Srpen 2016

Aktuálky z 24.8.2016

24. srpna 2016 v 20:40 | Courtney Rainrock |  Aktualizace

Nádherní noví sportovní frísové!

Vítejte v aktualizacích tohoto týdne! Připravte se na prožití sportovní verze #FreezyLife (frískýživot) s našimi čerstvě aktualizovanými frískými sportovními koňmi!

Noví fríšští sportovní koně
3 zbrusu nové aktualizace klasického fríského sportovního koně jsou od tohoto týdne dostupné v New Hillcrestu! Jeď si tyhle pěkné, nové krasavce omrknout!

Updated Friesian Sport Horses on sale now for 890SC!
Aktualizovaný fríský sportovní kůň je teď na prodej za 890 SC!

Pojďme se podívat na podrobnosti do složky faktů sportovního fríse!

SLOŽKA FAKTŮ O NOVÉM PLEMENI:


★ Co je za nové plemeno?
Krásně aktualizovaný premiový fríský sportovní kůň!

★ Kde je najdu?
Jsou na prodej v New Hillcrestu.

★ Kolik stojí?
890 Star Coins.

★ Jakou úroveň musím mít?
Musíš mít aspoň úroveň 15 aby ses mohla dostat do New Hillcrestu a koupit je!

★ Musím nahnat nějaká reputka?
Ne!

★ Z jakých barev mohu vybírat?
Prohlédni si výše obrázek a uvidíš 3 úžasné barevné variace, které jsou v nabídce!

Koňský trh
Zamiř do Cape West Fishing Village, kde najdeš Eddie a Ferdinanda, připravené obchodovat!

Nové oblečení
Až navštívíš Eddie a Ferdinanda a pozdravíš v New Hillcrestu ty úžasné nové sportovní fríse, zamiř do obchoďáku (Jorvik City Plaza) a nahrab si něco z nových kusů oblečení, které jsou od tohoto týdne v nabídce!

Mějte všichni skvělý týden!
Objetí ze SSO centrály! x

PS: Více o nových sport. frísech si počtěte tady.

SUMMER2016

18. srpna 2016 v 15:10 | Courtney Rainrock
Tento kód byl vydán 18.8.2016 pro hráče za přežití tohoto bláznivého léta plného bugů ve hře (bug= brouk, proto je na tričku brouk) :D objevil se na facebookových stránkách Star Stable.
Funguje pro: všechny
kód: SUMMER2016
návod, jak kód aktivovat: zde
Fotka:

Mapa archeologie v Dinu

17. srpna 2016 v 19:28 | Courtney Rainrock

Ahoj, tady se dozvíte, kde co hledat v rámci archeologie ve Valley of the Hidden Dinosaur. Lze tu postupně najít kompletní kostry dinosaurů pro professora Juru, odpad a nebo jiné cenné věci, které vám za něco vymění Harley, který sídlí v táboře Nicka Stonegrounda.
Všechna konkrétní naleziště najdete ve videu zde. Video zpracoala Amanda Lightfield, děkujeme.

1) Kompletní kostry Dinosaurů pro professora Juru


Barevné kruhy na mapš vyznačují přibližně oblasti, kde se nachází části koster označených danou barvou. Dole mám u věech koster popisek jen k jednim kostem, protože ostatní mají stejný popisek, jen jiný název.


a) červená: Kostra pozoruhodného dinosaura (Spectacular dinosaur skeleton) - Valley of Frozen Mist

Výměna: Kostra pozoruhodného dinosaura
Máš víc dinosauřích koster na výměnu? Pokud mi můžeš dát exemplář celé kostry od pozoruhodného dinosaura, můžu ti jej vyměnit za něco pěkného. (Toto říká, jen když už jste s ním jednou kostru vyměnili. To dostanete náhodnou odměnu. Pokud danou kostru měníte prvně, píše to: Daruj kompletní kostru pozoruhodného dinosaura professoru Jurovi. A dostanete modro-hnědou vestu, pod kterou je bílý svetřík)
Malá kost: Část kostry pozoruhodného dinosaura.

b) zelená: Kostra malého dinosaura (Small dinosaur skeleton) - od výtahu (The Old Elevator) až k jezeru (The Frozen Lake) a ktáboru Nicka Stonegrounda

Výměna: Kostra malého dinosaura
Máš víc dinosauřích koster na výměnu? Pokud mi můžeš dát exemplář celé kostry malého dinosaura, můžu ti jej vyměnit za něco pěkného. (Toto říká, jen když už jste s ním jednou kostru vyměnili. To dostanete náhodnou odměnu. Pokud danou kostru měníte prvně, píše to: Daruj kompletní kostru malého dinosaura professoru Jurovi. A dostanete hnědo-černé rukavice)
Malá kost: Část kostry malého dinosaura.

c) modrá: Kostra neobvyklého dinosaura (Unusual dinosaur skeleton) - Icenwood, Ashen Steep, Ashroad, jezero
Výměna: Kostra neobvyklého dinosaura
Máš víc dinosauřích koster na výměnu? Pokud mi můžeš dát exemplář celé kostry neobvyklého dinosaura, můžu ti jej vyměnit za něco pěkného. (Toto říká, jen když už jste s ním jednou kostru vyměnili. To dostanete náhodnou odměnu. Pokud danou kostru měníte prvně, píše to: Daruj kompletní kostru neobvyklého dinosaura professoru Jurovi. A dostanete modro-hnědou čepici s bambulí.)
Malá kost: Část kostry neobvyklého dinosaura.

d) žlutá: Kostra tajemného dinosaura (Mystical dinosaur skeleton) - na jezeře poblíž dinosaura, a i přes hlavní cestu dál do kopců.

Výměna: Kostra tajemného dinosaura
Když jsi stará jako já, máš sklony hromadit a válet kolem mnohem víc věcí, než kolik vůbec někdy využiješ.Pokud mi můžeš dát exemplář celé kostry tajemného dinosaura, můžu ti za něj dát něco tady z těhle drobností, co tu mám. (Toto říká, jen když už jste s ním jednou kostru vyměnili. To dostanete náhodnou odměnu. Pokud danou kostru měníte prvně, píše to: Daruj kompletní kostru tajemného dinosaura professoru Jurovi. A dostanete tmavomodré boty.)
Malá kost: Část kostry malého dinosaura.


2) Jiné cenné předměty pro Harleyho

Za tyto věci dostanete od Harleyho naprosto náhodně vybranou odměnu. Najít je můžete kdekoliv ve Valley of the Hidden Dinosaur, a to někdy, když vám to ohlásí "An extra interesting find."

a) Neobvyklá zlatá mince

Výměna: Neobvyklá stará mince
Staré mince - a hlavně ty zlaté - jsou něco, co jsem sbíral už od mala!
Stará zlatá mince: Pravděpodobně dost cenná. Možná ji někdo chce za něco vyměnit?

b) Sošky
Výměna: Sošky
Jedna věc mě stále fascinuje - jak se tyhle malé sošky dostaly sem do Údolí? Kdoví odkud jsou, ale rpzhodně se zdají dost staré.
Soška: Pravděpodobně dost cenná. Možná ji někdo chce za něco vyměnit?

c) Mobily
Výměna: Mobily
Lidé z nějakého důvodu ztrácejí mobily vlevo i vpravo i uprostřed tady v Údolí. Netuším, jak mohou být takoví lajdáci a tak zapomnětliví. V tomhle klimatu se rychle rozbijí, ale občas máš štěstí a najdeš nějaký funkční.
Mobil: Pravděpodobně dost cenný. Možná ho někdo chce za něco vyměnit?

d) Akční figurky
Výměna: Akční figurky
Miluji akční figurky! Jsou to moji oblíbenci! Vypátral jsem, že bylo letadlo, které přepravovalo náklad, a které asi před dvaceti lety tady v Údolí zasáhl blesk. Letadlo z toho vyšlo nezničené, ale blesk rozbil jeho skladovací prostor, a tak náklad vypadl: spousta, spousta krabic akčních fugirek.
Akční figurka: Pravděpodobně dost cenná. Možná ji někdo chce za něco vyměnit?

Aktuálky ze 17.8.2016

17. srpna 2016 v 13:46 | Courtney Rainrock |  Aktualizace
Ahoj, dnes jsou tu zase aktuálky! :)
Byly vydány nové kódy - je jich 5, každý na 50 sc, dohromady 250 sc - k příležitosti 250. středečních aktuálek!!!
Ty kódy jsou: SSOONE, SSOTWO, SSOTHREE, SSOFOUR a SSOFIVE ! Kódy napovědělo video na facebooku Star Stable.

Hlučný zvuk obtěžuje ústřice!

Čau čau #StarFam! Vítejte v aktualizacích tohoto týdne, které mají příchuť mořských plodů! Tento týden je extra speciální, protože jsme dosáhli pěkně hustej milník: tohle je 250. každotýdenní aktualizace na Star Stable!

mějte oči otevřené a sledujte naše sociální média, ať můžete shrábnou redeem kódy na 5 x 50 sc, což je dohromady 250 sc ZDARMA k naší 250. aktualizaci! Jej!

Rybaření s Jonasem
Pati na na langusty a lov ústřic jsou tento týden v meny, jelikož Jonas v South Hoof začíná zjišťovat, že jeho rodina si nemohla užívat chutné pohoštění z moře od té doby, co se jeho loďka potopila.

Jonas plans to turn you into the South Hoof Oyster Master!
Jonas z tebe plánuje udělat největšího mistra lovu ústřic v South Hoof!
 

Už je to docela doba, co mohl naposledy rybařit, což by mohlo pomoct vysvětlit, proč se mu tak těžko hledá všechno jeho vybavení. Zajeď do South Hoof a pomoz tomu chudákovi! Jeho žena Sigrid po něm chce ústřice už celé týdny a on už se z toho snad zblázní!

Aby sis mohla užít tento senzační příběh s mořskými plody v South Hoof, potřebuješ mít dokončenou část příběhu, kde vracíš Jamesovi jeho člun po tom, co sis ho půjčila na cestu do South Hoof.

Nové oblečení!
Aktualizace pro tento týden zahrnují i nějaké zbrusu nové kousky oblečení, které můžeš najít v obchoďáku v Jorvik City! Proč se nechopit šance jít omrknout novou módu, pokud jsi už hotová s Jonasem a jeho mořskými nekalostmi?

Více legrace při Dni otevřených dveří s Johannou!
Tento týden máš poslední šanci účastnic se veškeré zábavy na Dni otevřených dveří v Jorvických stájích s Johannou!

Koňský trh
Tento týden najdeš koňský trh ve výstavbě v Cape West Fishing Village.

Všem přejeme skvělý týden a doufáme, že si užijete své Star Coiny ZDARMA!
Velké objetí od SSO teamu x

PS: V akutálkách tohle nepíšou, ale v Eponě se u New Hillcrestu chystá nový championship. Když pojedete kolem, uvidíte ho... ;)

Úvod k archeologii v Eponě

17. srpna 2016 v 12:45 | Courtney Rainrock


Ahoj, tady stručně popisuji, jak se vlastně k archeologii v Eponě dostáváme...
Vše začíná tak, že pojedete do Firgrove, kde vám profesor Jura duporučí učit se od Hawaii Jones, která je momentálně v New Hillcrestu - po dlouhé době se vrátila do Jorviku. Je to slavná archeoložka a hledačka pokladů.

Když ji najdete, zjistíte, že si od dobrodružství odpočívá doma, protože má zlomenou nohu. Rozhodnete se jí moct najít Araxin roh. Ona vás hned na začátek pošle odkódovat sejf, ke kterému vám dá kód v šifře (jde o počet: červených domů, zelených domů, modrých domů a hnědých domů v New Hillcrestu - takže 6455). V sejfu vyzvednete deník Mississippi Jonese, Hawaiina slavného předka, který byl kdysi v místech dnešního New Hillcrestu a pátral v okolí po Araxině rohu. Pak může pátrání začít.

Důležité je nejdřív najít ztracené poslední stránky z deníku. Ty se totiž týkají hledání Araxina rohu. Kde stránky hledat zjistíte z poslední stránky, co v deníku zbyla... dál viz obrázky a překlad pod nimi:


No to se podívejme... Ha! Tady je poslední věc, co Mississippi zapsal do deníku. Přečtu ti to nahlas: " 20. května.
Pan Winterwell mi vyprávěl spoustu neuvěřitelných a vzrušujících příběhů o Eponě a já věřím, že jsem opět na stopě Araxina rohu. Nedaleko odsud leží Slunné Ostrůvky (= Sunset Islands - Ostrovy zapadajícího Slunce, jen v bývalém názvu), malá skupinka drobných ostrovů, kde se přes léto pasou ovce Winterwellových. Pan Winterwell říká, že na jednom z ostrovů jsou římské ruiny a já mám trochu podezření, že tam mohou být zbytky laboratoře, kteřá se používala pro vzdělávací účely Nové Alexandrie. S trochou štěstí dokážu najít něco, co mě přivede blíž.
Ten ostrov, který hledám, je speciální ještě jednou další věcí. Nic tam neroste. S Cornelií jsme navštívili South Hoof a viděli tam ten strom, takže jsem hned zjistil, o který ostrov jde."
Hmm... Co myslíš, Courtney? Víš, o kterém ostrově mluví? Myslíš, že jo? Haha! Výborně!

Pak dojedete na Sunset Islands (kousek od New Hillcrest Stable) a najdete jeden pustý ostrov s kořeny a římskými sloupy a džbány. Kopejte (nezapomeňte s sebou mít v baťohu Old Betty), až se vám nabídnou nové instrukce.

( Vytáhneš z mosazné trubky srolovanou stránku a začneš číst...)
"21. května.
Nejmilejší Cornelie, má oddaná učednice. Upřímně doufám, že tohle nečteš. Jsem sledován. Už mě to napadalo delší dobu, ale teď jsi jsem konečně jistý. Jen nevím, kdo to je... Pokud teď čteš má slova, opravdu doufám, že mě budeš následovat a nejdeš mě a já se nebudu ještě chtít vrátit. Pochybuji, že je to nutné, ale má dobrodružství mě naučila, že jeden si nikdy nemůžte být dost jistý. Haha! V každém případě, dovol mi říct ti něco málo o mé honbě za Araxiným rohem.

Roh se nenachází tady, ale to jsem stejně ani neočekával. Tohle je místo, kde Jorvikius mladší, alchymista z Nové Alexandrie, odvedl většinu své práce. Zasvětil svůj život snaze o rozluštění záhady mrtvého pravěkého stromu v South Hoof, a pokud by dokázal porozumět, proč strom uhynul, historie Jorviku mohla vypadat velmi odlišně... Síla, kterou Římané mohli získat z... Ne, teď už blouzním.

To, na co jsem narazil, mi v každém případě vnuklo nápad. Možná, že byl ten roh v kasárnách Nové Alexandrie? Je to nejcennější artefakt, takže možná bylo potřeba, aby ho chránili místní legionáři? Vyplatí se to zkusit, i když bude hrozně těžké vůbec něco najít po tom, co továrna na dynamit, postavená na přestě tom samém místě, vyletěla do povětří. Pokud se tam dá něco najít, nepochybně to bude odpočívat na dně Great Thunderu."

Jsi si pěkně jistá, že víš, kam odsud mířil Mississippi Jones. Rozhodneš se jít v jeho stopách a zjistit, jestli najdeš nějaké další stopy.

Pak je nutné nít Great Thunder, dojet až úplně pod most a tam hledat v dalších džbánech, až najdete další stránku z deníku.


( Vytáhneš z mosazné trubky srolovanou stránku a začneš číst...)
"22. května.
Nejmilejší Cornelie, můj pronásledovatel se snažil držet krok s tím, jak postupuji, ale to si mě spletl s pěkným troubou! Samozřejmě jsem po sobě zametl všechny stopy a ani lovecký pes by mě sem nemohl sledovat! Ha! V každém případě, nedovol, abych tě nějak znepokojil. Budu pokračovat se svým příběhem o Araxině rohu.
Skoro všechno v tomto archeologickém nalezišti bylo zničeno utvořenímGreat Thunderu, což myslím, že chápeš. Nelze tu najít žádné nové informace. Ale tak, podařilo se mi setřást pronásledovatele, což byl samozřejmě hlavní účel, proč jsem sem šel.
Teď je konečně čas na cestu do nejtajemnějšího místa v Eponě. Je čas hledat Araxin roh přímo v Nové Alexandrii. Tam, v knihovně, kdysi plné římských alchymistů a filozofů, tam to prostě musí být. Pokud čteš tento dopis, pokračuj v mých stopách, milá Cornelie. Vedou na jih, do Nové Alexandrie nebo aspoň do pevnosti, která kolem ní byla postavena."


Jsi si pěkně jistá, že víš, kam odsud mířil Mississippi Jones. Rozhodneš se jít v jeho stopách a zjistit, jestli najdeš nějaké další stopy.

Dál se vydejte k Fort Marie, která stojí poblíž New Hillcrestu. Nedostanete se ale tentokrát dovnitř, další stopy hledáte tam, kde stojí Buck.

( Vytáhneš z mosazné trubky srolovanou stránku a začneš číst...)
"23. května.
Sakra! Stále jsem pronásledován. Kdo je ten stín, kterému nelze uniknout? Nikdo mě nikdy nedokázal takhle sledovat, mému pronásledovateli musí přát Štěstěna sama!
Nejmileší Cornelie. Byl jsem v knihovně Nové Alexandrie, jakožto úplně první člověk od dob, co římané opustili Jorvik. Viděl jsem bizarní, nevyzpytatelné a příšerné věci. Věci, ze kterých by každému jinému muži přes noc zešedivěly vlasy, ale to ti povyprávím zase jindy. Araxin roh tam nebyl, ale teď... Teď už konečně vím jistě, kde je!

Musím se nejdřív jednou pro vždy zbavit svého pronásledovatele. Přemýšlel jsem, že sešplháým z útesů dolů k moři. Nikdo mě tudy nemůže pronásledovat; na světě je jen velmi málo těch, kteří by se z takové srázu dostali bez toho nejlepšího horolezeckého vybavení.

Pochybuji, že je to nutné, ale další stránku nechám na místě, které jsem viděl už odsud. Ha! To je dokonalé! Když se porozhlédneš po Sunny Islets (= Sunset Islands) tady z okraje, pochopíš to. X označuje to místo, přesně jako v starých mapách pokladů! Ha!"

(X označuje to místo? Co tím Mississippi myslel? Podíváš se z útesu.....)

Podíváte se z útesu u Bucka dolů a uvidíte, že na jednom z ostrůvků je nenápadný křížek - viz fotka. Tam jeďte a hledejte další stopy.


( Vytáhneš z mosazné trubky srolovanou stránku a začneš číst...)
"24. května.
Nejmilejší Cornelie, můj pronásledovatel je konečně pryč! Nikdy by mě nemohl sledovat po útesech dolů. Ha! Nikdo nidky nebude lepší ne Mississippi Jones!
V nové Alexandrii jsem našel posvátné spisy, které popisovaly přesné místo, kde se nachází Araxin roh. Římané chápali, jakou máí roh sílu a skryli ho na místě daleko odsud, kde pramen dává vodu dvěma řekám v Eponě. Osobně jsem viděl zbytky vodovodu, který římané postavili, aby poskytoval Nové Alexandrii horkou pramenitou vodu, ale teď vím, že byl postaven jen na oklamání nepřátel. V úbočí hory byla postavena tajná krypta. Krypta, ve které schraňovali všechny své nejcennější poklady."
...

Dál jeďte k místu, kde vytékají obě řeky. Je to The Moon Spring v Mirror Marshes (přibližné souřadnice: X:113; Y:314). tam hledejte další stopy.

( Vytáhneš z mosazné trubky srolovanou stránku a začneš číst...)
"25. května.
Konečně trocha klidu, milá Cornelie. Ještě jsem zahlédl svého pronásledovatele a musím říct, že i já sám bych pokládal za náročné pronásledovat mě sem. Mohlo by se zdát, že mám spoustu času na klidné a systematické prohledávání těhle římských zřícenin, ale Araxin roh volá.
Tajná krypta postavená v úbočí hory římany je v kráteru uprostřed této hory. Myslel jsem, že budu sledovat vodovod skrz horu na druhou stranu, ale totálně se rozpadl. Bude to dlouhé letení, ale nějaká hloupá malá hora ještě nikdy Mississippi Jonese nezastavila! Ha!"
...

Jeďte do Big Cauldronu, úplně až dolů, tam najdete další stopy.


( Vytáhneš z mosazné trubky srolovanou stránku a začneš číst...)
" 26. května.
Nejmilejší Cornelie, je to docela neuvěřitelné. Můj pronásledovatel je mi stále v patách. Šel za mnou, kradl se jako panter, přímo vzhůru po hoře. Myslím, že jsem ho v jednu chvíli poznal, ale muž, kterého mi připomíná, je mrtvý... Moje oči si ze mě nepochybně střílí.
Našel jsem bránu do tajné krypty. Každý si myslel, že to bylo jen umění na ozdobu nebo část starobylého chrámu, ale ve skutečnosti je to část mechanismu dveří. Myslím, že přesně chápu, jak bránu otevřít: Na sloupech, co stojí všude okolo, jsou tlačítka a když jse stlačíš správnou kombinaci, cesta se jako kouzlem otevře. Vzor na bráně ukazuje, která 3 tlačítka máš zmáčknout.

Stále mám náskok před svým pronásledovatelem a když budu rychlý, měl bych se zvládnout dostat dovnitř krypty, než mě dožene."

(Nevidíš kolem nic nápadného, co by sedělo na to, co Mississippi popisoval. Žádné umění ani části chrámu, ale už je to dlouho od té doby, kdy tu byl. Spousta věcí se od té doby musela změnit. Rozhodneš se kolem porozhlédnout a zjistit, jestli tu něco najdeš.)
...

Porozhlédněte se po dně Big Cauldronu, za kytkami najdete bránu zatarasenou placatým kamenem - viz fotka (ale já to mám zasypané kameny, jelikož tyto questy mám už hotové :D)

Na placatém kameni máte obrázek pavouka, což znamená, že tlačítka, která stlačíte po cestě, musí mít na sobě vzor, který souvisí s pavouky ( viz fotky) - pavučina (první zdola), pavouk (ve slepé uličce) a římskou 8 - VIII = počet nohou pavou, hned další po cestě nahoru, když vyjdete z té slepé uličky od sloupu s pavoukem.
Kámen ve vchodu se začně otřásat, tak vezmete Old Betty a kopnete s ní do něj. Kámen sjede dolů a vchod je otevřený. Vlezete do jeskyně, celé se to tam otřásá. Projdete kolm římských sloupů na druhou stranu. Tam seberete zbytek deníku Mississippi Jonese a musíte utíkat ven, protože jeskyně se rozpadá. Celý vchod je pak zabarikádovaný a vy si přečtete venku v bezpečí poslední zápisek v deníku Mississippi Jonese.

(Čteš poslední zápis v deníku...)
"26. května.
Průchod je otevřen, ale můj pronásledovatel je blízko. Miláčku, Cornelie, podcenil jsem svého pronásledovatele. Je teď blízko a já konečně vím, kdo to je. Je to nejnebezpečnější muž, kterého jsem kdy znal. Prostě se musím dostat k Araxinu rohu dřív, než on. Musím se tam dostat dřív, než pan Sandman.

Láska, kterou k tobě cítím nezná žádné limity teď ani v ozvěnách věčnosti.
Tvůj Mississippi."
(Nenašlas Araxin roh, ale aspoň jsi našla zbytek deníku Mississippi Jonese. Je čas se vrátit za Hawaii Jones a povyprávět jí svůj příběh.)

Jeďte do New Hillcrestu za Hawaii Jones, promluvte si s ní a dostanete od ní košili s bundičkou. (viz fotka)

(Jonesovská bundička - Část setu pro dobrodruhy od Hawaii Jones, jízda +8, skoky +1, vedení +4)

Pak vám řekne pár věcí o archeologii v Eponě. nakonec vás seznámí s profesorem Chironem. Ten vás ještě seznámí s Walterem Winterwellem a od té doby můžete volně hledat vykopávky ve 4 oblastech, které popisuji v druhém článku.

Jak aktivovat redeem code

17. srpna 2016 v 0:04 | Courtney Rainrock

Ahoj, tady máte obrázkový návod, jak aktivovat redeem code. Musíte se na to přihlásit na internetové stránce Star Stable Online. Zbytek je snad z obrázkového návodu jasný. Pokud tam ale zadáte platný kód, zadáte ho správně a je pro vás funkční, napíše vám to tam pak "Code redeemed!" :P

pokud jsou obrázky moc malé, dá se na ně kliknout pravým tlačítkem a Otevřít obrázek v nové kartě (pokud máte prohlížeč Chrome, u jiných prohlížečů tam bude něco podobného), pak se vám ukážou v plné velikosti ;)...


Mapa archeologie v Eponě

16. srpna 2016 v 23:34 | Courtney Rainrock

Ahoj, tohle by vám mělo pomoct s archeologií v Eponě ;) Konkrétní naleziště v Eponě najdete zde, video zpracovala Cora Beelund, děkujeme.

1) Sady předmětů pro profesora Chirona:
na mapě máte vyznačené barevnými kroužky oblasti, kde se věci ze sady, označené danou barvou, nachází :)
celé sady pak můžete vyměnit u profesora Chirona za oblečení, které za danou sadu nabízí. Profesora Chirona najdete v New Hillcrestu, kousek vedle od Hawaii Jones... ;)
U každé sady má popisek jen jedna část, protože ostatní části mají stejný popisek ;)


a) červená - Shipwreck shores - kapitánův dalekohled
Dar muzeu: Kapitánův dalekohled
Daruj všechny části starého mořeplaveckého dalekohledu profesoru Chironovi.
Měděný kroužek: Část námořního dalekohledu, který patřil palubnímu důstojníkovi jedné z mnoha lodí ztroskotaných u Epony.
Za tuto sadu dostanete hnědý klobouk s bílou stuhou.

b) žlutá - Butter Hill (takový to panství) - římský džbán
Dar muzeu: Římský džbán
Daruj všechny části římského džbánu profesoru Chironovi.
Ostrý střep z keramiky: Kousek římského džbánu.
Za tuto sadu dostanete hnědé rukavice.

c) zelená - Mirror Marshes - kapitánovy jídelní příbory
Dar muzeu: Kapitánovy jídelní příbory
Daruj všechny části sady jídelních příborů námořního kapitána profesoru Chironovi.
Stříbrný nůž: Patří k jídelním příborům z lodi španělské Armady, která ztroskotala těsně u Epony.
Za tuto sadu dostanete hnědé boty.

d) modrá - Eastern Slopes a Dew's Farm - meč
Dar muzeu: Meč
Daruj všechny části starobylého vikingského meče profesoru Chironovi.
Hruška jílce: Část meče, který patřil jednomu z vikingských dobyvatelů, kteří drancovali Jorvik ve středověku.
Za tuto sadu dostanete bílé/světle béžové šortky.

2) Věci do sbírky Waltera Winterwella
Tyto věci můžete najít na kterémkoli nalezišti v Eponě, povede se vám je vykopat, pokud vám oznámení napíše "An extra interesting find". Vyměnit je pak můžete u Waltera Winterwella, který žije v New Hillcrestu, směrem od náměstí ke stájím ;) Odměna za ně je vždycky překvapení!

a) Jor-jitsu odznáček
Výměna: Jor-jitsu odznáček
V dávných dobách se zápasníci Jor-jitsu střetávali v hrůzostrašných bitvách. Aby ukázali, jaké mají dovednosti,nosili speciální odznáček. Pokud nějaké takové odznáčky najdeš, bude mi potěšením je s tebou za něco vyměnit.
Jor-jitsu štítek: V dávných dobách všichni představitelé Jor-jitsu nosili speciální štítky, aby ukázali úroveň svých zkušeností.

b) Poloshnilé stránky knih
Výměna: Poloshnilé stránky knih
Jedna z nejvzácnějších jorvických knih je Encyclopaedia Jorvikia, napsaná římským filozofem Eponiem starším. Pokud z ní najdeš stránky, bude mi potěšením je s tebou za něco vyměnit.
Poloshnilá stránka: Stránka z neuvěřitelně cenné Encyclopaedie Jorvikie, jedné z nejvzácnějších jorvických knih.

c) Starobylé medaile
Výměna: Starobylé medaile

Před dlouhou dobou vlastnila moje rodina ohromně cennou sbírku medailí. Byla ukradena a nebyla nikdy vrácena, ale čas od času se zdá, že lidé nachází tady v Eponě jednotlivé medaile. Jestli nějaké takové medaile najdeš, bude mi potěšením je s tebou za něco vyměnit.
Starobylá medaile: Ze sbírky Witerwellových, která zmizela beze stopy v roce 1886.

d) Cínoví vojáčci
Výměna: Cínoví vojáčci
Maurice Buttergood byl největší sběratel cínových vojáčků v Jorviku. Sbírku uchovával v továrně na dynamit, což, jak předpokládám, že chápeš, je důvod, proč je teď můžeš najít všude kolem... Pokud nějaké najdeš, bude mi potěšením je s tebou za něco vyměnit.

FERRAGOSTO

16. srpna 2016 v 13:19 | Courtney Rainrock

Tento kód byl vydán 15.8.2016 k příležitosti Italského svátku Ferragosto ;) za kód dostanete růžové tričko se vzorem a s nápisem Agosto

Funguje pro: všechny

kód: FERRAGOSTO

návod, jak kód aktivovat: zde

Fotka:


SSOPANTS

16. srpna 2016 v 13:15 | Courtney Rainrock

Ahoj, tenhle kód poslalo SSO na e-mail všem lft hráčům 12.8.2016 :) je to další předmět z těchto posílaných, všechny dohromady budou tvořit sadu ;)
Dává vám bílé kalhoty, ty si musíte vyzvednout u nejbližší poštovní schránky ve hře ;)

Funguje pro: LFT hráče

kód: SSOPANTS

návod, jak kód aktivovat: zde

Fotka:


Redeem codes

16. srpna 2016 v 11:30 | Courtney Rainrock

Ahoj :) tady je seznam všech redeem kódů, co kdy byly :) kde jsou červené křížky, už funkční nejsou, všude máte, na co kód byl, v případě nějakých omezení, pro koho :P když je kód v 1 kategorii, už se neopakuje v dalších ( když například dává sc a oblečení, je jen u sc...) Když jde na nějaký kód kliknout, jde se dostat na článek, kde je fotka oblečení, které dává! ;)

návod jak kódy zadat, najdete tady.

NEPTEJTE SE, JESTLI NENÍ NOVÝ KÓD - POKUD O NĚJAKÉM KÓDU VÍM, UDĚLÁM O NĚM CO NEJDŘÍVE ČLÁNEK A BUDE NA NĚJ ODKAZ NAHOŘE V MENU!
NAPSAT TAKOVÝ ČLÁNEK MI ZABERE ZHRUBA STEJNĚ ČASU, JAKO ODPOVĚĎ NA VÁŠ KOMENTÁŘ, TAKŽE NE - NEODPOVÍM VÁM NA KOMENTÁŘ DŘÍVE, NEŽ BUDE ČLÁNEK!!!
JEŠTĚ JEDNOU OPAKUJI - NEPTEJTE SE, JESTLI JE NEBO BUDE NOVÝ KÓD - TAKOVÉ KOMENTÁŘE ROVNOU MAŽU!!!!

1) kódy na SC

 • 200SUMMER4U - 200 Star Coins xxx
 • 20H0L1D4YG1F716 - 300 Star Coins xxx
 • 20HOLIDAYGIFT15 - 300 Star Coins xxx
 • 3EMN6Q6FA - 300 Star Coins xxx
 • AMBASSADORSROCK - 50 Star Coins xxx
 • ARGENTINA - 100 SC + T-shirt xxx
 • 5THB1RTHY4Y - 400 Star Coins xxx
 • CH4UNLEPRECH4UN - 25 Star Coins xxx
 • CHAUN - 100 Star Coins xxx
 • COMMUNITYLOVE - 150 Star Coins xxx
 • DINOVALLEY - 100 Star Coins xxx
 • DZIEŃDZIECKA2016 - 100 Star Coins + 3 dny Star Rider xxx (funkční jen pro účty na středoevropských serverech)
 • EASTER200 - 200 Star Coins xxx
 • FASHIONWEEK200 - 200 Star Coins xxx
 • FORTMARIA - 100 Star Coins xxx
 • GOLDENHILLS - 100 Star Coins xxx
 • HALLOWEEN2014 - 200 Star Coins xxx
 • HALLOWEENCOS2ME - 25 Star Coins xxx
 • HAPPYHOLIDAY - 200 Star Coins xxx
 • JOY - 25 Star Coins xxx
 • JULY4TH - 200 Star Coins + 3 dny Star Rider xxx (funkční jen pro účty na amerických serverech)
 • LOVE - 25 Star Coins xxx
 • LVUSF - 200 Star Coins new
 • MAYBELLE - 100 Star Coins xxx
 • MIDSUMM3RPOL3 - 25 Star coins xxx
 • MIKOLAJKI2016 - 300 Star coins xxx (funkční jen pro účty na polských serverech)
 • NEWQUEEN - 200 Star coins xxx
 • NICKELODEON - 200 Star Coins + 15 dní Star Rider xxx (funkční jen pro účty na švédských serverech)
 • NIKOLAUS2016 - 100 Star Coins xxx (funkční jen pro účty na německých serverech)
 • PEACE - 25 Star Coins xxx
 • QUEENOFREDEEM - 50 Star Coins xxx
 • RDMA2016STAR - 100 Star Coins + šaty xxx (funkční jen pro účty na amerických serverech)
 • SECRETCODE - 50 Star Coins xxx
 • SILVERGLADE - 100 Star Coins xxx
 • SOUTHHOOF - 100 Star Coins + 3 dny Star Rider xxx
 • SPRING200 - 200 Star Coins xxx
 • SPRINGTIME - 300 Star Coins + 3 dny Star Rider xxx
 • SRWEEKEND - 100 Star Coins + 3 dny Star Rider xxx
 • SSLSUMMER18 - 50 Star Coins xxx
 • SSOFOUR - 50 Star Coins xxx
 • SSOFIVE - 50 Star Coins xxx
 • SSOINFERNO - 600 Star Coins xxx (funkční jen pro účty na švédských serverech)
 • SSOINSTAGRAM - 300 Star Coins + 3 dny Star Rider xxx
 • SSOHEARTU - 200 Star Coins xxx
 • SSOONE - 50 Star Coins xxx
 • SSOREGALO - 200 Star Coins + 10 dní Star Rider xxx (funkční jen pro účty na španělských serverech)
 • SSOTWO - 50 Star Coins xxx
 • SSOTHREE - 50 Star Coins xxx
 • STARHORSE - 100 Star Coins + 3 dny Star Rider xxx (funkční jen pro nové účty (do lvlu 4, které ještě nikdy neměly SR, nejde u nás)
 • STARSTABLE - 100 Star Coins + 7 dní Star Rider xxx (funkční jen pro nové účty (do lvlu 4, které ještě nikdy neměly SR, nejde u nás)
 • STARSTABLEONTHEROAD - 100 Star Coins + 7 dní Star Rider xxx (funkční jen pro účty na maďarských serverech)
 • STARUNSTABLE50 - 50 Star Coins xxx
 • SUMMER - 200 Star Coins xxx
 • SUMMERSC4U - 200 Star Coins xxx
 • SWAPIT100SC - 100 Star Coins xxx
 • THANKSGIVING - 100 Star Coins xxx
 • THANKYOU2017 - 100 Star Coins + 3 dny Star Rider xxx
 • THISISNOTACODE - 50 Star Coins xxx
 • TOGETHERNESS - 25 Star Coins xxx
 • U58DB5CCDN - 300 Star Coins xxx
 • UAPTTRR - 100 Star Coins + 7 dní Star Rider xxx
 • VALENTINES2018 - 200 Star Coins xxx
 • VIVELAFRANCE - 200 Star Coins xxx (funkční jen pro účty na francouzských serverech)
 • VINTER - 200 Star Coins + 15 dní Star Rider xxx (funkční jen pro nové účty na švédských a norských serverech)
 • VINTER - 200 Star Coins + 15 dní Star Rider xxx
 • WE<3YOU - 100 Star Coins xxx
 • W1TCHBROOM - 25 Star Coins xxx
 • YOUTUBE - 200 Star Coins + 15 dní Star Rider
 • ZIMA - 200 Star Coins + 15 dní Star Rider xxx (funkční jen pro nové účty na polských serverech)
 • ДедМороз - 100 Star Coins xxx
2) kódy na oblečení a vybavení

3) kódy na sr
 • EASTER2015 - 2 dny Star Rider xxx
 • EPONA - 3 dny Star Rider xxx
 • FREESR4YOU - 14 dní Star Rider xxx
 • FREESTARRIDER - 3 dny Star Rider xxx
 • FRIENDINVITE - 14 dní Star Rider (pro "nové" hráče) xxx
 • HAPPY4THBDAY - 3 dny Star Rider xxx
 • HAPPYPIXIE10 - 10 dní Star Rider xxx
 • HAPPYSUMMER - 3 dny Star Rider xxx
 • SMILE10DSR - 10 dní Star Rider xxx
 • STARRIDER4U - 5 dní Star Rider xxx (funkční pro všechny kromě LFT)
 • VALENTINE7 - 7 dní Star Rider new
4) kódy na oblečení a vybavení pro LFT hráče


 • 6HK74 - hnědá dečka
 • 9C8DESM - hnědá uzdečka
 • EB58P - hnědé sedlo
 • GJJ3PX - hnědé bandáže
 • LTSHIRT2016 - bílá košile
 • PINKWESTERNSHIRT - růžová westernová košile
 • POLKADOT - puntíkaté šaty
 • SSOPANTS - bílé kalhoty
 • SSOSHOES - bílé vysoké boty
 • SSOSHORTS4U - pruhaté šortky
 • STARGIFT - bílá bundička
 • STARHAT - klobouk
 • STRIPEDPANTS - pruhaté kalhoty
 • SUMMERJACKET - modrá letní bundička
 • TWOTEES - 2 košile
 • WESTERNGLOVES - westernové rukavice
 • WESTERNHAT - westernový klobouk
 • WESTERNPANTS - westernové kalhoty
5) ostatní

 • BRACELET70 - 70% sleva na náramek v SSO e-shopu xxx
 • BYEBYE50 - 50% sleva na věci v SSO e-shopu xxx
 • CALENDAR20 - 20% sleva na věci v SSO e-shopu xxx
 • CALENDAR10 - 10% sleva na věci v SSO e-shopu xxx
 • HOHOHO2016 - 20% sleva na věci v SSO e-shopu xxx
 • STARSTABLE6 - veverka, která vedle vás může běhat xxx
 • WINTER2017 - 30% sleva na věci v SSO e-shopu xxx

Kdybyste věděli o kódu, který nám tu chybí, nebo nějaký už vypršel a byl tu jako funkční, dejte nám vědět do komentářů! ;)