lusitano! Dnes přidáváme do chování lusitánských koní animaci navíc, aby se teď mohli pást, když sesedneš.

Koňský trh
Máš náladu na nového koně? Tento týden najdeš koňský trh u Cape West Fishing Village!


Star Stable zprávy
Matilda a Game Master Ylva na vás, lidi, čekají na našich sociálních sítích!!
Přejeme krásný týden v Jorviku!
Objetí od Vašeho Star Stable Teamu ♥