Květen 2018

Aktuálky z 31.5.2018

31. května 2018 v 20:15 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

New clothes and the Potato Festival!

Nové oblečení a Bramborové slavnosti!

Ahoj, StarFam! V Jorvik City najdeš nové oblečení, a na Marleyho farmě se můžeš zúčastnit každoročních Bramborových slavností! You'll now find new clothes in Jorvik City, and at Marley's Farm you can participate in the yearly Potato Festival!


Pociť návrat Bramborových slavností!
Každý rok má Marley na starost slavit Bramborové slavnosti na své farmě u Silverglade Village. Pokud mu pomůžeš, budeš si moct vyzkoušet 'sladký' bramborový závod na jeho polích, a také dostaneš hustou odměnu!

Bramborové slavnosti jsou přístupné do 6. června, tak se zúčastni, dokud ještě můžeš!

Join in on the Potato Festival!
Přidej se k Bramborovým slavnostem!

Nové oblečení a cool postroje!
Šíleně talentovaná módní návrhářka, Madam Asp, právě ve svém obchodě v Jorvik City, na Governor's Fall, vydala pár nových designů. Obchod, který je hned vedle, Jaharla, obdržel novou zásilku koňské výstroje, kterou můžeš také okouknout. Vezmi si kartu na autobus a jeď do Jorvik City, jakmile budeš moct, ať si to všechno prohlédneš!

Don’t miss out on Madam Asp’s latest work!
Nenech si ujít nejnovější práci Madam Asp!

Nové mašle!
S novou výstrojí přichází i více možností sladit set! To je důvod, proč teď máme pár nových setů mašlí v obchodě s dekoracemi v Jorvik City Mallu! Najdeš jak mašle na uzdečku, tak na ocas, abys mohla vytvořit ty nejvíc cool outfity na léto.


Větší skříň!
Cože? Ty si chceš koupit ještě víc oblečení? To už teď není problém! Dnes naši jorvičtí tesaři akorát dokončili rozšiřování VŠECH skříní v Jorviku! To znamená, že tvůj prostor ve skříni na oblečení a na koňskou výstroj má teď každý PĚT nových záložek!

Jelikož je teď hodně záložek, ve kterých je potřeba se vyznat, naši tesaři sbírají nápady na generální přestavbu skříně. To je rozhodně obrovský úkol a bude to stát hodně práce, ale rádi bychom si vyslechli vaše nápady, jak by měla fungovat vaše vysněná skříň ve Star Stable! Spoj se s námi na sociálních sítích a řekni nám o svých snech, abychom získali nějakou inspiraci během procesu plánování!


Koňský trh
Koňský trh je plně v provozu u Fort Pinty! Nezapomeň se tam objevit a pozdravit Eddie a Ferdinanda!


Star Stable zprávy
Matildu a Game Mastera Ylvu najdeš na našich sociálních sítích!Přejeme nádherný týden!
Objetí od Vašeho Star Stable Teamu ♥

PS: Povedlo se mi to přeložit nečekaně dříve, protože mám úžeh z rozpáleného autobusu a tak se nedokážu dost soustředit na učení :D

Sbírka postav - NPC collections

23. května 2018 v 20:28 | Courtney Rainrock

23.5.2018 nám v aktuálkách přibyla do hry nová funkce - sbírka postav v diáři. Tato funkce se bude dále rozšiřovat. Zatím můžete v diáři odkrýt celkem 20 postav. Každá z postav se vám odkryje v diáři po splnění určitého úkolu (A s tím bych od VÁS potřebovala pomoct! Já je mám na svém hlavním účtu odemčené rovnou všechny plně a na ostatních účtech se mi naskytne hrát dál questy jen velmi vzácně... Takže byste mi ohromně pomohli, když mi do komentářů napíšete, jaká postava se vám odkryla po splnění jakého úkolu (název questu + o co tam zhruba šlo). Předem díky každému, kdo mi s tím pomůže!) Poznámky v diáři jsou psané v první osobě, protože si je jakoby píšete vy.

POZOR, PRO NĚKOHO MOHOU BÝT V TEXTU SPOILERY!

Současný seznam postav:

↑ Na první stránce máme tyto postavy: Alex, Linda, Lisa, Anne, Tin-Can, Meteor, Starshine, Concorde, Justin Moorland, Thomas Moorland. Na druhé stránce pak: Maya, James, baronka, Elizabeth Sunbeam, Fripp, pan Sands, slečna Drakeová, Darko, Loretta, Tan.

Pojďmě si přeloži, co nám o jednotlivých postavách píšou:

1) Alex Cloudmill
Věk: 18
Kůň: Tin-Can
Zaměstnání: Soul Rider
Narozeniny: 5.dubna (Beran)
Domov: Valedale
Místo narození: Jorvik City (podle starších her měla ale pocházet z Hillcrestu, který máme v SSO jako Old Hillcrest!)
Oblíbené jídlo: Pizza
Speciální schopnosti: Mistr Kruhu blesku (Lightning Circle)
Zájmy: Fitness, hip-hop
Vztahy: James (bratr), Maya (nejlepší kamarádka)
Ostatní: Alex je Soul Rider Kruhu blesku a jezdí na koni jménem Tin-Can. Je statečná a oddaná, s hloupým smyslem pro humor, který ti dává pocit, že všechno dopadne v pohodě.
I když žila celý život v Jorviku, nikdy nejezdila na koních, než ji před dvěma lety dal osud dohromady s Tin-Canem, a její jezdecká technika je ... prostě řekněme, že v blízké době nezíská žádné jezdecké ocenění.
Potom, co se Soul Rideři dali před dvěmi lety dohromady, aby zastavili Dark Core, vydaly se tyto čtyři dívky svými vlastními cestami. Jen Alex tu zůstala, aby pomáhala Keepers of Aideen s ochraňováním Jorviku. Je to opravdová válečnice.
Alex byla první Soul Rider, se kterým jsem se seznámila a první člověk, kterého jsem kdy viděla čarovat!
Je těžké uvěřit, že místo tak tiché a ospalé, jako Jorvik, mohlo být domovem nebezpečí a temných sil. Tuším, že vděčíme lidem jako je Alex za to, že dělají Jorvik bezpečným místem pro koně a jejich jezdce. Je toho všeho na mě nějak moc najednou, ale chci jí pomoct udělat ten rozdíl.
Než se stala Soul Riderem, měla Alex pěkně drsný život. Vyrůstala v chudé rodině bez otce a s matkou, která tu pro ni také téměř nebyla. Alex musela rychle dospět a stát se něčím jako matkou svému malému bráškovi Jamesovi.
Když vím, čím si musela projít, a vidím, jak je teď silná, mám k Alex obrovský respekt.


2) Linda Chanda (ale ve starších hrách měla příjmení Chalder!)
Věk: 18
Kůň: Meteor
Zaměstnání: Soul Rider, osobní asistentka baronky
Narozeniny: 9.května (Býk)
Domov: Silverglade Manor
Místo narození: Punjab, Pákistán
Oblíbené jídlo: Tiramisu
Speciální schopnosti: Kruh Měsíce, parkurové skákání
Zájmy: Starověká historie, fanfiction a cosplay
Ostatní: Linda je Soul Rider Kruhu Měsíce a jezdí na koni jménem Meteor.
Její rodina emigrovala do Jorviku, když byla ještě malá holčička. I když se její rodiče a sourozenci přestěhovali do Anglie, Linda zůstala v Jorviku, aby se hnala za svou vášní pro koně a pro historii.
Ráda se zapomene v knížkách jakéhokoliv druhu, ale obzvlášť v knihách o historii. Po Soul Riderském dobrodružství před dvěma lety, vzala Linda práci jako osobní asistentka baronky ze Silverglade.
Lindina zvědavost ji dostala do problémů, když se snažila zjistit pravdu o rodokmenu Silvergladů. Naštěstí to byla jen zoufalá baronka, kdo ji zamknul kvůli nedorozumění, a ne nic více zlověstného.
Linda nachází potěšení ve všem kolem sebe, obzvlášť v koních! Parkur je její oblíbená jezdecká aktivita, ale i tak, k Meteorově zděšení, také ráda ladí kostýmy a vybavení s koněm.
I když jí většinu času zabrala práce pro baronku, byla Linda stále v kontaktu s druidy ve Valedale. Obzvlášť blízká si je s Avalonem, kvůli své sdílené lásce k vědomostem. Ti dva spolu sní o tom, že postaví knihovnu, která bude konkurovat té na Silverglade Manor.


3) Lisa Peterson
Věk: 17
Kůň: Starshine
Zaměstnání: Soul Rider, hudebník
Narozeniny: 27.ledna (Vodnář)
Domov: Silverglade Manor (přestože v nedávno vydané mapě byl označený Lisin dům u Jarlaheimu!)
Místo narození: Texas, USA
Oblíbené jídlo: Tacos al Pastor
Speciální schopnosti: Kruh hvězdy, westernové ježdění
Zájmy: Zpěv a hraní na kytaru, shuffleboard (šulbak)
Ostatní: Lisa je Soul Rider Kruhu hvězdy a jezdí na koni jménem Starshine.
Před dvěma lety se Lisa přestěhovala z Texasu do Jorviku, když její otec dostal práci na jedné z ropných plošin Dark Core. Potom, co poznala ostatní Soul Ridery a zachránili Jorvik, obrátila pozornost na jinou ze svých vášní -- hudbu! Zúčastnila se Jorvické Hvězdné Akademie a stala se docela známou na scéně indie rocku a měla turné po různých festivalech.
Po jejím posledním vystoupení odešla z kapely a přestěhovala se zpátky do Jorviku. Krátce po svém návratu zmizela. Jak se mohl někdo tak slavný a cool jen tak vypařit jako pára nad hrncem?
Alex měla své obavy oprávněné -- našli jsme stopy, že Dark Core bylo zodpovědné za Lisino zmizení! Nepřítel použil nějaký druh kouzel, aby Lisu vyhodil do Pandorie. Abychom ji dostali zpátky, museli jsme požádat o pomoc Spící vdovu, jeden z "pravěkých stromů", který byl vysazen Aideen před tisícovkami let. Nakonec se Lisa znovu shledala se Starshinem!


4) Anne von Blyssen
Věk: 18
Kůň: Concorde
Zaměstnání: Soul Rider
Narozeniny: 3.listopadu (Štír)
Domov: Uvězněna v Pandorii
Místo narození: Jorvik City
Oblíbené jídlo: Vegetariánský burger
Speciální schopnosti: Kruh Slunce, drezura
Zájmy: Dobrovolná pomoc, fotografování
Ostatní: Anne je Soul Rider Kruhu Slunce a jezdí na koni jménem Concorde. Protože byla vychovávaná v luxusu, nikdy Anne nic nescházelo. Vždycky měla to nejmódnější oblečení, nejlepší koně, nejlepší učitele. Bylo nevyhnutelné, aby se Anne stala jednou z nejlepších drezurních jezdkyň v Jorviku. Ale bylo by špatné soudit Anne podle vzhledu, pod svým naleštěným zevnějškem má srdce ze zlata a neváhá si ušpinit ruce, aby udělala, co je správné! Ve skutečnosti se i navzdory očekávání svých rodičů rozhodla, že se jednoho dne stane veterinářkou.
Mezi Soul Ridery je Anne klidná a dost pod tlakem, což z ní dělá efektivního vůdce skupiny.
Už je to skoro rok, co ostatní Soul Rideři viděli Anne. Její nabitý rozvrh soutěží a odlišné životy je držely odloučené až do Anneina nedávného zmizení během drezurní soutěže ve Francii.
Frip zjistil, že Anne je držena Dark Core v Pandorii jako vězeň. I když je pryč teprve pár měsíců, musí se to Anne zdát jako věčnost, protože čas plyne v Pandorijské nerealitě jinak. Musíme najít způsob, jak ji dostat domů!


5) Tin-Can
Plemeno: Jorvický divoký kůň
Jezdec: Alex
Speciální schopnosti: Kruh blesku, houževnatost
Ostatní: Tin-Can je jedním z Koňských střážců, kteří slouží Aideen. Stejně jako jeho jezdkyně Alex, je nebojácný, troufalý a vždy připravený na nová dobrodružství. Je rád v lesích, úplně nejradši pádí tryskem drsným terénem, což Alex vyhovuje, protože radši jezdí někde, kde ji ostatní nebudou soudit kvůli nedostatku jezdeckých zkušeností! Tin-Can je nejmenší z koní Soul Riderů, ale také nejodolnější. Tak jako Alex, je Tin-Can rozeným vůdcem.


6) Meteor
Plemeno: Jorvický divoký kůň
Jezdec: Linda
Speciální schopnosti: Kruh Měsíce, žrout
Ostatní: Meteor je nejstarší z koní Soul Riderů a stejně jako Linda, je studnicí vědění. Navzdory jeho moudrosti lehko ztrácí pozornost. Jeho největším zájmem v životě je jídlo a zřídkakdy myslí na cokoliv jiného. Společně s Lindou se Meteor zúčastnil spousty parkurových soutěží.


7) Starshine
Plemeno: Jorvický teplokrevník
Jezdec: Lisa
Speciální schopnosti: Kruh hvězdy, rychlost
Ostatní: Lisin věrný společník, Starshine, se narodil v divočině, ale jako hříbě se oddělil od svého stáda. Naštěstí ho našel pan Herman a vzal ho do Jorvických stájí, kde Starshine zůstával bez jezdce až do dne, kdy potkal Lisu. Starshine si zachoval svého divokého ducha a nejvíce doma se cítí, když běží krajinou. Dobře k němu sedí Lisin westernový styl ježdění. Starshine je jedním z nejrychlejších a nejsilnějších koní v Jorviku -- jen velmi málo koní s ním udrží krok.


8) Concorde
Plemeno: Jorvický teplokrevník
Jezdec: Anne
Speciální schopnosti: Kruh Slunce, létání, úžasnost
Ostatní: Stejně jako jeho jezdkyně, Anne, byl Concorde dokonale upravený, ale zatímco Anne je štědrá a skromná, Concorde je nepřístojně pyšný a tvrdohlavý, myslí si o sobě, že je nejkrásnější a nejlépe vytrénovaný kůň v celém Jorviku! Jeho krásná mechanika pohybu z něj dělá dokonalého koně pro drezuru.
Tak hrozné zprávy... Zjistili jsme od Katji, jedné z Dark Riders, že Concorde nepřežil útok, když unesli Anne. Jak se mohou Soul Rideři opět spojit bez Anneina koně?
Elizabeth nám vysvětlila pravdu o Concordovi a ostatních Koňských strážcích -- jsou to nesmrtelní duchové, kteří se rodí napříč historií v dobách, kdy je to potřeba. Concordovo staré tělo je možná pryč, ale jeho duch někde je, někde v novém těle. Teď je naše práce ho najít!


9) Justin Moorland
Věk: 19
Zaměstnání: Ošetřovatel koní
Narozeniny: 30.srpna (Panna)
Domov: Moorlandské stáje
Oblíbené jídlo: Lasagne
Speciální schopnosti: Vybere člověku takového koně, se kterým se k sobě budou dokonale hodit
Zájmy: Chov koní v Sims
Vztahy: Thomas (otec), pan Sands (dědeček)
Ostatní: Justin byl první obličej, který mě přivítal, když jsem dorazila do Moorlandských stájí. Je to tak milej kluk, tak nápomocný a trpělivý, když vítá všechny ty nové dívky, ze kterých mnoho nikdy dřív nejelo na koni.
Lidé říkají, že má dar dát dohromady jezdce s koněm tak, aby si dokonale sedli, a já tomu věřím!
Linda zjistila, že Justinův pravý dědeček není nikdo jiný, než pan Sands, nepřítel Soul Riderů! Jak mohl někdo tak milý vzejít z tak ďábelské osoby?
Justin opustil domov, aby zjistil víc o svém dědečkovi. Určitě ho nedonutí pomáhat Dakr Core?!
Když se jasně ukázalo, že Justin nemá talent na kouzla a ďábelské srdce, Darko se ho rozhodl zbavit!
V překvapivém převratu mně a Soul Riderům pomohl pan Sands ho osvobodit, než bylo příliš pozdě.
Věděla jsem, že Justin se nikdy doopravdy nepřikloní k temné straně.
Nejisti, jestli mu mohou věřit, Justina Fripp a Keepers of Aideen uvěznili, dokud si nebudou jisti, že by Dark Core už znovu nepomáhal.
Na South Hoof v sobě probudil Justin svůj opravdový potenciál -- dokázal doopravdy mluvit s koňmi!


10) Thomas Moorland
Věk: 47
Zaměstnání: Majitel stáje
Narozeniny: 28.září (Váhy)
Domov: Moorlandské stáje
Oblíbené jídlo: Jorkšírský pudding
Speciální schopnosti: Smysl na koně
Zájmy: Vyjížďky po okolí
Vztahy: Justin (syn)
Ostatní: Thomas je dobrosrdečný majitel Moorlandských stájí. On a jeho zaměstnanci se mohou přetrhnout, aby se všichni noví jezdci cítili vítáni a podporováni. Jak Thomas převzal stáj po minulé generaci Moorlandů, vychovává svého syna, Justina, aby ji jednou také převzal.
Je těžké uvěřit, že v rodině Moorlandů je zlá krev. Thomasova zesnulá manželka, Catherine, zemřela při porodu jejich syna. Od té doby ho jeho tchán, Jasper Holbrook, z její smrti vinil a nemluvil s ním. Tenhle rodinný svár málem stál Thomase vlastnictví stájí, když GED zkoušela použít slizké triky, jak mu to vlastnictví vzít. Naštěstí Jasper přišel k rozumu a Thomasovi odpustil.
Během pátrání v rodinné historii Silvergladů, Linda objevila šokující pravdu -- Thomas Moorland je synem Annabelle Silverglade! Celý život nevěděl, že je baronka jeho biologickou matkou!
Byly to právě peněžní dary od ní, co drželo během let Moorlandské stáje nad vodou.


11) Maya Dew
Věk: 17
Zaměstnání: Stájnice
Narozeniny: 23.února (Ryby)
Domov: Moorlandské stáje
Oblíbené jídlo: Čokoládové milkshaky
Speciální schopnosti: Nic zvláštního
Rodinný stav: Nešťastný (Má příjmení Dew... nebude z rodiny, co jí kdysi patřila Dew's Farm a Unfortunate Dew's Farm?)
Nejlepší kamarádka: Alex, samozřejmě!
Ostatní: Maya je přepracovaná stájnice v Moorlandských stájích. Miluje koně, i když žádného vlastního koně nemá a není nijak zvlášť dobrý jezdec. Je tak přátelská! Dokonce se nabídla, že mi pomůže v mojí stáji, když budu potřebovat pomoc. Loni v létě se stala Maya dobrou kamarádkou s Alex Cloudmill a zjistila pravdu o Soul Riders. I když Maya nemá žádný kouzelný dar, snaží se pomáhat Keepers of Aideen, jak jen může.


12) James Cloudmill
Věk: 15 let
Zaměstnání: Velkej boss ve Fort Pintě
Narozeniny: 2.června (Blíženec)
Domov: Fort Pinta
Oblíbené jídlo: Jelly Beans (takové ty "fazole" vyrobené z želé)
Speciální schopnosti: Trocha toho, trocha tamtoho
Zájmy: Prachy, peníze, keše
Úhlavní nepřítel: Buck
Ostatní: Nenech se zmást tím, že vypadá jako dítě! James je samozvaný "starosta" rušné dovolenkové destinace, Fort Pinty.
I když má prsty v každém podniku ve městě, zdá se, jako by mu z toho nikdy nekápl ani šilink. Na Jamesovi je něco, co ztěžuje říct mu "ne", nehledě na to, jak moc je plán bláznivý.
James je malý brácha Alex. Jelikož jsou si ti dva velmi blízcí, Alex se ho velmi chrání a snaží se ho distancovat od svých Soul Riderských dobrodružství.


13) Baronka Annabelle Silverglade
Věk: 85
Zaměstnání: Bohatá vdova
Narozeniny: 18.září (Panna)
Domov: Silverglade Manor
Oblíbené jídlo: Jahodový dort
Zájmy: Pořádání oslav, pořádání koňských závodů
Vztahy: Thomas Moorland (syn), Aaron Silverglade (syn), Anastasia Silverglade (dcera)
Ostatní: Baronka Annabelle Silverglade je matriarchou rodu Silvergladů, jedné z nejprestižnějších rodin v celém Jorviku! Vlastní Silverglade Manor (Silvergladeské panství), přilehlé vinice, blízké jezdecké centrum a dokonce i hrad v Silverglade.
Představte si to, mít tak svůj vlastní hrad! I když už nemůže jezdit, jsou koně stále její největší vášní. Od té doby, co zemřel její manžel, je jejím hlavním společníkem její věrný majordómus.
Má několik dospělých dětí, ale zdá se, že žádné z nich nesdílí barončinu lásku ke koním. Je tak smutné, že její největší vášeň je něco, co nemůže sdílet s rodinou.
Během pátrání v rodinné historii Silvergladů, Linda odhalila šokující pravdu. Než se vdala, měla baronka aférku se záhadným mužem jménem "John Sandman", který byl ve skutečnosti pan Sands, a ti dva spolu měli dítě.
Rod Silvergladů ji donutil dát dítě adoptovat, aby zachránili rodinnou pověst.
To dítě?
Jejím prvním synem není nikdo jiný než Thomas Moorland! Ukázalo se, že baronka je ten člověk, co anonymně posílal peněžní dary, a Moorlandskou stáj tak během všech těch let držela nad vodou. Tak nakonec baronka měla dítě, které miluje koně tak jako ona!


14) Elizabeth Sunbeam
Věk: 47
Kůň: Calenthe
Zaměstnání: Druid ve vysokém postavení
Frakce: Keepers of Aideen
Narozeniny: 25.července (Lev)
Domov: Valedale
Oblíbené jídlo: Banánový chléb
Speciální schopnosti: Bylinkářství, Expert v Kruhu Slunce, omezené možnosti v ostatních kruzích
Zájmy: Háčkování, běžkování
Ostatní: Elizabeth je vůdce Keepers of Aideen a je to pravděpodobně ta nejmoudřejší žena, jakou jsem kdy poznala. Ví všechno o bylinkách, astrologii a koních. Když se před pár lety Soul Rideři spojili, aby zachránili Jorvik, Elizabeth byla ta, co je naučila, jak odemknout svou moc. To je tak cool! Doufám, že pomůže i mně porozumět mým darům.


15) Fripp
Věk: Nekonečný
Zaměstnání: Držitel starověkých mouder, zakladatel Keepers of Aideen a roztomilý maskot
Narozeniny: 2.ledna, 9.dubna, 17.července, 14.října
Domov: Tajný kamenný kruh (Secret Stone Circle)
Původ: Pandorie?
Oblíbené jídlo: Narozeninový dort
Speciální schopnosti: Astrologie, věštění
Zájmy: Literatura pro mládež
Ostatní: Fripp možná připomíná přerostlou, modrou veverku ale je to ve skutečnosti stvoření z vesmíru, které na náš svět přišlo z Pandorie před tisícovkami let. Založil Keepers of Aideen, aby ochránil Jorvik a koně z Jorviku až do předdpovězeného návratu bohyně, o které Fripp věří, že zachrání Zemi i Pandorii před zničením. A to jsem si myslela, že tohle léto budu mít jen na zábavu a relax!
Fripp nemá téměř žádné vzpomínky na svůj život, než přišel do Jorviku. Podle práv, co znají jen předurčení, napsaných v Zákoníku Pandorie, se teď Fripp nemůže do Pandorie vrátit. Chudáček maličký, musí se mu tak stýskat po domově.
Po mé první misi v Pandorii, kde jsem se měla pokusit zachránit Anne, mě Darko pronásledovat portálem zpět do Tajného kamenného kruhu. Statečný malý Fripp dal všanc svůj život, aby zachránil Soul Ridery a ochránil Kruh. Portál byl zničen a Darko vyhnán, ale Fripp upadl do hlubokého kómatu. Zdá se, že ani Elizabethina kouzla nejeví jedinou známku, že by mu to pomohlo se uzdravit. Co budeme bez Frippa dělat?


16) Pan Sands
Věk: ?
Zaměstnání: Výkonný ředitel v Dark Core, Garnokův posel
Frakce: Dark Core
Narozeniny: Neznámé
Domov: Panství Borovicový vrch
Místo narození: Londýn
Oblíbené jídlo: Černá káva
Známá moc: Ovládání mysli, nesmrtelnost
Ostatní: Pan Sands je nepolapitelný vůdce Dark Core. Veřejnost ví jen to, že on a jeho korporace těží ropu kus od Jorvického pobřeží, ale Keepers of Aideen vědí pravdu -- pan Sands ve skutečnosti hledá místo, kde odpočívá Garnok, ďábelské stvoření uvězněné v pod mořem. Podle Alex je to nejnebezpečnější osoba v Jorviku, ne-li na celém světě. Před dvěma lety Alex a ostatní Soul Rideři pana Sandse porazili a od té doby ho nikdo neviděl, takže, držte mi palce, ať se má a jeho cesta nikdy nezkříží!
To není dobré. Nejenže je pan Sands na živu, ale zdá se, že uvěznil Justina Moorlanda! Nejspíš nikdy nevěděl, že baronka před dávnými časy, po jejich aférce, měla dítě. Co by mohl on a Dark Core chtít dělat s Justinem?


17) Slečna Drakeová
Věk: 34
Kůň: To je vtip, že?
Zaměstnání: Provozní ředitel
Frakce: GED
Narozeniny: 26.prosince (Kozoroh)
Domov: Jarlaheim
Oblíbené jídlo: Toust s avokádem
Bojí se: Ničeho!
Ne, vážně, Bojí se: Koťat
Ostatní: Slečna Drakeová provozuje Jarlaheimský úřas GED, kde dohlíží na obchodní operace v Harvest Counties od těžby po hmotné statky. Ona to vidí tak, že se snaží přivést Jorvik do 21. století jakýmikoliv možnými prostředky. Je jí jedno, že se jí lidi bojí, dokud to má dobré výsledky. Ale stejně si nemůžu pomoct a musím obdivovat její úsilí. Určitě není jednoduché být mladou ženou v zasedací místnosti ve firmě jako je GED. Jen bych si přála, aby nebyla tak dychtivá pošlapat to, co dělá Jorvik výjímečným! Jako uznání za její roli v růstu GED z regionální energetické firmy v globální kolos, byla její odpovědnost rozšířena. Nechali ji vést novou firmu na lifestylové nápoje s názvem Go! Energy! Drinks! Po katastrofě s PR, která se stala, když jsme se do toho s Raniou vložili, iniciativa byla zablokována. Pokud je slečna Drakeová znepokojena, nadnesení Go! Water!, vlků nebo Raptora je to poslední, co uděláte. Zatím největší iniciativu má slečna Drakeová v těžební operaci v Old Hillcrestu, kde byla objevena látka pojmenovaná "Drakonium". Vědci z GED říkájí, že tento nový nerost má potenciál udělat revoluci na globálním energetickém trhu. Slečna Drakeová na tento nový nerost dost vsází, když dává všanc svou kariéru.


18) Darko
Věk: ?
Zaměstnání: Vedoucí Institutu nočních mur, Dark Core
Frakce: Dark Core
Narozeniny: 29.listopadu (Střelec)
Domov: PŘÍSNĚ TAJNÝ
Místo narození: Norsko
Oblíbené jídlo: Slaneček
Speciální schopnosti: Věštění pomocí ohně, telekineze, vykračování si
Ostatní: Darko pracuje pro pana Sandse v Dark Core a provozuje divizi nazvanou "Institut nočních mur". Nejspíš je to jakýsi čaroděj s kouzly tak silnými, že jsem taková neviděla ani u Druidů. A to ego! Myslí si o sobě ještě víc než Loretta. Nevím, jak to dělá, ale zdá se, že Darko dokáže bezpečně cestovat do a z Pandorie. Málem mě tam uvěznil, když jsem tam byla poprvé. Příště na něj budu připravená.


19) Loretta
Věk: 18
Kůň: Bartok
Jezdecký klub: Bobcat Girls
Postavení v klubu: Spoluvedoucí, spoluzakladatel
Narozeniny: 14.sprna (Lev)
Domov: Moorlandské stáje
Oblíbené jídlo: Sushi
Oblíbená barva: Růžová
Zájmy: Drezura, Justin Moorland
Ostatní: Loretta je královnička v Moorland Stables a spoluvedoucí jezdeckého klubu Bobcat Girls. I když se dokáže chovat trochu snobsky, musím přiznat, že je Loretta velmi dobrá jezdkyně a svého koně miluje. (Jorvické noviny ji nazvaly jako jednu z "vycházejících hvězd" mezinárodní drezurní scény -- příští Anne von Blyssen!) A když opomeneme ten její přístup, je to velmi oddaná kamarádka, obzvlášt k Tan. Spoustě dívek v Moorlandu se líbí Justin, ale Loretta je jím úplně posedlá. Nemyslím si ale, že by to tak bral i on. On má oči jen pro koně. Chudák Loretta.


20) Tan
Věk: 18
Kůň: Hieronymo
Jezdecký klub: Bobcat Girls
Postavení v klubu: Spoluvedoucí, spoluzakladatel
Narozeniny: 6.července (Rak)
Domov: Moorlandské stáje
Místo narození: Moskva, Rusko
Oblíbené jídlo: Knedlíky
Oblíbená barva: Růžová
Zájmy: Jezdí cross-country
Ostatní: Tan (což je zkráceně Tatijana) je nejlepší kamarádka Loretty a spoluvedoucí klubu Bobcat Girls. Slyšela jsem, že se do Moorlandských stájí vrací každé léto od doby, co jí bylo 12 let a konečně se přestěhovala do Jorviku, aby tady mohla studovat jezdectví. To je tak inspirující. Tan novým dívkám v Moorlandu pěkně pomáhá, i když se drží Lorettina vedení v držování pověsti Bobcats, že jsou dokonalé.


Aktuálky z 22.5.2018

23. května 2018 v 17:42 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

New horses and a new feature!

Noví koně a nová funkce!

Ahojky, StarFam! Dnes přichází noví koně a velmi zajímavá funkce!


Více lusitánských koní!
Tři nádherní lusitánští koně dorazili na Steve's Farm! Tyto elegantní koně můžeš najít v malém výběhu vedle stodoly, a mohou být tvoji za 949 Star Coins. Můžeš si vybrat ze zbarvení vraník, palomino a plavák. V Jorviku je lusitano známý svou piaffou, což je speciální pohyb, který může předvést, když stiskneš mezerník ve chvíli, kdy kůň stojí na místě.

Will one of these #LovelyLusitanos join you in your stable?
Přibude jeden z těhle #LovelyLusitanos do tvé stáje?

Star Stable Horses
Určitě ti neuniklo, že do naší aplikace Star Stable Horses před pár týdny dorazil ještě další lusitano? Star Stable Horses se dá stáhnout ZDARMA na Android a iOS, a můžeš si tam vychovat své vlastní hříbě, dokud nevyroste dost na to, abys na něm mohla jezdit ve Star Stable Online. Můžeš si vybrat z pěti různých plemen koní, a když si převedeš svého nového koně do Star Stable Online, bude mít rovnou úroveň 10, až dorazí do tvé stáje. Lusitánské hříbě může být do Star Stable Online převedeno za 949 Star Coins.


Nová funkce - sbírka postav
Máš problém si pamatovat všechny ty postavy, co potkáš v Jorviku? Dnes vydáváme novou kapitolu našeho rozkošného diáře (té knihy, kde se můžeš kouknout na své nasbírané Zlaté hvězdy), kde si můžeš přečíst zajímavá fakta o některých důležitých lidech, které potkáváš během svých dobrodružství! Různé postavy se odkryjí po určitých úkolech, a pokaždé, když odkryješ novou postavu, dostaneš nějaké zajímavé informace, které o ní můžeš zjistit. Čím jsi ve hře dál, tím víc toho budeš mít ke čtení, jelikož po důležitých událostech se odkrývají nové informace. Aby sis přečetla ta zajímavá fakta, prostě otevři diář z podkovového menu (nebo použij klávesovou zkratku "J") a klikni na postavu, o které se chceš dozvědět víc!
Pokud už máš ve hře splněné všechny související úkoly, budeš mít už všechny postavy odkryté. ale nezoufej, časem přidáme další!

How many characters have you unlocked?
Kolik už máš odkrytých postav?

Bonusový obchod
V Bonusovém obchodě v Moorlandu je k dispozici nová věc vám všem, kdo máte Star Ridera s jednorázovou platbou (lft)!

Já jsem vám tento předmět vyfotila - jde o kšiltovku.
↑ Exkluzivní modrá kšiltovka - Vysoce kvalitní oděvy od velmi exluzivní značky. Vedení +1

Koňský trh
Koňský trh má tento týden zavřeno, ale od příští středy bude mít otevřeno ve Fort Pintě.


Star Stable Zprávy
Jako obvykle najdeš Matildu a Game Mastera Ylvu na našich sociálních sítích ještě pár týdnů, než buduou mít své zasloužené letní prázdniny.Přejeme pěkný týden!
Objetí od Star Stable Teamu ♥

Aktuálky z 16.5.2018

16. května 2018 v 19:11 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

New cool squirrels!

Nové cool veverky!

Ahoj, StarFam! Co chceme? Chodící mazlíčky! A kdy je chceme? Teď! Dnes se k naší stále se rozrůstající rodince mazlíčků přidá pár nových přátel!


Nejvíc cool mazlíček v Jorviku? Jasně, že veverky!
Nemůžeme se nabažit mazlíčků! Všichni víme, jak zábavné je vozit s sebou po dobrodružstvích v Jorviku víc přátel.
Doreen je dívka, která je blázen do veverek! Veverky jsou její oblíbené zvíře, a má štěstí - v Harvest Counties jsou jich spousty! Doreen se rozhodla sdílet svůj velký zájem o tyto roztomilé hlodavce s celým světem, takže našla tři různé druhy jorvických veverek, o kterých zjistila, že jsou DOKONALÍ mazlíčci. Doreen najdeš u startu Greendale race u Goldspur Farm, a prodá ti pár z těch nejrozkošnějších hlodavců v Jorviku za 249 Star Coins.

The coolest squirrels on Jorvik!
Nejvíc cool veverky v Jorviku! 

Víc divokých zvířat v Greendale!
Je to tak - opravdu jsme ŘÍKALI, že v Harvest Counties je hodně veverek! V Greendale teď budeš moct najít spousty Doreeniných milovaných veverek.


Nové opravy zvuku!
Neustále skrytě pracujeme na vylepšení našich systémů, abychom se ujistili, že všechno ve hře funguje co nejlépe. Tento týden byl celý o zvuku! Spousty z toho, co jsme tento týden udělali se zvukem, si nevšimnete, ale je tu jedna věc, které si všimnete hned - už ode dneška! Přidali jsme nové, cool zvuky koním, což znamená, že máte nové zvuky pro dusot koňských kopyt a když jedete se sedlem a uzdečkou, dokonce budete moct slyšet za jízdy jejich drobné zvuky!

Koňský trh
Eddie a Ferdinand se nemůžou dočkat, až se s tebou setkají na jízdárně u Jorvik Stables!


Star Stable zprávy
Víš, že teď můžeš najít na našich sociálních sítích Matildu a Game Mastera Ylvu, že?
Přejeme pěkný týden!
Objetíod Vašeho Star Stable Teamu ♥

Nové video - Jak SSo vyrábělo postavu JoJo?

15. května 2018 v 19:05 | Courtney Rainrock |  Aktualizace
SSO vydalo nové video o tom, jak vyrobili do hry postavu JoJo Siwy... Podívat se na tohle video doporučuji i těm, kteří ji nemusí, protože je tam hezky ukázáno, jak vznikají ve hře postavy a jsou tam zajímavé rozhovory s tvůrci hry :)
Mimo jiné se tam také dozvídáme, že nás brzy ve hře čeká něco doopravdy zajímavého...! :)Dragonheart

15. května 2018 v 13:21 | Courtney Rainrock

Jméno: Dragonheart
Přezdívka: Pouco
Plemeno: Lusitano
Zbarvení: bělouš
Odznáčky: 4 bílé podkolenky (asi?), v důsledku vybělování se na nose začíná projevovat vitiligo - ztrátou pigmentu.
Hříva: bílá, původní
Úroveň: 15
výhody plemene: síla +3, poslušnost +2, obratnost +2, umí piafu
Kolik SC mě stál: 949
Další údaje (= co jsem si přimyslela ale ve hře to není :P)
Pohlaví: hřebec
Nejlepší kamarád: Je neobvykle přátelský - ať už přespáváme kdekoliv, spřátelí se téměř s každým valachem či mírným hřebcem, který je mu přidělen jako společník.
Nejlepší jídlo: Pampelišky, na ty nedá dopustit...
Povaha: Dragonheart je kůň velmi neobvyklé povahy. Jakožto lusitánský hřebec je poměrně dost horkokrevný a temperamentní, ve společnosti klisen hřebčí, ale na druhou stranu je velmi spolehlivý a pracovitý a k valachům a ostatním hřebcům neobvykle přátelský. To z něj dělá dobrého koně i na několikadenní putování, kde musíme přespávat v jiných stájí - není problém, že by se s jinými koňmi popral. Původně je přiježděn v Portugalsku, já si ho přeježďuji podle svého gusta a inspiruji se klasickou drezurou - uměním starých mistrů. Dala jsem mu přezdívku Pouco - to znamená v Portugalštině "maličký".
Zajímavosti: xxx
Fotky:

↑ Nejvíc mu to sluší v v romantickém, historickém stylu...

↑ Snažíme se společně o klasickou srezuru, bohužel stále ještě nemáme tu správnou výstroj :)

↑ Projíždět se s ním po pláži je až kýčovitě krásné... :)

↑ Často s ním dlouze putuji krajinou za novými dobrodružstvími!

↑ Je neuvěřitelně přátelský... Jiný hřebec by cizí hříbě zabil (nebo se o to alespoň pokusil), ale Pouco se s hříbaty jen něžně očichává, případně se opatrně zapojí do jejich her :)

Mapa celého jihozápadaního Jorviku!

10. května 2018 v 19:41 | Courtney Rainrock |  Užitečné návody
V SSO se pohybujeme celou dobu na ostrově s názvem Jorvik. A protože jde o velmi velký ostrov, dělí se na spoustu oblastí. Do spousty z nich se zatím ve hře nelze dostat, ale už jsou v předběžném plánu. Nějaké oblasti budou i v částech Jorviku, které ani ta veliká mapa nezahrnuje. SSO mapa se očividně inspiruje hrami SS1-4 (Star Stable 1 až 4), protože je mapě z těchto her dost podobná a najdeme i některá stejná místa. Protože se ale děj SSO má odehrávat několik desítek let po SS1-4, některá místa jsou jinak....

Tuto mapu jsem ne úplně dokonale oskenovanou získala od Matteo Murgo, mapa byla ve Švédské verzi, takže většina názvů byla švédsky. Pokusila jsem se všechno přeložit do angličtiny a identifikovat místa, která už ve hře máme.
Původně mapa pochází ze švédské knížky Ödesryttarna - Jorvik Kallar, kterou vydalo Star Stable a zatím není vydána v jiném jazyce než ve Švédštině.

Ti z vás, co hráli SSL a SS1-4 asi ocení i české překlady některých míst, která se vyskytla právě v těch starších hrách. Tyto překlady jsou dole pod mapou, kde se rozepisuji o jednotlivých místech.Některá místa bych ráda "vypíchla":

Místa ze SS1 - podzimních jezdců:

→ opakuje se nám spousta míst, jen jsou na mapě trochu jinak rozmístěna...

Jorvik Stables - V SS1 v těchto stájích začínáte, v SSO je již máme také. Umístění je však jiné. Stejně jako v SS1 je provozuje pan Herman.

Devil's Gap??? - Nejsem si úplně jistá tím, jestli toto místo nemá být to samé, které se v SS1(a ve všech dílech SSL) jmenovalo Ďáblův průsmyk. V SS1 se přes něj jelo od Jorvických stájí ke Vraní hoře, v SSL nevedl k Vraní hoře, ale k místě setkání s Katjou a Buckem...

Vraní hora (Scarecrow Hill) - Přestože přesnější překlad by byl "Hora strašáků", tvůrci SSL a SS1 ji přeložili jako Vraní horu, takže tohoto překladu se budu držet i já. V SSO jí máme v Golden Hills Valley, což je poměrně daleko od Jorvik Stables. Podle SSL měla být poměrně blízko Jorvik Stables, podle SS1 za Ďáblovým průsmykem.

Cape West Fishing Village - V SS1 ani v SSL tato vesnice není, ovšem poblíž Vraní hory je v SS1 ostrov s majákem. Mohla vesnice vzniknout během těch let právě na tomto ostrově?

Old Hillcrest - SS1 jsme tuto horskou vesničku viděli ještě před legendárním velkým výbuchem, který ji zničil. Tehdy se jmenovala jen Hillcrest, protože před výbuchem ještě neexistoval New Hillcrest. V SS1 je tato vesnička poměrně blízko Jorvik Stables. V SSL bylo o Hillcrestu zmíněno jen to, že z něj pochází Alex a její rodina.

Mill Hill of Will - Téměř v každém dílu SS byl větrný mlýn. Možná je tohle jeden z nich?

Barney's silo - Něco podobnéh je v SS1 na cestě mezi Hillcrestem a Valedale... Možná jde o stejné místo, jen v něm hospodaří už jiná generace?

Vodní mlýn u Valedale village - Podobně je u Valedale village umístěný vodní mlýn i v SS1...

Hollow woods - Ve stejném postavení k Valedale village jsou tyto lesy i v SS1. Není v nich však žádná vyhořelá chata a nemají tam název...

Silversong river - ta se také v podobné podobě vyskytla v SS1, jen opět neměla název.

Valedale village - Podobné místo na mapě zaujímá i v SS1. Protože je ale děj posunutý o několik generací, stará se o stáj jiná žena, není tam Elizabeth, ani Avalon, alespoň je v SS1 nepotkáme.

Valedale Lake - V SS1 je na jeho místě stezka na steeplechase. Teď tu máme stezku taky, jen je tu navíc jezero...

Firgrove Mountain passage - V SS1 nemá tento masiv hor název, ovšem také slouží k přejezdem od steeplové stezky do Firgrove village.

Firgrove village - V SS1 má dost podobnou polohu vůči Silversong river i vůči Valedale village. O stáj se ale tehdy místo Felicity starala Georgina, která byla pěkně přísná, pokud jste si chtěli ve stáji přivydělat...

Silverglade Sandpit - V SS1 je pod Firgrove village tohle místo také, ale zatím je to jen louka...

Místa ze SS2 - zimních jezdců:


Určitá část mapy poměrně dost odpovídá mapě ze hry SS2...

Panství Borovicový vrch (Pine Hill Mansion) - Panství nechvalně známého pana Sandse, kam jsme se mohli dostat jak V SSL, tak v SS2. v SSO ho zatím máme v nepřístupné části mapy. V SSL2 jsme tam jeli zjistit víc informací o panu Sandsovi a pak odtamtud prchali. V SS2 je to místo, kde musíme přesvědčit pana Sandse, aby nás s sebou vzal na parkurové závody v Dietrichu.

Meander - Vesnice a stáj, kde začínáte v SS2. Také je v SSo zatím v nepřístupné části mapy.

Mys Špičák (Cape Point) - Jde o další z vesnic v SS2. Také zatím v SSO nepřístupná.

Zátoka kovadlinek (Anvil Bay) - V SS2 u ní byla hala na zvláštní druh parkuru. V SSO také zatím na nedostupné části mapy.

Rtuťové jezero - Bylo v SS2, bude asi v SSO, protože je na mapě. Také k němu vede řeka, která není v SS2 pojmenovaná a jméno ze švédské mapy SSO jsem bohužel nedokázala přečíst.

Secret Stone Circle - Přestože je v nedostupné části mapy, v SSO se tam dostaneme přes zvláštní portál u Valedale village. Ve všech dílech SSL a v SS2 se tohle místo jmenovalo Posvátný Háj. V SSL tam sídlil Fripp, v SS2 tam byl poustevník, který nám pomohl "sžít" se s naším koněm.

The Great Tank (Obří nádrž) + The Dam (Přehrada) - V nepřístupné části mapy je veliká přehrada, kde jsme měli důležité poslání v SSL2. V SS2 jsme mohli dojet až dolů pod přehradu, ale přímo k ní a za ní se dostat nedalo.

Místa ze SS3 - jarních jezdců:


Rockville (Kamenná Lhota) - Jde o vesnici, kde se v SS3 začíná. v SSO je velmi daleko na sever, v nepřístupné části mapy.

Bayridge village (Hřebenka) - Další vesnice a stáj ze SS3. Opět v nepřístupné části mapy v SSO, úplně na severu.

Dark Core's Headquarters - základna Dark Core - V mapě je v nepřístupné oblasti, ale díky questům se tam dostaneme. V SS3 byla možná umístěná víc na severu a šlo tam o těžbu ropy, základna byla na pobřeží.


Možná si časem vzpomenu i na víc míst :)

Aktuálky z 9.5.2018

9. května 2018 v 18:40 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

Save Nightdust!

Zachraň Nightdusta!

Ahoj, StarFam! Madison potřebuje TVOJI pomoc, protože nadešel čas na velkolepé zakončení vzrušujícího příběhu o Nightdustovi!

Zachraň koně od pana Anwira!
Madison je pryč - zase! Erik jde po jejích stopách a teď potřebuje tvou pomoc najít Madison. Společně s ní budeš muset čelit zloději koní, panu Anwirovi, zachránit ukradené koně a učinit přítrž ďábelskému projektu, na kterém se pracuje na útesu v Jorvik City! Setkej se s Erikem u Pier 13 v Jorvik City, ať můžeš začít.
Tyto questy mohou být pro nejmladší z hráčů trochu strašidelné, tak se nestyďte je hrát s kamarádem!

Abys mohla hrát tyto questy, musíš mít hotový quest, kde doručíš psa Prince Charminga jeho majitelce, Anastasie Silverglade, když Madison odešla z Leonardovy cukrárny.

Help Madison bring Nightdust back home!
Pomoz Madison dostat Nightdusta zpátky domů!

Star Stable Horses
Tento týden naši věčně se rozrůstající rodinku v naší ZDARMA aplikaci, Star Stable Horses, rozšíří nový kůň! Aplikaci si můžeš stáhnout na svůj Android nebo iOS.
Ve Star Stable Horses se staráš o své vlastní hříbě, dokud nevyroste dost na to, aby se přidalo k tvým koním Star Stable Online. Přesně tak, když se tvé hříbě přidá do tvé stáje ve Star Stable Online, vyrostlo už dost na to, abys na něm mohla jezdit! Vybrat si můžeš z několika plemen koní, a teď je k dispozici i zbrusu nový lusitano! Až tvůj lusitano dosáhne úrovně 10, můžeš si ho převést do Star Stable Online za 949 Star Coins.

Take care of your very own Lusitano foal in Star Stable Horses!
Starej se o své vlastní hříbě lusitana ve Star Stable Horses!

Koňský trh
Tento týden má koňský trh zavřeno, ale s Eddie a Ferdinandem se budeš moct setkat příští týden na jízdárně v Jorvik Stables.


Star Stable herní zprávy
Nenech si ujít nejnovější zprávy s Matildou a Game Masterem Ylvou!

Video nahraju, až ho SSO team přidá na YouTube :)

Dubnové opravování bugů
Stále pracujeme na likvidování drobných bugů, a tady jsou některé z těch, co jsme opravili během dubna!

★ Lusitana ve Fort Pintě mělo být možné koupit od úrovně 1, ale nepustilo tě to vzít si ho domů, pokud jsi nedosáhla úrovně 7. Ten kůň se teď rozmyslel a teď ho můžete mít všichni, pokud chcete!
★ Zdá se, že Linda objevila jakýsi neviditelný plášť! Během pár questů z pozdější části hry záhadně zmizela. Teď už je to zase v normálu!
★ Když už mluvíme o neviditelnosti, vypadalo to, jako kdyby se někteří hráči dali na jemné umění mimů - tím, že nabíhali do nebiditelných zdí v Eponě! Našim jorvickým tesařům trvalo chvíli, než je našeli, ale teď už jsou konečně všem pryč z cesty.
★ Jakmile jsi rybářem, už se toho nezbavíš! Někteří z vás mohli omylem vyhodit svojí rybářskou povolenku, ale teď už jsou zpátky tam, kam patří - ve vašich skříních. Nechceme, aby vás chytli bez papírů!
★ Během některých questů, kde nosíte věci na hřbetě svého koně, byly věci na severošvédských koních umístěné trochu divně. To je teď opravené!
★ Ti z vás, kteří si žijete sladký život u své domovské stáje v Dundullu, si mohli všimnout, že jedny ze stájových dveří byly zamčené! Konečně jsme našli klíče a teď můžete zase chodit oběma dveřmi.
★ Řidiči koňských přepravníků v Jorviku byli chvíli trochu zmatení a nikam vás nemohli zavést modrým přepravníkem, pokud jste předtím jeli růžovým. Promluvili jsme si s nimi a už zase jezdí své obvyklé trasy.
★ Reproduktory na diskotéce ve Fort Pintě hrály jiné písničky - extrémně matoucí! Koukli jsme se na ně a teď hrají zase stejné písničky.
★ Víme, jak může být složité dostat svoují poštu včas, obzvlášt když je něco špatně se schránkou! V Crescent Moon Village byly dvě schránky omyslem postaveny společně jako jedna (obviňujeme z toho sestavovací návody z JKEi), ale naši skvělí tesaři to vyřešili a teď máme zase jen jednu schránku.
★ V jednom z obchodů na Fort Pinta Beach měli na chvíli úplně vyprodané všechny zásoby, ale teď zase všechno zpět v normálu!


Přejeme nádherný týden!
Objetí od Vašeho Star Stable Teamu ♥

Star Stable Live

9. května 2018 v 10:08 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

Star Stable Live!

Star Stable Live!

Ahoj, StarFam! Jsme extrémně nadšení, že vám můžeme představit naši úplně první GLOBÁLNÍ akci!


Star Stable Live 10.června 2018 - zapiš si datum!
Naše hráče milujeme! A to je důvod, proč bude tak úžasné být s vámi všemi na Star Stable Live: úžasné SSO party pro vás všechny! Bude se to konat 10.června 2018 v Inferno Online ve Stockholmu - A NAVÍC celosvětově přes live stream úváděný našemi vlastními YouTube legendami - Stacy Place a Game Masterem Doris!


Tohle se bude dít na Star Stable Live!
Chceš se seznámit se svými oblíbenými youtubery?
Dostat exkluzivní bonusy? Určitě!
A co zjistit něco o tom, jak vyrábíme hru? No, to tam bude taky!


A to nejlepší? Může se přidat každý!
YouTuberky Stacy Place a Karin neboli Game Master Doris budou uvádět speciální live stream. K live streamu se můžeš přidat, ať jsi kdekoliv na světě, takže i ti z vás, co tu nemohou být s námi, nepřijdete o legraci!
Jak se akce bude blížit, zveřejníme více informací, ale pokud máte jakékoliv otázky, můžete se s námi spojit přes naše sociální sítě!

Spoustu lásky posílá,
Star Stable Team ♥

Aktuálky z 2.5.2018

2. května 2018 v 16:01 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

New pets in Fort Pinta!

Noví mazlíčci ve Fort Pintě!

Ahoj, StarFam! Do Jorviku dorazil zbrusu nový mazlíček, a lusitano dostal novou animaci!

Nová štěňata!
Viděli jste ty rozkošné pejsky, co právě dorazili do zverimexu ve Fort Pintě? Tihle roztomilí jorkšírští teriéři možná mají krátké a baculaté nožičky, ale jsou mnohem rychlejší, než byste si mohli myslet, a snadno stíhají koně i v nejrychlejším trysku. Jo, je to tak - tihle psíci jsou chodící mazlíčci a můžou běhat vedle tebe a tvého koně!

Radši si pospěš do zverimexu ve Fort Pinta, ať se můžeš na naše nejnovější přátele podívat!

The cutest dogs on Jorvik!
Nejroztomilejší psi v Jorviku!

Pomoz najít BowBowin obojek!
Jak už asi víš, před pár týdny přišla do Jorviku JoJo Siwa. Tento týden nás také přišel navštívit její roztomilý pes BowBow! Je tu jen jeden problém: BowBowin obojek se ztratil někde v Jorviku... Dokážeš ho najít?

Promluv si s jednou ze Siwanatorek, abys mohla začít!


Animace navíc pro lusitana!
Před dvěma týdny dorazil do Jorviku rozkošný lusitano! Dnes přidáváme do chování lusitánských koní animaci navíc, aby se teď mohli pást, když sesedneš.

Koňský trh
Máš náladu na nového koně? Tento týden najdeš koňský trh u Cape West Fishing Village!


Star Stable zprávy
Matilda a Game Master Ylva na vás, lidi, čekají na našich sociálních sítích!!
Přejeme krásný týden v Jorviku!
Objetí od Vašeho Star Stable Teamu ♥