Leden 2018

Aktuálky z 25.1.2018

25. ledna 2018 v 21:34 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

Revisit Pandoria with your friends!

Navštiv se svými přáteli znovu Pandorii!

Zdravíme, cestovatelé! Jste z těch, co už navštívili Pandorii a nemůžou se dočkat, až se tam budou moct vrátit? Pak si tyhle aktuálky zamilujete!

Navštiv znovu Pandorii!
Ukázalo se, že pandorijská energie je teď v Jorviku tak silná, že se na ostrově otevřely praskliny vedoucí do té krásné, ale nebezpečné růžové dimenze - Pandorie. Ti hráči, co už byli v Pandorii dvakrát, budou mít teď možnost tam vycestovat zpátky právě těmito prasklinami!

Každý den se někde v Jorviku otevře portál, a pokud tento portál dokážeš najít, můžeš znovu a dokonce se svými přáteli navštívit Pandorii! Portál je přístupný na jednom ze sedmi různých mís a každý den je někde jinde. Nikdo přesně neví, jak dlouho tu tyhle praskliny z Pandorie budou, tak jimi cestuj, dokud můžeš!

★ Kde ty portály najdu?
Existuje sedm různých portálů, ale každý den je otevřený jen jeden z nich a ten musíš sama najít. Když najdeš portál, prostě jím projeď, aby ses dostala do Pandorie!

★ Můžu portálem cestovat s jakýmkoli koněm?
Zatím si můžeš s sebou do Pandorie vzít jen svého základního koně.

★ Co musím udělat, abych mohla nacházet ty portály?
Musíš mít hotový quest ve Frippově komnatě s Elizabeth Sunbeam, kde ti říká, že naděšel čas tě poučit o Hvězdném plemeni.

Explore Pandoria together with your friends!
Objevuj Pandorii společně s přáteli! 

Krásné čelenky v Mistfallu!
V jednom ze stánků v Dundullu si teď můžeš koupit nové, sladké čelenky! Úžasný doplněk, že?

Awesome headbands for you!
Úžasné čelenky pro tebe! 

Jorvičtí divocí koně Garyho Goldtootha
Pamatujete si ještě, že Gary Goldtooth přijel minulý týden na návštěvu, že jo? Společně se třemi krásnými jorvickými divokými koňmi, které si můžeš koupit do své stáje, zůstává ve Firgrove do příští středy. Proč ho nezajít navštívit!

The Jorvik Wild Horses look like this in towns and villages…
Jorvičtí divocí koně vypadají ve městech a vesnicích takhle...

...but out in the wilderness, they look like this!
...ale venku v divočině, vypadají takhle!

Koňský trh
Eddie a Ferdinand si tento týden připravili obchod ve velké jízdárně v Jorvik Stables. Zastav se tam a pozdrav je!

Star Stable herní zprávy
Matilda a Game Master Ylva jsou zpět ze svých zasloužených zimních prázdnin a to s novou epizodou Star Stable herních zpráv, která je natočená v našem zbrusu novém studiu! Mrkni na to na našich sociálních médiích.

(Já vám to dávám zase i sem :D :) )Přejeme fantastický týden!
Objetí od vašeho Star Stable Teamu ♥

Aktuálky ze 17.1.2018

17. ledna 2018 v 19:36 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

Gary’s magical horses!

Garyho kouzelní koně!

Ahoj, StarFam!

Náš oblíbený cestovatel, Gary Goldtooth, je zpět - a má s sebou tři zbrusu nové Jorvické divoké koně!

Garyho Jorvičtí divocí koně
Gary Goldtooth pochází z vysokých hor v Mistfallu a miluje prapodivné divoké koně, kteří žijí v hlubokých lesích Jorviku. Tu a tam si Gary udělá výlet do lesů ve Firgrove, aby předvedl své krásné koně, a teď je zase zpět!

Jedno z nejstarších jorvických pleme, jorvický divoký kůň, se vyvinul v blízkém spojení s Pandorijskou energií ostrova. Díky kouzlům v Pandorii mají tito koně opravdu syté barvy, ale v okolí měst a vesnic, kde je méně Pandorijské energie, jejich zbarvení vymizí, aby jorvičtí divocí koně vypadali více jako jejich méně barevní bratranci. Své jasné, krásné barvy získají znovu, jakmile se vydají zpátky do jorvické divočiny!

Jorvičtí divocí koně nejsot tak rychlí jako velcí koně, ale jsou rychlejší než poníci.

Gary zůstává ve Firgrove na celé 2 týdny, tak určitě nezmeškej možnost si okouknout a možná i koupit jednoho z jeho úžasných koní!

★ Jak se plemeno jmenuje?
Jorvický divoký kůň (Jorvik Wild Horse)!

★ Kde ho můžu koupit?
V lese ve Firgrove, poblíž Andyho pískovny!

★ Kolik stojí?
599 Star Coins!

★ Jakou musím mít úroveň?
Tito koně nemají žádný limit na úroveň. Všechno, co potřebuješ, je možnost dostat se do Firgrove!

★ Musím zapracovat na nějaké reputaci?
Ne, vůbec ne!

★ Z jakých zbarvení si můžu vybrat?
Koukni se dolů na obrázky, ať vidíš, jak jorvičtí divocí koně vypadají!

Near villages and stables, the Jorvik Wild Horses look like this…
Poblíž vesnic a stájí vypadají jorvičtí divocí koně takhle...

...but out in the wilderness, they look like this!
...ale venku v divočině vypadají takto!

Koňský trh
Koňský trh má tento týden zavřeno, ale Eddie a Ferdinand se vrátí už příští týden do velké jízdárny Jorvických stájí.

Nová načítací obrazovka!
Teď, když Santovi skřítci opustili Jorvik, nadešel čas na novou načítací obrazovku, která je přípravou na jaro. Ode dneška vás uvítá po přihlášení do hry krásný, nový obrázek!

Zdravíme ze zbrusunové základny Star Stable!
Všech přes 100 zaměstnanců naší Star Stable základny si konečně vybalilo ze svých krabic a zvykají si v náší nové, nablýskané kanceláři! Máme teď spoustu prostoru na započetí plánování nových, vzrušujích aktualizací na rok 2018! Právě teď pracujeme na tom, abychom připravili naše úplně nové nahrávací studio, což znamená, že brzy nastane čas pro nové díly Star Stable herních zpráv. Mějte oči otevřené, ať neprošvihnete premiéru tétéo řady!

Přejeme DIVOKÝ týden!

Objetí,
Váš Star Stable Team ♥

Aktuálky z 10.1.2018

10. ledna 2018 v 17:34 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

New adventures in Mistfall!

Nová dobrodružství v Mistfallu!

Ahoj, StarFam! Tento týden má pro vás quest Jorvická rangerka Keema! Když jí pomůžeš, budeš si moct zpřístupnit dvě miniúzemí v Mistfallu!

Úklid s Keemou!
Keema je mladá a šťastná jorvická rangerka, která se lehko pro něco nadchne! Teď, když už na Mistfallské jezero není uvalena karanténa, byla Keema odstraněním těch ošklivých plotů, co pořád obklopují krásné vody jezera. Potřebuje tvou pomoc s tím, aby se jezero zase zpřístupnilo všem obyvatelům Dundullu!

Abys mohla dělat questy s Keemou, musíš dosáhnout reputka Liked s Jorvik Rangers a také si nejdřív musíš promluvit s Alonsem na stanovišti Rangerů.

Help Keema in the woods!
Pomož Keemě v lesích!

Sokolí stezka
Vyhlídka na Sokolí stezce je jedním z nejkrásnějších míst v Jorviku, ale stezka k ní je už nějakou dobu zablokována spadlými stromy. Kdybys je měla odstranit úplně sama, trvalo by to celou věčnost, ale s malou pomocí Keemy bys to měla stihnout během chvilky!

Abys mohla pomoct Keemě odklidit spadlé stromy a spřístupnit Sokolí stezku, musíš dosáhnout reputka Populat s Jorvik Rangers.

Dvě nové zlaté hvězdy!
Vzpomínáš na ty dvě hvězdy v Msitfall navíc, o kterých jsme se zmínili před pár týdny? No, jakmile s Keemou zpřístupníš Mistfallské jezero, budeš se k nim moct dostat blíž! Jediné, co ti teď zbývá udělat, je zjistit, jak je získat...

Koňský trh
Tento týden je koňský trh otevřený v Cape West Fishing Village. Stav se tam a omrkni krásné koně Eddie a Ferdinanda, a možná i pochytej nějaké ty ryby, když už tam budeš!

Přejeme nádherný týden!
Objetí od Star Stable Teamu ♥

Zpoždění se vším...

7. ledna 2018 v 21:08 | Courtney Rainrock
Čauky :)
Omlouvám se, že mám teď se vším zpoždění... Bohužel mám teď zkouškové, což znamená, že celé dny trávím jen učením... Pokud všechno vyjde nejlépe, jak může, budu mít zkoušky hotové 31.1. 2018... Po tomto datu bych tedy snad mohla dohnat věci, které teď nestíhám, a to včetně Vánočních questů - sice už to nestihnu do jejich ukončení ve hře, ale aspoň tu budou na příští rok...

Jediný, koho se snažím moc nezanedbávat, je moje maličké zlatíčko jménem Pilgrim (nevím, jestli jsem ho tu už někdy představovala...)! Takže vás i s ním zdravíme! Máte nějaký tip, jaký kůň ve hře by mu byl co nejpodobnější? :-) Pilgrímek ještě časem vybělí, takže to bude v budoucnu bělouš s modrýma očima (OK, jedním a půl okem :D)... Díky za tipy!


Aktuálky ze 3.1.2018

7. ledna 2018 v 11:31 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

New year, new horses!

Nový rok, noví koně!

Ahoj, StarFam!

Vítejte do čerstvého, nového roku na Star Stable Online! Nový rok odstartujeme vaší nejoblíbenější věcí na světe: koňmi!

První noví koně v roce!
Ve stáji v Dundullu v Mistfall teď najdeš tři nové koně: dvě roztomilé connemary a jednoho krásného hannovera! Tyhle tři zlatíčka prostě nechceš prošvihnout!

Connemary jsou kažfá za 810 Star Coins, a hannoverský kůň stojí 890 Star Coins. Aby sis mohla koupit hannovera, musíš mít alespoň úroveň 14, a connemaru si můžeš koupit, pokud máš alespoň úroveň 12.

Krásní, noví koně!

Poslední týden Vánočních oslav!
Tento týden máš poslední šanci se zúčastnit našich vánočních oslav v Santově Vánoční vesničce! Saně, které tě odvezou do Vánoční vesničky, zůstávají ještě týdden, než pro Santovy skřítky nastane čas, aby pro letošek odjeli z Jorviku. Určitě si udělej svůj poslední výlet na saních do Vánoční vesničky, ať zachytíš poslední letošní veselí!

Koňský trh
Eddie a Ferdinand jsou tento týden zaneprázdněni stavbou svého trhu, ale příští středu budou zase zpátky u Cape West Fishing Village!

Tervetuloa suomalaiset kaverit!
Terve-co? No, to je Finsky "Vítejte, finští přátelé!" Jo: Star Stable Online je teď dostupné i ve Finštině! Jsme moc rádi, že všichni naši přátelé ve Finsku teď můžou hrát naši hru ve svém vlastním jazyce. Buďte v pozoru, protože v budoucnu by mohly být přidány ještě další jazyky...

Základna Star Stable se stěhuje!
Když jsme v roce 2011 prvně vydali Star Stable Online, pracovalo nás na základně Star Stable jen devět. Od té doby jsme se HODNĚ rozrostli! Dokonce tolik, že jsme se párkrát museli přestěhovat do větších kanceláří, a teď je tomu tak znovu. V roce 2017 nám prakticky přibyl každý týden nějaký nový kolega, a náš tým se tak rozrostl na více než 100 lidí!

Tento týden si všichni členové našeho týmu balí své počítače, zařízení a kancelářské kytky do krabic, aby se přestěhovali do nových, větších a lepších prostorů. To stěhování je pro nás vážně vzrušující, a na kanály našich sociálních médií dáme fotky naší nové základny hned, jak se tam usadíme, takže se těšte!

Star Stable herní zprávy
Jak jste si mohli všimnout, Star Stable herní zprávy si dávají pauzu, jelikož Matilda a Game Master Ylva teď odpočívají na dovolené. Vrátí se zpět, jakmile dokončíme v našich nových prostorách stavbu zbrusu nového, nahrávacího studia! Sleduj naše sociální média pro detaily o jejich návratu.

Beautiful new horses!
Přejeme úžasný týden!

Objetí,
od vašeho Star Stable Teamu ♥