Únor 2018

Rainbowspell

Neděle v 12:18 | Courtney Rainrock

Jméno: Rainbowspell
Přezdívka: ---
Plemeno: Jorvický divoký kůň
Zbarvení: sivák s nosním pruhem a podkolenkami / bělouš s duhovou hřívou, ocasem a nosním pruhem a podkolenkami
Hříva: bílá/duhová původní
Úroveň: 15
výhody plemene: ---
Kolik SC mě stál: 599
Další údaje (= co jsem si přimyslela ale ve hře to není :P)
Pohlaví: hřebec
Nejlepší kamarád: jeho starší bratr Candyspell (Slůně)
Nejlepší jídlo: jablka
Povaha: Rainbowspell je mladší bratr Candyspella, které ho si možná pamatujete pod přezdívkou Slůně. Oba jsou si velmi podobní jak vzhledem, tak povahou. Liší se jen barvou a v proměněném stavu jen barvou odznáčků a hřívy a ocasu a očí a tím, že Candyspell nemá nosní pruh, ale tečky po celém těle :D Jsem ráda, že i když nemohou být v divočině se svým stádem, mohou být u mě v dobrých, celkem volných podmínkách a navíc spolu :)
Zajímavosti: Opět jde o koně, který se mi nelíbí, ale koupila sjem si ho, abych měla kompletní sbírku "bílých" koní :D
Fotky:

Rainbowspell má výjímečně klidnou povahu a navíc působí impozantním dojmem. Proto je vhodný na různé akce s historickou tématikou a možná si jednou zahraje i ve filmu?

↑ Vypadá jako pravý rytířstký kůň :D

↑ Jako všichni příslušníci jeho plemene, i Rainbowspell nejvíc miluje volné prohánění se v divočině. Díky našemu skvělému společnému vztahu mohu tyto chvíle zažívat s ním...


↑ Dostává i možnost trávit čas v přírodě volně a sám, bez toho, abych ho nějak organizovala. Na zahvízdání poslušně přijde a jde se zpět do mé stáje, která mu poskytuje bezpečí a jistotu, jakou dnes už kvůli bezohledným lidem v přírodě nenajde...

↑ Občas se snažíme i o trochu drezury, aby to naše ježdění nějak vypadalo :)

Marblelady

Neděle v 12:02 | Courtney Rainrock

Jméno: Marblelady
Přezdívka: Minnie
Plemeno: Connemara
Zbarvení: pstružák
Hříva: bílá, původní
Úroveň: 15
výhody plemene: síla + 4, poslušnost +2, obratnost +1
Kolik SC mě stál: 810
Další údaje (= co jsem si přimyslela ale ve hře to není :P)
Pohlaví: klisna
Nejlepší kamarád: těžko říct, je velmi přátelská ke všem koním
Nejlepší jídlo: mrkev
Povaha: Minnie je taková rozkošná, jemná holčička... :-) Je výborně přiježděná a na jízdárně září, v terénu mizí pod jejími malými kopýtky kilometry závratnou rychlostí. Občas se něčeho poleká, ale pokud to člověk bere v klidu, uklidní se také. Je to takové malé, šikovné sluníčko!
Zajímavosti: Od začátku se mi tento kůň líbil jako klisna, když jsem ho ale ve hře nějakou dobu používala, začal mi hrozně moc připomínat jednoho valacha (křížence huculxČT) ze stáje, kde jsem dřív jezdila :D ... Už měl ale jméno pro klisnu, tak zůstal jako klisna! :D
Fotky:


↑ Přes skoky Minnie i přes svůj malý vzrůst přímo létá!

↑ V terénu je jako ryba ve vodě - vydrží jím cválat snad celý den...

↑ Mezi růžemi vynikne její elegance

↑ Její všestranné využití člověku nedá spát!

↑ Na Minnie se člověk může spolehnout ve všem!

Aktualizace aplikace Star Stable Horses

Čtvrtek v 18:10 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

Star Stable Horses Spring Update!

Jarní aktualizace Star Stable Horses!

Ahoj, StarFam!

Láska je v Jorviku ve vzduchu, a to zahrnuje i naši aplikaci Star Stable Horses, která je ke stažení ZDARMA na Android a iPhone. Abychom oslavili Valentýn, sdílíme s vámi vzrušující, nové jarní aktualizace této aplikace!

Jaro je ve vzduchu!
Až stáhneš nové aktualizace, zjistíš, že do Star Stable Horses dorazilo jaro! Sníh roztál a stromy, které obklopují výběh, kvetou.

Místo pro více koní!
Koně jsou stádová zvířata, což znamená, že mají rádi společnost, a s novými aktualizacemi můžeš svou stáj naplnit až pěti hříbaty najednou! Když spustíš Star Stable Horses, dostaneš jeden box navíc ZDARMA, abys mohla pořídit svému hříbátku nového kamaráda. Když se vrátíš do výběhu, můžeš se dívat, jak si spolu tvá hříbata hrají!

Pokud chceš více než dva koně, můžeš si teď přikoupit další boxy! Když převedeš koně ze Star Stable Horses do Star Stable Online, stále svého koně uvidíš i v aplikaci.

Pokud chceš ze Star Stable Horses smazat koně, abys měla místo pro nové hříbě, řiď se tímto návodem:

★ Ve výběhu klepni na koně, kterého chceš odstranit.
★ Klepni na jméno koně v pravém horním rohu displeje, pak klepni na ikonku s bílou hlavou koně.
★ Vyber ikonku "mínus" vedle svého koně, pak klepni na "Yes" (Ano), abys ho smazala ze Star Stable Horses.

Žádný z koní přesunutých do Star Stable Online se ti ze hry nevymaže, když ho vymažeš ze Star Stable Horses!
 
Every horse wants a buddy!
Každý kůň chce mít kamaráda!

Nádherné, nové hříbě!
Do Star Stable Horses si našlo cestu nádherné, huňaté malé hříbátko severošvéského koně! Tento kůň je ve Star Stable Horses naprosto jedinečný, a pokud se o něj budeš starat, než dosáhne úrovně 10, budeš si ho moct převést do Star Stable Online za 749 Star Coins!

Share all the #NSHLove with #StarStableHorses!
Sdílej všechno #NSHLove společně se #StarStableHorses!

Užij si hraní se svými novými hříbátky!

Objetí od Vašeho
Star Stable Teamu ♥

VALENTINES2018

Čtvrtek v 14:30 | Courtney Rainrock
Funguje: všem, platí do 16.2.2018, 9:00 ráno
kód: VALENTINES2018
návod, jak kód aktivovat: zde
Dává: 200 SC

Můj dodatek k nejnovějším aktuálkám

Středa v 12:27 | Courtney Rainrock |  Aktualizace
Čauky! :P
Jelikož je v aktuálkách pár věcí, které byly zmíněné jen ve videu, a navíc mám pár rad, které s aktuálkami přímo nesouvisí, přidávám info ještě sem!

→ Máme tu Valentýn! Veškeré Valentýnské questy včetně hledání dopisů jsem přeložila a zpracovala už loni, takže se nahoře v záhlaví objeví odkaz na Valentýnský rozcestník. Kromě hledání dopisů a Závodu přátelství, jsme loni měli i další questy v Jarlaheimu a v Silverglade. Možná je letos přidají příští týden?

→ Ještě tento týden nás čeká i aktualizace aplikace Star Stable Horses! Jako další plemeno tam přidají Severošvédského koně! Navíc teď budeme moct mít v appce až 5 koní najednou!

To je ode mě asi všechno! Přeji krásného Valentýna! ♥


Aktuálky ze 14.2.2018

Středa v 11:57 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

Happy Valentine’s Day!

Šťastného Valentýna!

Šťastného Valentýna, StarFam!

Obyvatelé Jorviku MILUJÍ Valentýn, a teď konečně nadešel čas na jeho každoroční oslavy. Také jsme zaslechli, že v Jorvik City Mall se otevírá nový obchod!

Oslavy Valentýna budou trvat do 28. února, což znamená, že je spousta času zúčastnit se všech vzrušujících věcí, co se dějí v Jorviku!

Derekovy ztracené milostné dopisy
Pošťák Derek má teď perné dny kvůli všem těm milostným dopisům, které jsou posílány na Valentýna, a vážně by se mu hodila tvá pomoc. Zajeď na poštu do Silverglade Village, abys mu pomohla!

Mailman Derek needs a helping hand!
Pošťák Derek potřebuje pomocnou ruku!

Vyzkoušej Valentýnský závod přátelství!
Lowe Westberg je šťastná dívka, která pořádá závod v přátelském duchu u Jorvik Stables. Když dokončíš Závod přátelství společně se skupinkou starých nebo i nových přátel, Lowe ti dá roztomilá malá srdíčka, která můžeš vyměnit za cool věci!

Je celkem 11 věcí, které můžeš nasbírat, tak svolej své přátele a začněte se závoděním!

Collect cool items in the Friendship Race!
Sbírej cool věci v Závodu přátelství!

Valentýnské stánky
Po celém Jorviku se objevily stánky, které jsou plné úžasného oblečení, které je dokonalé na Valentýna! V Moorlandských stájích navíc najdeš stánek, který prodává roztomilé medvídky do sedlové brašny. Určitě ty stánky navštiv, ať okoukneš všchny věci, co jsou na skladě ještě z minulých let, stejně tak jako zbrusu nové oblečení!

Vítejte v Purple Pony!
Dnes se koná velkolepé otevření úplně nového obchodu v Jorvik City Mall! Purple Pony (Fialový poník) je obchod, kam se sjíždějí všichni cosplayeři z Jorvuku, aby si nakoupili věci ze svých oblíbených komiksů, jako je třeba populární komiks Canter Ella a kreslený seriál Jezdci z Unistrie.

V Purple Pony najdeš oblečení hodné cosplayera, který má rád některý z těchto komiksů, a navíc i ladící výbavu pro svého koně! Tohle oblečení je pro tebe dokonalé, pokud máš ráda divadlo, kostýmové party, nebo pokud chceš prostě vyčnívat z davu během závodění v jednom z šampionátů v Jorviku!

Check out the Purple Pony!
Omrkni obchod Purple Pony!

Dům na útěku!
Někteří z vás zaznamenali, že tu byl pár týdnů dům na útěku, a to hned u přepravníku v Crescent Moon Village! Zavolali jsme nejlepší stěhováky v Jorviku, a ti se o ten problém postarali, takže teď může zase každý volně vjet do přepravníku.

Koňský trh
Eddie a Ferdinand jsou tento týden zaneprázděni závoděním se svými koňmi v Závodu přátelství v Jorvik Stables. Příští týden je najdeš u Silverglade Village!

Star Stable herní zprávy
Dočetla ses až sem, ale stále nemáš dostatečný přísun novunek ze Star Stable? Pak určitě odchyť na kanálech našich sociálních médií Matildu a Game Mastera Ylvu!Přejeme úžasný týden!

Spoustu lásky posílá,
Váš Star Stable Team ♥

Co je nového?

8. února 2018 v 11:53 | Courtney Rainrock |  O blogu
Ahoj :)

Jak jsem slibovala, tak zatím i činím :) Zkoušky mám od začátku února hotové, takže to tu teď postupně dávám dohromady :) a co jsem teď zajímavého stihla?
  • konečně jsem udělala videonávod na hvězdu na Forgotten Fields!
  • doplnila jsem videonávod k hledání všech - i nových hvězd v Mistfallu!
  • noví severošvédští koně nám zahýbali s přehledy nakupování, zatím jsem aktualizovala nakupování na koňském trhu, Fort Pintu a Valedale. S dalšími místy, odkud zmizeli staří severošvédští koně ještě čekám, protože předpokládám, že se tam brzy objeví ti noví a opravím to tedy rovnou pak při tom :)
  • dále jsem udělala přehled novým portálů do Pandorie - rozpis, který den se kde portál objeví :)
Teď bych se tedy měla ještě pustit do překladu questů... :D moc se mi do toho nechce, protože jeden takový překladový článek trvá udělat třeba i 5 hodin, hlavně kvůli jednotlivému vkládání fotek, které je příšerně zdlouhavé :/ a když je jich v jednom úseku questů nejčastěji kolem 500, je to už znát :/ ...
Také přemýšlím, že questy dostanou samostatný rozcestník jako mám teď třeba O mně nebo Tipy a triky. Dosud jsou questy v rámci tipů a triků, ale je to celkem rozsáhlé téma, které by si určitě zasloužilo být zvlášť :)

Tak to jsou zatím další plány, uvidíme, jak je pozmění další vývoj hry :D

Zatím se tu mějte ♥

Aktuálky ze 7.2.2018

7. února 2018 v 23:13 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

New North Swedish Horses!

Noví severošvédští koně!

Ahoj, StarFam! Jak postupně obnovujeme některé koně, nadešel čas, aby severošvédský kůň dostal nový cool vzhled. Ve hře teď najdeš tři nové severošvédské koně!

Severošvédský kůň
Tento klidný a přátelský kůň je známý tím, že je skvělým rodinným koněm! Zatímco kdysi to byl ve Švédsku běžný tažný kůň používaný farmáři a v lesnictví, v dnešní době se severošvédský kůň často používá k ježdění. Se svým hutným kožichem je to skvělý kůň pro vás, co rádi trávíte čas ve Valley of the Hidden Dinosaur!

The versatile North Swedish Horse!
Všestranný severošvédský kůň!

★ Takže, co je to za plemeno?
Severošvédský kůň!

★ Kde ho můžu koupit?
Jednoho koně najdeš ve Fort Pintě a dva ve Valedale.

★ Kolik stojí?
749 Star Coins.

★ Na jaké musím být úrovni, abych si ho mohla koupit?
Na úrovni 8, ale toho jednoho koně ve Fort Pintě si můžeš koupit už od úrovně 1!

★ Musím zapracovat na svojí reputaci, než si ho budu moct koupit?
Ne!

★ Z jakých zbarvení si mohu vybrat?
Hnědák, vraník a palomino!

★ Je ještě něco, co je dobré o tom novém koni vědět?
O severošvédském koni je dobré vědět ještě další tři věci!
- Díky své husté srsti je to plemeno odolné chladu, a rád stráví Valley of the Hidden Dinosaur tolik času, kolik jen budeš chtít.
- Kvůli svým hustým rousům (dlouhé srsti na spodní části nohou a spěnkách), není možné pro severošvédského koně využít bandáže na nohy.
- Tažní koně, kteří tráví hodně času taháním vozů nebo pluhu, často musí mít ocas ostříhaný na krátko, aby se někde nezasekl. Na poctu dědictví severošvédských tažných koní, si můžeš vybrat styl s extra krátkým ocasem!

#NSHLove
#NSHLove

Pokud máš zájem o jednoho ze starších bratranců severošvédského koně, všechny je teď najdeš na koňském trhu, každého za 599 Star Coins.

Koňský trh
Pokud bys ráda tento týden navštívila Eddie a Ferdinanda, zajeď na útes Fort Pinty. Mají s sebou staré severošvédské koně!

Star Stable herní zprávy
Jako vždy pro vás mají Mtilda a Game Master Ylva svůj vlastní pohled na aktuálky pro tento týden, na kanálech našich sociálních médií!

(já opět dávám video i sem...)Doufáme, že společně s novými severošvédskými koňmi si užijete v Jorviku úžasný týden!

Objetí,
od vašeho Star Stable Teamu ♥

Všechny hvězdy v Mistfallu

7. února 2018 v 22:13 | Courtney Rainrock

V Mistfallu máme celkem 8 hvězd, 3 z nich se získávají poněkud zvláštním způsobem...Kupujeme koně - koňský trh: set č.2 část 2

7. února 2018 v 11:43 | Courtney Rainrock

Pokračování z tohoto článku.


11. Holandský teplokrevník
Potřebná úroveň: 1
Cena: 390 SC
Další požadavky: xxx
Bonus plemene: síla +3, poslušnost +2, rychlost 0, výdrž 0, obratnost +2
O plemeni: Holandský teplokrevník je sportovní kůň schopný soutěžit na vysoké úrovni. Byl vyšlechtěn křížením holandských plemen koní s anglickými, francouzskými a německými koňmi. Je o něm známé, že je velmi silným a spolehlivým závodním koněm.


12. Holandský teplokrevník
Potřebná úroveň: 1
Cena: 490 SC
Další požadavky: xxx
Bonus plemene: síla +3, poslušnost +2, rychlost 0, výdrž 0, obratnost +2
O plemeni: Holandský teplokrevník je sportovní kůň schopný soutěžit na vysoké úrovni. Byl vyšlechtěn křížením holandských plemen koní s anglickými, francouzskými a německými koňmi. Je o něm známé, že je velmi silným a spolehlivým závodním koněm.


13. Andaluský kůň
Potřebná úroveň: 8
Cena: 890 SC
Další požadavky: xxx
Bonus plemene: síla +3, poslušnost +2, rychlost 0, výdrž 0, obratnost +2
O plemeni: Andaluští koně pochází z jižního Španělska a vzešli ze středověkých španělských koní. Tito majestátní oři se používají pro všechny druhy jezdeckých soutěží. Dají se lehko trénovat a jsou to fantastičtí koně s přátelskou povahou, která z nich učinila populární koně v celém Jorviku.


14. Oldenburský kůň
Potřebná úroveň: 1
Cena: 890 SC
Další požadavky: xxx
Bonus plemene: síla +2, poslušnost +2, rychlost 0, výdrž 0, obratnost +2
O plemeni: Plemeno oldenbuský kůň bylo založeno v Německu v 17. století. Zpočátku byl plánován jako elegantní kočárový kůň, ale stal se z něj kůň často využívaný v mezinárodních soutěžích.


15. Holandský teplokrevník
Potřebná úroveň: 1
Cena: 560 SC
Další požadavky: xxx
Bonus plemene: síla +3, poslušnost +2, rychlost 0, výdrž 0, obratnost +2
O plemeni: Holandský teplokrevník je sportovní kůň schopný soutěžit na vysoké úrovni. Byl vyšlechtěn křížením holandských plemen koní s anglickými, francouzskými a německými koňmi. Je o něm známé, že je velmi silným a spolehlivým závodním koněm.


16. Oldenburský kůň
Potřebná úroveň: 1
Cena: 690 SC
Další požadavky: xxx
Bonus plemene: síla +2, poslušnost +2, rychlost 0, výdrž 0, obratnost +2
O plemeni: Plemeno oldenbuský kůň bylo založeno v Německu v 17. století. Zpočátku byl plánován jako elegantní kočárový kůň, ale stal se z něj kůň často využívaný v mezinárodních soutěžích.


17. Severošvédký kůň
Potřebná úroveň: 8
Cena: 599 SC
Další požadavky: xxx
Bonus plemene: síla +5, poslušnost +1, rychlost 0, výdrž 2, obratnost +0
+ odolný chladu

O plemeni: Severošvédský kůň je staré plemeno s původem na venkově v severní Skandinávii, a byl chován pro práci v lesnictví a zemědělství.
Jeho původ a prostředí, kde vznikal, vytvořilo ze severošvédského koně vytrvalého a srdečného koně s mírnou, spolupracující povahou, díky čemuž se perfektně hodí jako kůň pro radost nebo rodinný kůň.

Tihle hbití tažáčci září ve všech disciplínách jako je parkur, westernové ježdění, drezura a dokonce i dostihy!


18. Severošvédký kůň
Potřebná úroveň: 8
Cena: 599 SC
Další požadavky: xxx
Bonus plemene: síla +5, poslušnost +1, rychlost 0, výdrž 2, obratnost +0
+ odolný chladu

O plemeni: Severošvédský kůň je staré plemeno s původem na venkově v severní Skandinávii, a byl chován pro práci v lesnictví a zemědělství.
Jeho původ a prostředí, kde vznikal, vytvořilo ze severošvédského koně vytrvalého a srdečného koně s mírnou, spolupracující povahou, díky čemuž se perfektně hodí jako kůň pro radost nebo rodinný kůň.

Tihle hbití tažáčci září ve všech disciplínách jako je parkur, westernové ježdění, drezura a dokonce i dostihy!


19. Severošvédký kůň
Potřebná úroveň: 8
Cena: 599 SC
Další požadavky: xxx
Bonus plemene: síla +5, poslušnost +1, rychlost 0, výdrž 2, obratnost +0
+ odolný chladu

O plemeni: Severošvédský kůň je staré plemeno s původem na venkově v severní Skandinávii, a byl chován pro práci v lesnictví a zemědělství.
Jeho původ a prostředí, kde vznikal, vytvořilo ze severošvédského koně vytrvalého a srdečného koně s mírnou, spolupracující povahou, díky čemuž se perfektně hodí jako kůň pro radost nebo rodinný kůň.

Tihle hbití tažáčci září ve všech disciplínách jako je parkur, westernové ježdění, drezura a dokonce i dostihy!


20. Selle Francais
Potřebná úroveň: 1
Cena: 790 SC
Další požadavky: xxx
Bonus plemene: síla +3, poslušnost +2, rychlost 0, výdrž 0, obratnost +2
O plemeni: Selle Francais je teplokrevník pocházející z Francie. Je to elegantní kůň se silným hřbetem, který vyniká v závodění, díky tomu, že není tak těžký jako spousta ostatních teplokrevníků.


21. Selle Francais
Potřebná úroveň: 1
Cena: 890 SC
Další požadavky: xxx
Bonus plemene: síla +1, poslušnost +2, rychlost 0, výdrž 0, obratnost +3
O plemeni: Selle Francais je teplokrevník pocházející z Francie. Je to elegantní kůň se silným hřbetem, který vyniká v závodění, díky tomu, že není tak těžký jako spousta ostatních teplokrevníků.


22. Vestfálský kůň
Potřebná úroveň: 1
Cena: 690 SC
Další požadavky: xxx
Bonus plemene: síla +3, poslušnost +2, rychlost 0, výdrž 0, obratnost +2
O plemeni: Vestfálský kůň je německý teplokrevník známý pro své atletické schopnosti. Může se používat jak v tahu tak pod sedlem. Jdou mu soutěže v parkuru a drezuře. Vestfálský kůň byl také využíván armádou.