Únor 2018

Valentýnský parkur

28. února 2018 v 19:15 | Courtney Rainrock


Abyste měli přístup k tomuto závodu, musíte jít nejdřív za Lowe, kterou najdete v Jorvik Stables, a alespoň jednou se zúčastnit jejího druhého závodu - Závodu přátelství.

seznam questů:
  • Valentine's Jumping Race

Když máte toto splněno, promluvte si s Lowe znovu.

↑ Lowe: ,,Ahojky, Courtney! Jsi tu s Rainbowspellem sama? To je úplně v pohodě! Valentýn je pro každého!"

↑ Lowe: ,,Připravila jsem speciální skokový závod na oslavu zvláštního pouta, které mezi sebou máte!"


↑ Lowe: ,,Užij si to!"

↑ Valentýnský skokový závod - Dokonči překážkovou dráhu, jak nejrychleji dokážeš.

↑ Místo šipek jsou nad skoky opět srdíčka (jako u Závodu přátelství). Občas v tomto parkuru narazíte na ostřejší zatáčení, kvůli pořadí překážek, tak si dávejte pozor... :D
Až závod dokončíte, jeďte si znovu promluvit s Lowe...

↑ Lowe: ,,Svatý kouři!" (Ano, u nás v češtině se to nepoužívá :D prostě další z výrazů údivu :D)

↑ Lowe: ,,Bylo ú-žasné sledovat vás dva, jak jste prosvištěli ten parkur! Úžasné s velkým Ú! Courtney a Rainbowspell - tým snů!"

↑ Lowe: ,,Vrať se kdykoli se budeš chtít pokusit o lepší čas!"

↑ Lowe: ,,Užij si oslavy Valentýna! Na viděnou!"

... A to je vše :D ... Jinak asi by se hodilo zdůraznit, že tento závod dá vašemu koni prvně 350 XP a pak opakovaný 250 XP, takže je super pokud potřebujete natrénovat nějakého koně na vyšší úroveň! :)

Kupa nových článků

28. února 2018 v 14:30 | Courtney Rainrock
Čauky :)

Po nějaké době jsem měla čas pustit se do překládání a do slídění po nových věcech, takže teď tu jsou 3 nové články, z nich jeden velmi důležitý:


Jak asi chápete z použití Caps Locku, jde právě o článek k bezpečnostnímu testu, který je tak důležitý. Prosím vás, abyste si to přečetli a měli na paměti, že já nepatřím do SSO týmu a nijak se tedy na vytváření samotné hry nepodílím, tudíž s tím nemůžu nic udělat. Jsem prostě jen hráčka, jako vy ostatní, jen s tím rozdílem, že jsem si založila tuto stránku, na které se snažím pomáhat dalším hráčům.
Zároveň je kvůli tomuto rozhodnutí SSO týmu možné, že brzy se SSO skončím a najdu si nějakou jinou hru, kterou se budu zabývat... Dost mě zklamali...

Díky za pochopení a dnes možná ještě můžete očekávat článek, kde doplním Valentýnské questy o závod, který byl letos nový.

Aktuálky z 28.2.2018

28. února 2018 v 13:40 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

Hats off to the Mistfoxes!

Klobouk dolů před liškami!

Ahoj, StarFam!

Konečně vám přinášíme funkci, o kterou nás spousta z vás požádalo... a navíc Kit přišla do její Mazlicí chaty zásilka úžasných nových mistfallských lišek!

Nádherné nové lišky!
Kit Shorthouse z Dundullu miluje mistfallské lišky - typ lišky, chovaný jako domácí mazlíček, který může běhat vedle tebe a tvého koně. V Mistfallu jsou extrémně oblíbení mazlíčci, a dnes Kit přišla zásilka tří nových zbarvení lišek! Budeš si je moct koupit, pokud jsi už dříve pomohla Kit doručit lišky zákazníkům. Navštiv teď Kit v její Mazlicí chatě a okoukni si tyhle nové, vzácné mazlíčky!

Cuddly new Mistfoxes!
Nové, přítulné mistfallské lišky!


Klobouk dolů před TOUTO novou funkcí!
Máš ráda svěží vánek ve vlasech, když cváláš přes jorvické pláně, nebo ti je prostě moc horko, když jezdíš v horkých letních dnech v rukavicích? No tak teď máme přesně na tvůj problém řešení! Přidali jsme úplně novou funkci, která ti dovoluje sundat helmu/ čepici/klobouk a rukavice ze složky své postavy do batohu, abys mohla ukázat svůj nový účes, neo prostě dát svým prstům trochu svobody. Klobouk dolů!

Hats off to our latest function!
Klobouk dolů před naší nejnovější funkcí!

Bonus Shop
Pro všechny naše Star Ridery s jednorázovou platbou je v Moorlandu v Bonusovém obchodě nová věc do sbírky!

Já jsem to pro vás vyfotila :D Jde o tmavě modré polo tričko :)


Koňský trh
Naši oblíbení prodejci, Eddie a Ferdinand, si tento týden vzali volno. Znovu otevřou příští středu v Cape West Fishing Village!

Bezpečnostní test herního chatu
Včera jsme tady, u aktualizací, zveřejnili příspěvek o testu, který probíhá, abychom se mohli pokusit vylepšit bezpečnost hráče v chatu. Teď to zatím postihuje jen hráče z Austrálie. Pro víc informací si přečtěte tomuto věnovaný článek.

Together (společně) s Karin a Matildou!
Už jsi zhlédla náš nový seriál na YouTube, Together? Minulý týden měl premiéru a další díl vyjde tuto sobotu. Tento týden Karin a Matilda navštíví útulek pro koně v jižní Kalifornii!

Star Stable herní zprávy
Kdykoliv zrovna není Matilda na cestách po světě s Karin, tráví čas s Game Masterem Ylvou v našem nahrávacím studiu. Odchytni je obě v nové epizodě Star Stable Game News!Přejeme skvělý týden!

Objetí,
od Vašeho Star Stable Teamu ♥

Together - 1. epizoda

28. února 2018 v 12:26 | Courtney Rainrock |  Aktualizace
1. epizoda nové show s názvem Together, kteoru uvádí Matilda a Karin. Vyšla 24.2. a je o miniponíkách, kteří jsou používáni jako terapeutická zířata.Vlog týkající se této epizody:Úpravy kvůli bezpečnosti chatu

28. února 2018 v 11:55 | Courtney Rainrock |  Aktualizace
Čauky...
Možná jste si všimli na stránkách SSO a na jejich Facebookovém profilu tohoto článku... Nelehko se mi to četlo a ještě hůře se mi to překládá, protože tu jde o něco, čím mě SSO velmi zklamalo a s čím nesouhlasím (tedy pokud se jim to v testech "osvědčí" a aplikují to na všechny servery). Vymlouvají se, že jsou to opatření kvůli bezpečnosti, ale když si jak jejich odůvodnění, tak ostatní okolnosti, nechám projít hlavou, přijde mi, že je to jen zvýšení tlaku na děti, aby do hry vkládali peníze - a pak stále další a další peníze, aby jim náhodou neskončilo SR... Ano, lidi, co na té hře pracují je potřeba z něčeho zaplatit, stejně jako nájem prostor, kde má SSO sídlo, a další věci. Ale umím si představit mnohem lepší způsoby, jak přimnět hráče víc utrácet/ přimět víc hráčů si něco koupit.
Názor si na to udělejte sami, já svůj už stručně vyjádřila, a pokud bude zájem, ráda to v nějakém článku i více rozeberu...

Bezpečnostní test herního chatu

Ahoj, StarFam!

Vaše bezpečnost a ochrana je pro nás, tady ve Star Stable, nejdůležitější, a neustále pracujeme na nových možnostech, jak vylepšit váš požitek ze hry. Jako součást našeho pokračujícího úsilí o podporu bezpečnosti mezi našimi hráči, teď spouštíme test, abychom zjistili, jak můžeme vylepšit bezpečnost v herním chatu.

Co se děje s chatem?
Od středy, 28. února, bude v Austrálii probíhat test, ve kterém uděláme herní chat dostupný jen hráčům kteří mají placené členství Star Rider. Tuto změnu děláme proto, abychom mohli nadále nabízet všem hráčům Star Stable Online přátelské a bezpečné prostředí. Tento test teď bude probíhat jen v Austrálii, ale pokud bude mít pozitivní efekt, v jaký doufáme, mohla by být tato funkce zavedena i globálně.

Proč teto test provádíte?
Jak Star Stable Online hraje více a více lidí, musíme se ujistit, že se každý má se hrou zábavnou a bezpečnou zkušenost, a to je důvodem, proč zkoušíme omezit chat jen na platící Star Ridery.

Tohle jsou dva hlavní důvody, proč se test provádí:

Ztěžujeme tím zakládání anonymních účtů založených jen za účelem spamování v chatu, šikanování, nebo jiného ošklivého chování vůči ostatním hráčům. Doufáme, že to pomůže zlepšit našim Star Riderům zkušenosti s chatem, což je jedině fér, jelikož zaplatili, aby mohli tuto službu využívat!

★ Povolení přístupu do chatu jen platícím Star Riderům je také bezpečnostním opatřením. Tím, že vyžadujeme platební údaje*, ztěžujeme vyytváření anonymních účtů, a je pro nás tak jednodušší identifikovat hráče, kteří porušují naše pravidla.

*Vaše osobní údaje jsme nikdy nesdíleli se třetími stranami a ani nikdy nebudeme - jedinou výjimkou jsou policejní vyšetřování, kde spolupracujeme s orgány činnými v trestním řízení v zemích, kde působíme.

Jak to postihne konkrétně mě?
Teď to zatím postihne jen hráče v Austrálii. Pokud se rozhodneme změny rozšířit i na ostatní země, dáme vědět, kdy se tak stane.

To jak, a jestli vůbec tě tato změna postihne, závisí na tom, jaký typ účtu v naší hře máš. Tady je rozepsáno, jak to postihne jaký typ účtu:

Star Rider s jednorázovou platbou
Pokud si koupíš (nebo už máš) balíček Star Rider s jednorázovou platbou (neboli lft), tato změna tě nijak nepostihne! Stále budeš mít přístup do chatu a soukromých zpráv, tak jako dosud.

Star Rider s předplatným
Pokud máš měsíční nebo tříměsíční předplatné Star Ridera, stále budeš mít přístup k chatu, jako dosud! Pokud své předplatné ale ukončíš, stále budeš mít přístup do hry, ale nebudeš moct používat chat a posílat soukromé zprávy - to samé platí i pro aplikaci Star Stable Friends. Abys znovu získala přístup k chatu, musíš si znovu předplatit.

Bývalý platící Star Rider
Pokud sis předplácela dřív Star Ridera, ale teď už ne, budeš mít stále přístup do hry, ale nebudeš moct používat chat a posílat soukromé zprávy - to zahrnuje i aplikaci Star Stable Friends. Také nebudeš moct vytvořit nebo upravovat žádné jezdecké kluby. Abys získala znovu přístup k chatu a svému klubu, musíš si znovu předplatit.

Nový hráč
Zkoušíš si Star Stable Online prvně? Pak můžeš stále zkusit hru až do úrovně 5 zdarma, tak jako dosud! Jediný rozdíl je, že nebudeš moct používat chat a posílat soukromé zprávy, nebo založit jezdecký klub. To samé platí pro hráče, kteří si zkouší být Star Riderem zdarma, jakožto součást jedné z našich propagačních nabídek (to znamená, že pokud máte SR z kódu, stejně nebudete míst přístup k chatu, zprávám ani klubu!).

Co když potřebuju ve hře požádat o pomoc, ale nemám přístup k chatu?
Pokud se někde ve hře zasekneš a budeš potřebovat pomoc, vždy se můžeš podívat na našich stránkách Help Pages (pomoc).

Doufáme, že chápete, že tento test děláme pro dobro a bezpečnost našich hráčů. Jak naši hru objevuje stále více a více lidí z celého světa, chceme se ujistit, že všichni máte se hraním Star Stable Online jen závabné a bezpečné zkušenosti!

Objetí,
od Star Stable Teamu ♥

Aktuálky z 21.2.2018

22. února 2018 v 11:03 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

Election Day in Dundull!

Den voleb v Dundullu!

Ahoj, StarFam!

V Jorviku pokračují oslavy Valentýna, zatímco lidé v Dundullu hlasují v místních volbách. Dokáže Sigry Varanger porazit radního Skolla?

Den voleb v Dundullu!
Pro lidi v Dundullu nadešel čas, aby hlasovali. Kdo se stane budoucím vůdcem tohoto malebného městečka? Radní Skoll je odhodlaný zůstat ve svém úřadu i navzdory svým selháním, a tak je jen na tobě a Ranie, abyste pomohly Sigry Varanger vyhrát ve volbách!

Abys mohla hrát tyto questy, musíš mít hotový quest, kde Sigry odpočívá před volbami.

Help out during the Dundull election!
Pomož s volbami v Dundullu!

Oslavy Valentýna pokračují!
U Jorvik Stables je nový, vzrušující valentýnský závod! Navíc kromě skupinového závodu, který přinesla minulý týden Lowe Westberg, teď připravila nový závod, kterého se můžeš zúčastnit sama! Když se tohoto závodu zúčastníš, dostaneš pro svého koně dokonce 750 XP! Také za dokončení závodu dostaneš malá srdíčka, která můžeš vyměnit za úžasnou odměnu.Nezapomeň, že musíš alespoň jednou vyzkoušet Lowein skupinový závod, aby sis mohla projet nový, skokový závod!

Oslavy Valentýna pokračují v Jorviku do příští středy, tak se zúčastni Loweiných závodů, dokud můžeš!

Try out the great new Valentine’s race!
Vyzkoušej nový, skvělý valentýnský závod!  

Búúú!
Zdravíme od jorvických kraviček! Všechny prošly tento týden naprosto báječnou změnou vzhledu, tak si je určitě omrkni. Bú!
 
Udderly fabulous!
Naprosto báječné!

Koňský trh
Eddie a Ferdinand si tento týden postavili obchody poblíž Silverglade Village. Jste tam vítání, aby jste se podívali na jejich koně!

Premiéra první řady pořadu Together!
Naše nová show, Together, vyjde tuto sobotu! A o čem je? Tak se koukni na tenhle skvělý trailer a zjisti to!Star Stable herní zprávy
Moc čtení? Pak se koukni na Matildu a Game Mastera Ylvu na našich sociálních médiích, pro více vizuální prezentaci novinek z tohoto týdne!Přejeme fantastický týden!

Objetí,
od Vašeho Star Stable Teamu ♥

Rainbowspell

18. února 2018 v 12:18 | Courtney Rainrock

Jméno: Rainbowspell
Přezdívka: ---
Plemeno: Jorvický divoký kůň
Zbarvení: sivák s nosním pruhem a podkolenkami / bělouš s duhovou hřívou, ocasem a nosním pruhem a podkolenkami
Hříva: bílá/duhová původní
Úroveň: 15
výhody plemene: ---
Kolik SC mě stál: 599
Další údaje (= co jsem si přimyslela ale ve hře to není :P)
Pohlaví: hřebec
Nejlepší kamarád: jeho starší bratr Candyspell (Slůně)
Nejlepší jídlo: jablka
Povaha: Rainbowspell je mladší bratr Candyspella, které ho si možná pamatujete pod přezdívkou Slůně. Oba jsou si velmi podobní jak vzhledem, tak povahou. Liší se jen barvou a v proměněném stavu jen barvou odznáčků a hřívy a ocasu a očí a tím, že Candyspell nemá nosní pruh, ale tečky po celém těle :D Jsem ráda, že i když nemohou být v divočině se svým stádem, mohou být u mě v dobrých, celkem volných podmínkách a navíc spolu :)
Zajímavosti: Opět jde o koně, který se mi nelíbí, ale koupila sjem si ho, abych měla kompletní sbírku "bílých" koní :D
Fotky:

Rainbowspell má výjímečně klidnou povahu a navíc působí impozantním dojmem. Proto je vhodný na různé akce s historickou tématikou a možná si jednou zahraje i ve filmu?

↑ Vypadá jako pravý rytířstký kůň :D

↑ Jako všichni příslušníci jeho plemene, i Rainbowspell nejvíc miluje volné prohánění se v divočině. Díky našemu skvělému společnému vztahu mohu tyto chvíle zažívat s ním...


↑ Dostává i možnost trávit čas v přírodě volně a sám, bez toho, abych ho nějak organizovala. Na zahvízdání poslušně přijde a jde se zpět do mé stáje, která mu poskytuje bezpečí a jistotu, jakou dnes už kvůli bezohledným lidem v přírodě nenajde...

↑ Občas se snažíme i o trochu drezury, aby to naše ježdění nějak vypadalo :)

Marblelady

18. února 2018 v 12:02 | Courtney Rainrock

Jméno: Marblelady
Přezdívka: Minnie
Plemeno: Connemara
Zbarvení: pstružák
Hříva: bílá, původní
Úroveň: 15
výhody plemene: síla + 4, poslušnost +2, obratnost +1
Kolik SC mě stál: 810
Další údaje (= co jsem si přimyslela ale ve hře to není :P)
Pohlaví: klisna
Nejlepší kamarád: těžko říct, je velmi přátelská ke všem koním
Nejlepší jídlo: mrkev
Povaha: Minnie je taková rozkošná, jemná holčička... :-) Je výborně přiježděná a na jízdárně září, v terénu mizí pod jejími malými kopýtky kilometry závratnou rychlostí. Občas se něčeho poleká, ale pokud to člověk bere v klidu, uklidní se také. Je to takové malé, šikovné sluníčko!
Zajímavosti: Od začátku se mi tento kůň líbil jako klisna, když jsem ho ale ve hře nějakou dobu používala, začal mi hrozně moc připomínat jednoho valacha (křížence huculxČT) ze stáje, kde jsem dřív jezdila :D ... Už měl ale jméno pro klisnu, tak zůstal jako klisna! :D
Fotky:


↑ Přes skoky Minnie i přes svůj malý vzrůst přímo létá!

↑ V terénu je jako ryba ve vodě - vydrží jím cválat snad celý den...

↑ Mezi růžemi vynikne její elegance

↑ Její všestranné využití člověku nedá spát!

↑ Na Minnie se člověk může spolehnout ve všem!

Aktualizace aplikace Star Stable Horses

15. února 2018 v 18:10 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

Star Stable Horses Spring Update!

Jarní aktualizace Star Stable Horses!

Ahoj, StarFam!

Láska je v Jorviku ve vzduchu, a to zahrnuje i naši aplikaci Star Stable Horses, která je ke stažení ZDARMA na Android a iPhone. Abychom oslavili Valentýn, sdílíme s vámi vzrušující, nové jarní aktualizace této aplikace!

Jaro je ve vzduchu!
Až stáhneš nové aktualizace, zjistíš, že do Star Stable Horses dorazilo jaro! Sníh roztál a stromy, které obklopují výběh, kvetou.

Místo pro více koní!
Koně jsou stádová zvířata, což znamená, že mají rádi společnost, a s novými aktualizacemi můžeš svou stáj naplnit až pěti hříbaty najednou! Když spustíš Star Stable Horses, dostaneš jeden box navíc ZDARMA, abys mohla pořídit svému hříbátku nového kamaráda. Když se vrátíš do výběhu, můžeš se dívat, jak si spolu tvá hříbata hrají!

Pokud chceš více než dva koně, můžeš si teď přikoupit další boxy! Když převedeš koně ze Star Stable Horses do Star Stable Online, stále svého koně uvidíš i v aplikaci.

Pokud chceš ze Star Stable Horses smazat koně, abys měla místo pro nové hříbě, řiď se tímto návodem:

★ Ve výběhu klepni na koně, kterého chceš odstranit.
★ Klepni na jméno koně v pravém horním rohu displeje, pak klepni na ikonku s bílou hlavou koně.
★ Vyber ikonku "mínus" vedle svého koně, pak klepni na "Yes" (Ano), abys ho smazala ze Star Stable Horses.

Žádný z koní přesunutých do Star Stable Online se ti ze hry nevymaže, když ho vymažeš ze Star Stable Horses!
 
Every horse wants a buddy!
Každý kůň chce mít kamaráda!

Nádherné, nové hříbě!
Do Star Stable Horses si našlo cestu nádherné, huňaté malé hříbátko severošvéského koně! Tento kůň je ve Star Stable Horses naprosto jedinečný, a pokud se o něj budeš starat, než dosáhne úrovně 10, budeš si ho moct převést do Star Stable Online za 749 Star Coins!

Share all the #NSHLove with #StarStableHorses!
Sdílej všechno #NSHLove společně se #StarStableHorses!

Užij si hraní se svými novými hříbátky!

Objetí od Vašeho
Star Stable Teamu ♥

VALENTINES2018

15. února 2018 v 14:30 | Courtney Rainrock
Funguje: všem, platí do 16.2.2018, 9:00 ráno
kód: VALENTINES2018
návod, jak kód aktivovat: zde
Dává: 200 SC