O Star Stable

17. května 2014 v 17:39 | Courtney Rainrock

Začnu překladem toho, co se dozvíte v rubrice "O hře" na oficiálních stránkách Star Stable Online.

Star Stable je vzrušující online hra, kde na tebe čekají dobrodružství, koně a tajemství, abys je objevila. Hrát zdarma můžeš až do úrovně 5.

Vyjeď si do úžasného světa
Vítej v Jorviku - na úžasném ostrově plném nekonečných dobrodružství. Společně se svým vlastním koněm se stanete součástí kouzelného příběhu, a budeš moct z koňského hřbetu objevovat úžasný svět.

Starej se o své koně a trénuj je
Dostaneš svého vlastního koně, na kterém budeš jezdit, starat se o něj a trénovat ho. Jak se staneš zkušenějším jezdcem, můžeš si koupit více koní a vybrat si z různých plemen. V Jorviku můžeš mít tolik koní, kolik jen budeš chtít!

Řeš úkoly a záhady
V kouzelném světě Star Stable na tebe čeká spousta zvláštních postav a vzrušujících záhad. Plň různé úkoly, a procházej tak společně s obyvateli Jorviku vzrušujícím příběhem.

Hraj se svými přáteli
Ve Star Stable jsou vždy nové věci k objevení. Dej si online sraz se svými přáteli a podě se o svá dobrodružství s ostatními jezdci. jezděte spolu, piště si na chatu nebo spolu soupeřte v jednom z mnoha závodů na ostrově.

Více v angličtině na stránkách SSO:


Přeložený úvod do hry:
↑ Legenda praví, že ostrov Jorvik kdysi nebyl více než jen holá skála v chladném, temném moři, a to až do jedné kouzelné a bouřlivé noci, kdy z nebe spadla hvězda.

Jak hvězda padala, její žhavé uhlíky zářily v temné noci. Najednou z uhasínajících plamenů vyskočila dívka na koňském hřbetu. Půvabně projela po hladině rozbouřené vody, zanechávajíc za sebou brázdu klidu. Ve své pravé ruce nesla světlo.

Dívka a její kůň dojeli k holému a mrtvému břehu Jorviku a dícka seslala světlo do samého středu ostrova. Po ostrově se okamžitě začaly valit vlny života, a všechno, co bylo dříve chladné a temné, ožilo teplem a světlem.
.
.
.

...

S důrazem na tuto pověst se Jorvik vždy pečlivě staral o své silné a trvalé pouto s koňmi, a říká se, že koně jsou samotnou duší ostrova.
.
.
.


...

Přišlas do Jorviku abys strávila léto v Moorlandských stájích, kde budeš pracovat a starat se o svého koně. Když léto skončí, podáš žádost na Jorvický koňský institut, co by znamenalo, že zůstaneš na ostrově a budeš tu žít - žít život plný koní a dobrodružství!

Jorvická legenda praví, že v časech velkého zoufalství a temnoty se znovu objeví dívka na koni, aby přinesla světlo a naději těm, kdo věří, že je vše ztraceno.

Jsi ty ta dívka?

PS: Podobné věci se dozvídáme ve videu "The Story of Jorvik", které jsem přeložila zde.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anna 🐎 Anna 🐎 | 27. března 2017 v 14:33 | Reagovat

:-D

2 Molly Molly | E-mail | 18. srpna 2017 v 11:25 | Reagovat

Ahoj, od 5 urovne si musím platit? Alebo ako to funguje,

3 Courtney Rainrock Courtney Rainrock | 18. srpna 2017 v 11:39 | Reagovat

[2]: můžeš hrát i bez placení, ale od úrovně 5 už nebudeš mít žádné nové questy ;-) Jen pokud budou nějaké speciální akce, něco nového pro neSR nebo pokud bude členství SR zdarma :-)

4 !Star Stable je NEJ! !Star Stable je NEJ! | E-mail | 10. září 2017 v 7:59 | Reagovat

ahoj kdo má skype?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama