Prosinec 2016

BYEBYE50

29. prosince 2016 v 18:54 | Courtney Rainrock
Tento kód vydalo SSO jako rozloučení s rokem 2016 :) dostanete za něj slevu 50% na věci ze Star Stable online shopu.
Funguje pro: všechny
kód: BYEBYE50

Aktuálky z 28.12.2016

28. prosince 2016 v 14:59 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

Šťastný nový rok!


Čau všichni a vítejte u posledních aktuálek roku 2016!

Oslav nový rok!
Na přípravu na Silvestra jsou otevřené obchody s módními večerními šaty a petardami v Silverglade Village, Fort Pintě, Cape West Fishing Village, Jarlaheimu and Jorvických stájích. Kromě šatů a petard z předchozích let v těchto obchodech najdeš i jedny nové šaty a třpytivou petardu. jdi je omrknout a vyzkoušej si odpalování petard na speciálních zápalných místech po celém Jorviku - vypadá fakt cool, když odpálí petardy víc hráčů najednou!

Happy New Year!
Šťastný nový rok!

Úžasné nové vybavení!
Do Jorvik City Plaza dorazilo nějaké nové vybavení na koně. Naskoč na bus a podívej se, jestli si nebudeš chtít něco odvézt domů do stáje!

All-new styles for your best buddy!
Úplně nové styly pro tvého nejlepšího kámoše!

Vánoce žijí dál
Santa je pořád v Jarlaheim a očekává tě, až si přijdeš vyměnit svá vánoční přáníčka za dárky, a jestli ještě nemáš hotové questy s radním ze Silverglade Village, stále na tebe čeká!
NIkdo si ještě netroufl říct Raptorovi, že už je po Vánocích, takže pořád jezdí kolem Governor's Fall ve svých saních a zpívá vánoční předělávku svého hitu Jorvik City. Nezapomeň mrknout zpátky do minulých aktuálek, pokud chceš pomoct Raptorovi s jeho dalším vydáním písně na Spotify!

Koňský trh
Eddie a Ferdinand začli s obchodováním ve velké jízdárně v Jorvických stájích! Ale buď prosím opatrná, až budeš odpalovat petardy, abys nevyděsila koně.

Star Stable herní zprávy
Game Master Ylva a Matilda mají teď pár zasloužených týdnů volna a s dalšími herními zprávami se vrátí během roku 2017.

Děkujeme Vám všem za tento nádherný rok, který byl plný úžasných chvil. Jsme tak vděční, že máme tak úžasnou komunitu a doufáme v úžasný společný rok 2017!

Objetí od Vašeho Star Stable Teamu x

20H0L1D4YG1F716

26. prosince 2016 v 12:36 | Courtney Rainrock
Tento kód vydalo SSO jako dvanáctý (poslední) dárek v adventním kalendáři - 25.12.2016 :)
Funguje pro: všechny
kód: 20H0L1D4YG1F716
návod, jak kód aktivovat: zde
Dává: 300 SC

Veselé Vánoce!

24. prosince 2016 v 17:16 | Courtney Rainrock
Ahoj, všem bych chtěla popřát Veselé Vánoce a spoustu splněných přání! :) Snad přeji ještě včas :P
...trošku netradičně přeji s Charliem, ze kterého jsem si udělala na chvíli soba :P :)


PR37TYDR35S

24. prosince 2016 v 14:58 | Courtney Rainrock

Tento kód vydalo SSO jako jedenáctý dárek v adventním kalendáři - 24.12.2016 :) Dostanete za něj bílo-růžpvé šaty s černým sáčkem, jen si je vyzvedněte na nejbližší poště ve hře ;)
"Pretty in pink for the holidays! Get your hands on today's cute seasonally stylish gift using the code below! Happy holidays from everyone at Star Stable! x" - "Na Vánoce pěkně v růžovém! Vztáhni ruku na dnešní roztomilý, svátečně stylový dárek, použitím níže napsaného kódu! Veselé Vánoce od všech ze Star Stable! x"
Funguje pro: všechny
kód: PR37TYDR35S
návod, jak kód aktivovat: zde
Fotka:

W1NT3R8RIDL33

23. prosince 2016 v 10:07 | Courtney Rainrock
Tento kód vydalo SSO jako desátý dárek v adventním kalendáři - 23.12.2016 :) Dostanete za něj modro-černou uzdečku, jen si ji vyzvedněte na nejbližší poště ve hře ;)
"Well the weather outside is frightful, but this free bridle is delightful! Happy holiday hugs from the SSO team! x" - "Jo, venku je příšerné počasí, ale tahle uzdečka zdarma je krásná! Šťastné a veselé přeje SSO team!x"
Funguje pro: všechny
kód: W1NT3R8RIDL33
návod, jak kód aktivovat: zde
Fotka:

H0L3GWR4PS

21. prosince 2016 v 14:58 | Courtney Rainrock
Tento kód vydalo SSO jako osmý dárek v adventním kalendáři - 21.12.2016 :) Dostanete za něj modro-černé bandáže se sněhovou vločkou, jen si je vyzvedněte na nejbližší poště ve hře ;)
"No horse deserves chilly legs during the holiday season. Help your steed beat that Jorvik chill with today's festive freebie!" - "Žádný kůň si nezaslouží o Vánocích prochladlé nohy. Pomož svému oři porazit Jorvické mrazy s dnešním slavnostním bonusem!"
Funguje pro: všechny
kód: H0L3GWR4PS
návod, jak kód aktivovat: zde
Fotka:

Aktuálky z 21.12.2016

21. prosince 2016 v 14:17 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

Raptorova první vánoční píseň!

Ho ho ho StarFam!
Vánoce jsou skoro tady a obyvatelé Jorviku stále tvrdě pracují na přípravách na obrovskou oslavu.

Začíná to dost vypadat jako Vánoce
Milý radní ze Silverglade Village mý své vánoční přípravy téměř hotové, ale stále potřebuje tvou pomoc. Zajeď za ním a pomož mu s největší oslavou Vánoc všech dob! Až mu pomůžeš, mohl by pro tebe mít speciální dárek, tak si s sebou určitě vezmi svého úplně prvního koně, ať zažiješ trochu Jorvické magie!
Santa je samozřejmě stále v Jarlaheimu, tak mu dál nos všechna vánoční přáníčka, která posbíráš po celém Jorviku.

Kvůli Vánocům se Jorvická hromadná doprava rozhodla o trochu prodloužit své posily a do příští středy si tak můžeš vybrat ze 4 různých autobusů, když pojedeš do Jorvik City.

Raptor přichází do města!
Víme, že jste všichni čekali, až Raptor konečně vydá vánoční písničku, a on je teď tady s vánoční úpravou svého super hitu Jorvik City! Protože je moc cool na malé pódium u Leonarda, rozhodl se jezdit kolem Governor's Fall a svou novou písničku šířit ze svých saní. Protože je hodně zaneprázněný touto novou reklamní senzací, nebude až do konce Vánoc hrát v obchoďáku.

The Little Rapper Boy is cruising around in Governor’s Fall this Holiday season!
Tenhle malý rapper cestuje celé tyto Vánoce okolo Governor's Fall!

Možná sis také všimla nového obchodu s vybavením na koně na Governor's Fall? Vypadá fakt přepychově, ale majitel nevypadá, že by už obchod otevřel....

Vytvoř přebal pro nový Raptorův single!
Teď když Raptor vydal svůj Vánoční single, potřebuje na něj nejdřív přebal, než ho bude moct dát na Spotify. A tady je tvá šance zazářit! Raptor TĚ potřebuje, abys mu pomohla vytvořit přebal!
Vytvoř obrázek čtvercového formátu, který bude moct Raptor použít na Spotify, a sdílej ho na Instagramu s hashtagem #XMASRap, abys měla šanci pomoct, aby se nový single dostal na Spotify! Můžeš udělat tolik různých obrázků, kolik jen chceš a přidávat je můžeš do 5. ledna. Abys vstoupila do soutěže, musíš na Instagramu sledovat @starstableonline a také musíš mít na Instagramu veřejný profil, abychom mohli tvé dílo vidět!

Abychom vám pomohli, připravili jsme pár obrázků, které můžete použít, pokud chcete. Pokud je chceš použít, můžeš si je stáhnout tady!

Vítězovo dílo bude zveřejněno jako oficiální přebal vánočního Raptorova single alba na Spotify a také vítěz dostane tajný balíček bonusů od Star Stable. Vítěze vyhlásíme na našem oficiálním Instagramu @starstableonline pár dní po skončení soutěže.


Módní Vánoce!
Kdyby náhodou Raptor nebyl už dost pádným důvodem na návštěvu Jorvik City, obchoďák (Jorvik City Plaza) má na skladě nějaké nové jezdecké vybavení. Zajeď tam a omrkni ho!

Some early Christmas gifts your yourself, perhaps?
Možná nadělíš sama sobě nějaký předčasný vánoční dárek?

Koňský trh
Eddie a Ferdinand si berou pár dní volna kvůli Vánocům, ale připravili se na přestěhování koňského trhu do jízdárny Jorvik Stables. Prodávat zas začnou příští týden.

Star Stable herní zprávy
Když už mluvíme o těch pauzách, Matilda a Game Master Ylva si také vezmou pauzu, aby se znovu vrátily v lednu, a dokonce lepší, než kdy jindy. Podívej se na jejich poslední předvánoční epizodu Star Stable herních zpráv!


Veselé Vánoce!
Vážně doufám, že si užijete všechny ty zábavné věci, co jsme pro vás naplánovali na vánoční období! I přesto, že Štědrý den je už za pár dní a vy můžete být zaneprázdněni vánočním shonem, nezapomeňte pravidelně otevírat okénka v našem adventním kalendáři, ať dostaneš každý den dárky zdarma.

Posíláme tunu objetí od všech z ústředny Star Stable, děkujeme Vám, že jste tak skvělí, a přejeme Šťastné a veselé! <3

W0WS4DDL3

19. prosince 2016 v 11:20 | Courtney Rainrock
Tento kód vydalo SSO jako šestý dárek v adventním kalendáři - 19.12.2016 :) dostanete za něj černé sedlo s bílým beránkem, jen si ho vyzvedněte na nejbližší poště ve hře ;)
"Dashing through the snow would be pretty uncomfortable without today's free gift! Jingle all the way with this super cosy free saddle!" - "Ježdění ve sněhu by bylo bez dnešního dárku pěkně nepohodlné! Zvoň celou cestu s tímto superpohodlným sedlem zdarma!"
Funguje pro: všechny
kód: W0WS4DDL3
návod, jak kód aktivovat: zde
Fotka:

Zajímavé památky a činnosti v Old Hillcrestu

18. prosince 2016 v 19:18 | Courtney Rainrock

Do Old Hillcrestu se sice zatím nedostaneme, ale traduje se, že tam straší. Dočasně tu byl uvězněn pan Herman z Jorvik Stables.