Duben 2018

Aktuálky z 25.4.2018

25. dubna 2018 v 15:47 | Courtney Rainrock

DVĚ nové cool funkce!

Čau, StarFam! Nadešel čas na velmi speciální den aktualizací se DVĚMA úplně novými funkcemi!


Jsi příští mistr Jorviku ve fotografování?
Viděla jsi už někdy na sociálních sítích ty nejnádhernější obrázky ze Star Stable, v těch nejvíce kreativních úhlech a s s úžasně odvedeným editováním? Teď je udělat v podstatě to samé, snadné jako facka - přímo ve hře! Nadešel čas, abychom vám představili náš zbrusu nový Fotografický mód!

Kliknutím na novou ikonku pro focení, v pravém horním rohu obrazovky (nebo stiskem klávesy O na klávesnici) otevřeš úplně nový nástroj, kde můžeš upravovat své obrázky uvnitř hry! Klikni na ikonku, abys pořídila fotku a pak použij nový nástroj pro otáčení, přidání filtrů, nebo dokonce ke změně denní doby, až budeš mít dokonalou fotku. Až budeš s úpravami spokojená, stiskni velkou ikonku fotoaparátu, abys svůj obrázek uložila. Své obrázky najdeš hned, když klikneš na "Pictures taken", což tě odkáže přesně na složku, kde jsou všechny obrázky uložené.
PS: Nevím, jestli vám tohle odkázání na složku s fotkami úplně funguje, mně to třeba odkáže vyloženě jen na "Dokumenty" a tu složku si musím dohledat...

Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, co všechno dokážete vytvořit s novým nástrojem na focení!
 
Use the new Photo Mode tool to capture the most magical moments!
Použij nový Fotografický mód, abys zachytila ty nejkouzelnější chvíle! 

Změň vzhled svého základního koně!
Tvůj úplně první kůň je po celou dobu hraní Star Stable tvým nejlepším přítelem. Je to kůň, který je po tvém boku už od tvých úplně prvních kroků po Moorlandu, až po dny, kdy bojuješ proti zlé, starobylé magii po boku Keepers of Aideen.

To, žes dostala svého základního koně je pro tvou cestu tak důležité, že samozřejmě chceme, abys byla spokojená se svou volbou stylu! Jelikož si můžeš základního koně vybrat jen jednou, mohla by přijít doba, kdy zjistíš, že se svým rozhodnutím vlastně nejsi spokojená...

Teď máš možnost změnit zbarvení a hřívu a ocas svého základního koně! Tato funkce funguje v úplně stejně jako Změna vzhledu tvé herní postavy, začneš kliknutím na nástěnku ve své domácí stáji. Zbarvení svého koně můžeš změnit za Star Coins, a můžeš tak učinit, kdykoliv budeš chtít!

Now you have an extra shot at picking your dream horse!
Teď máš další pokus navíc na vybrání svého vysněného koně!

Nová cena změny vzhledu!
Z nástěnky ve své domácí stáji si můžeš změnit tvar obličeje a barvu očí své postavy použitím funkce Změna vzhledu. Ode dneška bude tato funkce stát 299 Star Coins místo 399! Tak jako předtím, bude první použití této funkce zdarma, ale uvědomte si, prosím, že se to nevztahuje na funkci Změna vzhledu základního koně.


Bonusový obchod
V Moorlandském Bonus Shopu je k dispozici nová věc všem z vás, co jste Star Rideři s jednorázovou platbou!

Já jsem vám tu novou věc vyfotila, jsou to boty:

Exkluzivní jízdárenské boty - Vysoce kvalitní boty od velmi exkluzivní značky.

Také jsem v obchodě našla ještě další 2 "nové" věci, na které jsem dříve zapomněla upozornit - mašli do ocasu a rajtky:

↑ Exkluzivní kostičkovaná mašle do ocasu - Vysoce kvalitní vybavení od velmi exkluzivní značky.

↑ Exkluzivní modré kalhoty - Vysoce kvalitní oděv od velmi exkluzivní značky.

Koňský trh
Eddie a Ferdinand se stěhují a budou mít otevřeno příští týden v Cape West Fishing VIllage.


Star Stable zprávy
Rozhodně si nenecháš ujít lumpárny Matildy a Game Mastera Ylvy na našich sociálních sítích, ne?
Přejeme úžasný týden a nezapomeňte nafotit hromadu pěkných obrázků!

Objetí od Vašeho Star Stable Teamu ♥

Vyjádření SSO k automatickému blokování chatu

20. dubna 2018 v 14:22 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

AUTOMATIC CHAT SUSPENSIONS UPDATE

Aktualizace k automatickému blokování chatu

Dobrý den, StarFam! Na základě vašich nedávných otázek a zpětné vazby, jsme se s vámi chtěli podělit o pár důležitých informací ohledně automatického blokování chatu. Myslíme si, že je důležité vyjasnit si všechno nejlépe, jak je možné, když je chat tak důležitou součástí životů našich hráčů v Jorviku.


Přidání automatického systému
Udržování bezpečného prostředí v chatu je jednou z našich hlavních odpovědností, tak se musíme ujistit, že děláme to nejlepší, co je v našich možnostech. Jak se ke hře přidává více a více hráčů, je prostě nereálné pokračovat s veškerým moderováním chatu ručně.

Je to ještě rozpracovaný projekt, ale vy můžete pomoct!
Chápeme, že tento nový systém ještě není dokonalý a je to zatím nedodělaný projekt. Sám systém se učí každý den, na základě chování a jednání našich hráčů a jejich posouzení našim týmem. Všechna ohlášení jsou prošetřena, takže každé ohlášení pomáhá našemu týmu zlepšit nějak celkově systém. Pokud náš tým prošetří vaši blokaci a rozhodne se, že naše pravdila nebyla porušena, vaše blokace bude zrušena.

Připádáš si zablokována bezdůvodně?
Jednou z nejdůležitějších věcí ohledně automatického systému, kterou byste měli mít na paměti je, že může trvat až 30 minut od spuštění reakce systému, než se vám doručí blokace. Během této doby systém prověřuje váš profil a bere v potaz vaše předešlé jednání a aktivity v chatu. Běžně se může stát, že to, co jste napsali, než vám přišla zpráva o zablokování, nebyla věc, kvůli které jsme vás zablokovali, k porušení pravidel došlo již dříve.

Ale já si jen dělala legraci?!
Měj na paměti, že systém nebere v úvahu, s kým mluvíš, když řekneš něco nevhodného. Slangová slova a vtipy mezi přáteli mohou být vtipné mimo Star Stable, ale někdy nejsou tyto věci vhodné pro náš chat.

Prosíme, nezkoušejte, co náš systém snese.
Musíme vás požádat, abyste se nesnažili "otestovat" systém psaním nevhodných slov či frází s účelem být zablokován. Negativně to ovlivňuje učenlivost systému a pokud váš "test" bude úspěšný, blok vám nezrušíme.

Děkujeme za pomoc!
A nakonec, pokud uvidíte v chatu něco, co nebylo vyfiltrováno, ale mělo by být, vyfoťte to, prosím, a pošlete nám zprávu přes náš kontaktní formulář. To našemu týmu velmi pomůže!

Moc vám děkujeme za vaši veškerou zpětnou vazbu, otázky a zájem o nový systém. Jako vždy bereme v potaz všechno, a budeme dál pokračovat s potřebnými změnami, aby tento systém seděl na Star Stable dobře. Myslíme si, že je to neskutečně důležité, a víme, že většina našich hráčů to cítí stejně - dokud všechno bude fungovat tak, jak má!

Objetí od Vašeho,
Star Stable Teamu ♥

Aktuálky z 18.4.2018

18. dubna 2018 v 12:18 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

The Lusitanos are here!

Lusitanští koně jsou tady!

Čau, StarFam! Dnes jsou Jorvičané extrémně nadšení, že mohou ohlásit příchod nového koně do Star Stable!

Kouzelný lusitano!
Lusitano je Portugalské plemeno koně, známé pro svůj nádherný pohyb a podobnost s andaluským koněm. Teď konečně nadešel čas, aby tento báječný kůň zdobil pole v Jorviku svou přítomností - a s úplně novým pohybem!

The elegant Lusitano!
Elegantní lusitano!

★ Co je za nové plemeno?
Lusitano!

★ Kde je můžu sehnat?
Dva koně najdeš v Silverglade Equestrian Center a jednoho ve Fort Pintě!

★ Kolik stojí?
949 SC.

★ Jaký musím mít level?
Musíš mít alespoňe level 7, ale během příštích čtyř týdnů si budeš moct koupit lusitana z Fort Pinty i pokud takový level ještě nemáš!

★ Musím nahnat nějaká reputka?
Ne!

★ Z jakých zbarvení si můžu vybrat?
Z pohádkového bělouše, nádherného tmavého hnědáka a jedinečného perleťového!

★ Je tu něco dalšího, co bych měla vědět?
To se vsaď! Lusitano je hlavně drezurní kůň, a proto si můžeš všimnout, že tento kůň trochu znervózní, když má skákat ze cvalu. Tyhle #GoofyJumpers (trdla na skákání) prostě milujeme! Na druhou stranu, všimli jste si, že jsme zmínili drezuru? Když stiskneš mezerník, až bude lusitano stát na místě, odmění tě tou nejnádhernější piafou!

#LovelyLusitanos
#LovelyLusitanos

Získej úžasný účes JoJo Siwy!
Když hvězda JoJo Siwa dorazila minulý týden do Jorviku, majitelé salónů krásy ve Fort Pintě se úplně zbláznili do JoJoina účesu s velkou mašlí. Ve skutečnosti je to tolik inspirovalo, že teď nabízí všem hráčů úče JoJo Siwy! Tento exkluzivní účes lze pořídit jen po omezenou dobu a nejdeš ho ve Fort Pintě v salónu Beauty on the Beach.

Jo a určitě se každý den zastav na diskotéce ve Fort Pintě, ať si zatancuješ na velkolepý hit JoJo Siwy, Every Girl's A Super Girl!

The coolest hairstyle on Jorvik!
Nejvíc cool účes v Jorviku!

Jorvické filmové hvězdy!
Slavný jorvický komiks Canter Ella se dočká své filmové adaptace! Thalia z divadla v Jarlaheimu se snaží najít dokonalého koně, který by hrál věrného oře Canter Elly, Tintoretta, ale ukazuje se, že je to mnohem náročnější úkol, než si představovala. Říká se ale, že poblíž Fort Pinty byl spatřen neuvěřitelně krásný kůň...

Najdi ceduli s Canter Ellou na Silverglade Equestrian Center, ať můžeš začít s těmito vzrušujícími questy!

Abys mohla hrát tyto questy, musíš mít alespoň level 6 a musíš mít hotový quest, kde pomáháš Landonovi se stříháním ovcí.

Help Thalia to find her perfect movie star!
Pomož Thalii najít její dokonalou filmovou hvězdu!

Cool vybavení na koně a nové oblečení!
Určtitě bys ráda obnovila svůj šatník akorát včas na krásné lusitánské koně? V Jorvik City Mall najdeš celý set pro sebe i svého koně!

Koňský trh
Pokud tento týden ještě stále nemáš koní dost, tak radši navštiv Eddie a Ferdinanda! Najdeš je do příští středy u Silverglade Village.

Star Stable zprávy
Samozřejmě, že Matilda a Game Master Ylva mají dnes spoustu věcí, o které se s vámi chtějí podělit, tak je rozhodně navštivte na našich sociálních médiích!Přejeme nádherný týden!

Objímá vás,
Váš Star Stable Team ♥

Teaser - Lusitano

18. dubna 2018 v 7:26 | Courtney Rainrock |  Aktualizace
Dnes nám do hry přibude nové plemeno koně - Lusitano!
Navíc nově budeme moct dělat piafu, jak vyplývá z videa :)
Za mě velký palec nahoru, protože vzhled koně se mi moc moc moc líbí a jakožto majitelka budoucího (jistě velmi úspěšného :D :P) drezurního koně si cením i piafy, a doufám, že budeme mít ve hře konečně drezuru!Aktuálky z 11.4.2018

11. dubna 2018 v 12:43 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

JoJo Siwa is here!

JOJO SIWA je tady!

Ahoj, StarFam!

Do Jorviku dorazil velmi speciální host, a také na vás čeká pár nových, cool questů!

Přivítej JoJo Siwu!
Hvězda JoJo Siwa dorazila do Fort Pinty! Tato mladá zpěvačka a tanečnice přijela na diskotéku, aby zde zahrála svou zbrusu novou píseň, "Every Girl's A Super Girl" (Každá holka je super holka), která tak bude mít premiéru exkluzivně ve Star Stable Online!

JoJo se objeví na pódiu každých 30 minut, celý týden, tak se rozhodně dostav na diskotéku a zapař si na nejnovější hit od JoJo Siwy!

Meet JoJo Siwa!
Seznam se s JoJo Siwou!

Stánek pro všechny Siwanatory v okolí!
Minulý týden se ve Fort Pintě objevily superfanynky JoJo Siwy - Saffi a Selma, a tento týden so postavily stánek! V případě, že jsi neměla minulý týden čas hrát jejich questy, můžeš si teď koupit všechny jejich suvenýry s motivem JoJo Siwy, a navíc hromadu zbrusu nových triček!

Spymasterovy obtížné zkoušky!
Nadešel čas, aby Spymaster (mistr špión) rozšířil svůj okruh důvěryhodných špiónů a poslů! Přestože běžně preferuje veverky, rozhodl se teď Spymaster trénovat i jiná zvířata z Mistfallu, aby zjistil, jestli nenajde nějaké nečekané talenty. Mladá druidka Kora by byla moc ráda, kdyby to její milovaní ptáci dotáhli až do tréninku Spymastera, ale potřebuje tvou pomoc, aby mu ukázala, jak jsou ptáci talentovaní! Navštiv Koru u její chaty v Mistfallu, ať můžete začít.

Abys mohla hrát tento quest, musíš mít hotový ten, kde si promluvíš s Raniou po té, co skončily volby v Dundullu, a také ten, kde přineseš část knihy "Světelný obřad" z Jarl's Tomb Elizabeth Sunbeam.

Help Kora and Beeper through the Spymaster’s trials!
Pomož Koře a Beeperovi zvládnout Spymasterovy zkoušky!

Březnové opravování bugů
Kromě pár změn textů a oprav překlepů, jsme v březnu opravili taky pár bugů :

★ Někteří z vás si všimli, že herní kamera se trochu zpomalila, když jste ve hře zatáčeli. To jsme už opravili!
★ Ti Velikonoční zajíčci asi schovali nějaká vejce do hodin v Silverglade Village, protože chvíli ukazovaly špatný čas... Big Bonny si přinesla své náčiní, a hodiny teď zase už ukazují čas správně.
★ Právě, když nadešel čas na quest "Plans for a daring rescue", Linda zmizela! Vyslalli jsme pro zmizelou Soul Riderku pátrací četu, a už tento quest můžete opět hrát.
★ Někteří z vás si všimli, že na cestě mezi Birk's Grange a Dundullem v Mistfallu začali strašit nějaké divné postavy. Odehnali jsme je, takže po cestě můžete zase projíždět úplně v klidu.
★ Úžasný, valentýnsky laděný set Canter Ella, omylem ztratil všechny své bonusy, ale už jsme je obnovili. Uf!

Koňský trh
Koňský trh je tento týden zavřený. Navštiv znovu Eddie a Ferdinanda příští týden u Silverglade Village!

Star Stable zprávy
Tak jako obvykle najdeš Matildu a Game Mastera Ylvu na našich sociálních sítích!Přejeme úžasný týden v Jorvik!

Objetí od
Vašeho Star Stable Teamu ♥

Co nového?

7. dubna 2018 v 12:43 | Courtney Rainrock
Ahojky :)

Jsem tu zase s takovým informačním článkem :)

→ během posledního týdne jsem se snažila zaktualizovat již hotové články o městech v SSO, ještě to není hotové úplně všechno, ale Fort Pinta a Jorvik City už snad bude aktuální :D brzy to chci doaktualizovat a napsat k tomu pár nových článků :) Je to ale velmi náročné, sbírám tam veškeré dostupné informace o postavách, místech atd. jak z questů, tak z Jorvikipedie, takže nejen překlady z Angličtiny, ale i ze Švédštiny...

→ Nejspíš jste si všimli, že v posledních aktuálkách nám přibylo 20 nových hvězd! Dnes jsem je celé dopoledne lovila a natáčela, takže až ta videa sestříhám a hodím na YT, budou i tady, na stránce! :)

→ Jelikož mě nějak nechytlo hledání mašlí pro JoJo, omlouvám se, ale zpracuji jen to základní, co tam je 1. den, další mašle jsem už nehledala, takže na ty dám maximálně odkaz na cizí videa :D

→ Chtěla bych ještě v nejbližší době přidat článek k tomu závodu v oblacích, bohužel stále nevím, do jaké přesně rubriky to zařadit... :D Tím, že je to časově omezené, by to asi patřilo ke svátečním questům, ale zase to není žádný svátek, tak vážně nevím, co s tím :D :D :D

Díky, pokud jste přečetli informace a moc děkuji za podporu a pochopení, že nemůžu tady na stránku všechno pořád stíhat :) Jste úžasní! ♥


Aktuálky ze 4.4.2018

4. dubna 2018 v 19:31 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

A Bow Hunt and A Special Market!

Hledání mašlí a speciální trh!

Ahoj, StarFam!

Putovní trh s oblečením je zpět, a tentokrát vám také přináší... koně! Mezitím dorazily do Fort Pinty dvě superfanynky, a dychtivě tu čekají na jejich největší idol...

JoJo Siwa přichází do Jorviku!
Superstar, zpěvačka a tanečnice JoJo Siwa je na cestě do Jorviku! Dvě její největší fanynky, Saffi a Selma, už ji očekávají ve Fort Pintě. Ale ty dvě Siwanatorky mají problém: ztratily všechny mašle, které udělali pro JoJo jako překvapení, a potřebují s pátráním po nich tvou pomoc, aby se to stihlo, než přijede!

Když pomůžeš Siwanatorkám najít ztracené mašle v okolí Moorlandu, Nilmer's Highland a Fort Pinty, dají ti exkluzivní věci s motivem JoJo Siwy. Siwanatorky Saffi a Selma budou potřebovat tvou pomoc každý den až do příští středy, což je den, kdy na diskotéku ve Fort Pintě dorazí samotná will JoJo Siwa!

Meet the Siwanatorz!
Seznam se se Siwanatorkami!

Co takhle morgan?
Putovní trh s oblečením je tento týden zpět, jupí! Na tomto trhu najdeš oblečení, spoustu cool, westernových uzdeček a také nějaké ty bandáže. Ale to není vše - tentokrát najdeš na trhu také tři povědomé morgany, a ti jsou plně vybaveni opravdu úžasným vybavením! Tohle vybavení dává nejvyšší možné bonusy, což znamená, že musíš mít alespoň úrovneň 9, aby sis mohla jednoho z těchto tří koní koupit.

Putovní trh zůstane ve hře do příští středy, tak se tam do té doby určitě zastav! Najdeš ho poblíž Steve's Farm v Silverglade.

Visit the traveling market!
Navštiv putovní trh!

Sleduj své nalezené hvězdy!
Dnes děláme malou změnu v organizaci sbírání zlatých hvězd! Najdeš teď úplně novou záložku, kde má každá hvězda své vlastní číslo, a kde můžeš jednoduše překlikávat mezi všemi hvězdami z různých oblastí.

Podívej se na nový čudlík v podkovovém menu v pravéd dolním rohu obrazovky, a dej nám vědět, co si o tom myslíš!

Keeping track of Jorvik’s hidden stars has never been easier!
Sledovat své skryté jorvické hvězdy nebylo nikdy jednodušší! 

Koňský trh
Eddie a Ferdinand postavili svůj trh ve Fort Pintě, a byli by moc rádi, kdybys je navštívila!

Star Stable zprávy
Matildu a Game Mastera Ylvu najdeš na našich sociálních médiích, tak jako obvykle!Přejeme skvělý týden!

Objímá vás,
váš Star Stable Team ♥

Tajná mise v Los Angeles?

4. dubna 2018 v 12:04 | Courtney Rainrock |  Aktualizace
Ahoj,
tohle video se objevilo na YouTube Star Stable :) Ylva a Game Master Ylva tam odletí do Los Angeles a prozradí nám, že tam budou natáčet něco se slavným/slavnou.... - a tam je to useknuté, takže nám vlastně neprozradí s kým :D

Jinak aktuálky dneska mají být nějak pozdě, asi něco složitého. Hra by ale zatím měla normálně jít :)UF648U7ATJ

1. dubna 2018 v 14:48 | Courtney Rainrock
Funguje pro: všechny
kód: UF648U7ATJ
návod, jak kód aktivovat: zde
Dává: Čelenku k velikonočnímu setu - fialová s červenou mašlí
Foto: